Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKabel sieciowy

SC APC - SC APC Patch Cord światłowodowy sieciowy, pomarańczowy biały czarny

SC APC - SC APC Patch Cord światłowodowy sieciowy, pomarańczowy biały czarny

    • SC APC - SC APC Optical Fiber Network Patch Cord , Orange White Black
    • SC APC - SC APC Optical Fiber Network Patch Cord , Orange White Black
    • SC APC - SC APC Optical Fiber Network Patch Cord , Orange White Black
    • SC APC - SC APC Optical Fiber Network Patch Cord , Orange White Black
  • SC APC - SC APC Optical Fiber Network Patch Cord , Orange White Black

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Gungdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: CE / ROHS
    Numer modelu: SC-SC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 200 sztuk
    Cena: USD 0.5-0.9 /Pieces
    Szczegóły pakowania: Pudła
    Czas dostawy: 2-3 dni
    Zasady płatności: L / C, T / T, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Możliwość Supply: 2000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa: Optyczny przewód światłowodowy typu: SM/MM
    Złącze: SC Polerowanie: APC
    materiał: ABS aplikacji: Sieć

    SC APC - Wewnętrzny kabel światłowodowy SC APC z 3-letnią gwarancją

    Dostarczamy jednomodowe zespoły kabli światłowodowych dupleksowych SC (APC) -SC (APC), które cechują się dobrą wydajnością i szybką dostawą. Kable te mogą być z różnymi rodzajami osłon, w tym Riser, Plenum lub RoHS. Rodzaje złączy jednomodowych kabli światłowodowych SC do FC mogą być UPC, APC lub PC polski .

    Podanie

    ¨ telekomunikacja

    ¨ CATV, FTTH, LAN

    ¨ Światłowodowe czujniki oiptic

    ¨ System transmisji optycznej

    ¨ Testuj sprzęt

    funkcje

    ¨ Mechanizm sprzęgający z gwintem

    Connectors Złącza z ceramicznymi tulejami

    ¨ Niska strata wtrąceniowa, wysoka strata powrotna

    ¨ Doskonała wytrzymałość mechaniczna

    ¨ Wysoka wiarygodność i stabilność

    ¨ Dobra powtarzalność i wymienność

    ¨ Kontrola w 100% wstawiania, utraty ubytku, powierzchni czołowej i kolizji

    Dane techniczne

    Parametr Jednostka FC, SC, LC ST, MU MTRJ, MPO E2000
    SM MM SM MM SM MM SM
    PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC
    Utrata wtrąceniowa dB ≤0,3 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,3
    Strata zwrotna dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
    Powtarzalność dB ≤0,1
    Trwałość dB ≤0,2dB typowa zmiana, 1000 krycia
    Temperatura robocza ºC -20 ~ +75
    Temperatura przechowywania ºC -40 ~ +85


    Informacje o zamawianiu

    Złącze Fibre Core Średnica kabla Rodzaj włókna Polerowanie Kurtka kablowa Kolor kabla Długość włókna

    LC

    SC

    FC

    ST

    D4

    MU

    HAŁAS

    SMA

    MPO

    MTRJ

    E2000

    Simplex

    Dupleks

    0,9 mm

    2,0 mm

    3,0 mm

    SM: 9 / 125um

    MM: 50 / 125um MM: 62,5 / 125um

    OM3

    PC

    UPC

    APC

    PCV

    LSZH

    Żółty

    Pomarańczowy

    wodny

    inni

    1 mln

    2 mln

    3 mln

    10 mln

    20 mln

    30 mln

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: vicky

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty