Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMPO Patch Panel

32-rdzeniowy SC Optical Fiber Adapter MPO Patch Panel do telekomunikacji

32-rdzeniowy SC Optical Fiber Adapter MPO Patch Panel do telekomunikacji

32 Core SC Optical Fiber Adapter MPO Patch Panel For Telecommunication

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: TTI
Orzecznictwo: CE / ROHS
Numer modelu: PP

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: USD 12.5-13.2 / Piece
Szczegóły pakowania: Pudła
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 1000 sztuk / tydzień
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: panel krosowy typu: SC
Rdzeń: 32 rdzeń materiał: ABS
aplikacji: Telekomunikacja Certyfikat: CE ROHS
Kolor: Biało-czarny rozmiar: Standred

32-rdzeniowy patch panel światłowodowy SC dla telekomunikacji

Funkcja pierwsza

Konstrukcja wysuwanej tacy

Rozwiązania FTTX FTTX

Łatwy w instalacji i obsłudze

19 '' standardowa konstrukcja

Funkcja druga

Dostępne do instalacji adapterów FC / SC / ST / LC

Wykonane ze stali walcowanej na zimno, z rozłożonym statycznie tworzywem sztucznym, małym wymiarem i wyjątkowym i łatwym w obsłudze
- Pudełko jest montowane w szafie, co jest wygodne w montażu i demontażu;
- Taca spawów może być układana jedna na drugiej, elastyczna, aby się obracać;
- Promień łuku zwiniętych włókien włóczni powinien być zagwarantowany na ponad 37,5 mm w tacy łączącej;
- Pudełko ma unikalną strukturę, rozsądny układ i odpowiednie miejsce do działania
- Regulowany zaciskowy pierścień uszczelniający i wzmocniona konfiguracja, która może elastycznie dostosowywać różne rozmiary kabli
upewnij się, że kable są mocno zaciśnięte;
- Typ wewnętrzny ma doskonałą wydajność uszczelnienia, co może uniemożliwić skuteczne wejście wody;

Podanie

Centrum danych LAN / SAN

Pętla abonencka telekomunikacyjna

Fibre to the home (FTTH)

System okablowania o wysokiej gęstości

Wysoki zintegrowany sprzęt i urządzenia

Rodzaj 12MS-6 12MS-12 12ML-6 24ML-6
Typ włókna SM, MM, OM3, OM4
Liczba włókien 12 12 12 24
Liczba adapterów na panel 6 12 6 6
Typ adaptera przód SC Duplex SC Simplex Dupleks LC LC Quad
Adapter Color Front Niebieski, Beżowy, Aqua, Fioletowy
Typ adaptera Powrót MPO / MTP
Adapter Kolor Powrót czarny

Szczegóły kontaktu
Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

Osoba kontaktowa: vicky

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty