Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAdapter światłowodowy

MTRJ jednomodowy / wielomodowy czarny adapter światłowodowy z certyfikatem CE

MTRJ jednomodowy / wielomodowy czarny adapter światłowodowy z certyfikatem CE

    • MTRJ single mode / Multiple mode black fibre optic adapter with CE certificate
    • MTRJ single mode / Multiple mode black fibre optic adapter with CE certificate
  • MTRJ single mode / Multiple mode black fibre optic adapter with CE certificate

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: CE / ROHS
    Numer modelu: MPO

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 100 sztuk
    Cena: USD 2.6-3. / Piece
    Szczegóły pakowania: pudła
    Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
    Zasady płatności: L / C, T / T, D / P, Western Union, MoneyGram, paypal
    Możliwość Supply: 1000 sztuk / tydzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa: Adapter światłowodu MTRJ materiał: ABS
    Kolor: Czarny typu: MPO
    Włókna typu: Tryb pojedyńczy aplikacji: FTTH FTTB FTTX Network

    Adapter światłowodowy jednomodowy MPO do sieci i urządzeń

    funkcje

    1. Niska tłumienność wtrąceniowa i utrata odbicia wstecznego

    2. Powierzchnia końcowa okucia jest wstępnie wypukła

    3. Buty w różnych kolorach

    4. Buty w stylu telcordii

    5. Swobodna ceramiczna skuwka

    6. Złącze może być dostarczone jako wstępnie zmontowany jeden element lub jeden element lub jako zestaw złącza. 7. Klamry są dostępne dla złącza SC i LC duplex. 8.PC i APC, UPC są dostępne.

    9. Dobra zdolność wymiany i dobra trwałość

    Aplikacje

    1. FTTH

    2. WAN

    3. LAN

    4. Telekomunikacja

    5. CATV

    6. Ramka dystrybucji optycznej

    Specyfikacje

    100% testowane przed dostawą
    Kabel niestandardowy, złącze ...
    Dobra jakość w uczciwej cenie
    Środowisko użytkowania
    1. Temperatura przechowywania: -25 ° C ~ + 85 ° C
    2. Temperatura pracy: -25 ° C ~ + 85 ° C

    Specyfikacje fotoelektryczne
    1. Utrata insercji: <0,2dB
    2. Powtarzalność: ≤ 0,2 dB
    3. Wymiana: ≤ 0,2dB
    4. Trwałość:> 1000 (razy)
    Adapter kabla światłowodowego LC
    Adapter optyczny Back Reflection Loss

    utrata wycięcia SM ≤0,20 dB
    MM ≤0,25dB
    Utrata zwrotu PC ≥50 dB
    UPC ≥ 60 dB
    APC ≥65 dB
    Trwałość <0,20 dB typowa zmiana, 1000 krycia
    Rozmiary otworów w okuciach SM: 125,0 + 1 / -0um współśrodkowość: ≤1,0um
    125,0 + 1 / -0um ≤1,0um
    126,0 + 1 / -0um ≤1,0um
    MM: 125 um koncentryczność: 1 ≤ 3 um
    127 um ≤3 um
    128 um ≤3 um
    Temperatura robocza -40 ~ 80 ° C

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Allen

    Tel: +8615814679651

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty