Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKabel sieciowy

ST-FC Jednomodowy / wielomodowy kabel światłowodowy Simplex / Duxplex OTDR z certyfikatem

ST-FC Jednomodowy / wielomodowy kabel światłowodowy Simplex / Duxplex OTDR z certyfikatem

    • ST-FC Singlemode / Multimode Optical fiber patch cord Simplex / Duxplex OTDR Certicated
    • ST-FC Singlemode / Multimode Optical fiber patch cord Simplex / Duxplex OTDR Certicated
    • ST-FC Singlemode / Multimode Optical fiber patch cord Simplex / Duxplex OTDR Certicated
  • ST-FC Singlemode / Multimode Optical fiber patch cord Simplex / Duxplex OTDR Certicated

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: CE / ROHS
    Numer modelu: ST-FC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 sztuk
    Cena: USD 0.1-0.7 /Piece
    Szczegóły pakowania: Pudła
    Czas dostawy: 2-3 dni
    Zasady płatności: L / C, T / T, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Możliwość Supply: 5000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa: Pigtail światłowodowy typu: ST-FC
    Polerowanie: APC PC UPC Błonnik: Jednomodowy (SM) / Wielomodowy (MM)
    Kolor: Żółty Pomarańczowy Acqa Różowy Średnica: 0,9 mm, 2 mm, 3 mm
    Kurtka: PVC LSZH Rdzeń: Rdzeń lub Multicore
    materiał: ABS aplikacji: Sieć FTTH CATV LAN

    ST-FC Jednomodowy / wielomodowy kabel światłowodowy Simplex / Duxplex OTDR z certyfikatem

    Nasza firma

    Zapewniamy inny przewód krosowy, prosimy o kroki

    Krok 1 Nazwa Patch cord, Pigtail, Cable

    Krok 2 Złącze: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, MPO, D4, DIN, SMA

    Krok 3 Polerowanie: PC, UPC, APC

    Krok 4 Typ włókna Tryb pojedynczy (SM: 9 / 125um), Tryb wielomodowy (OM1, OM2, OM3, OM4)

    Krok 5 Kolor kabla: Żółty, Pomarańczowy, Acqa, Różowy

    Krok 6 Średnica: 0,9 mm, 2 mm, 3 mm

    Krok 7 Ilość rdzenia: 1 rdzeń do 288 rdzenia

    Krok 8 Tryb podstawowy: Simplex (SX), Duplex (DX)

    Krok 9 Kurtka: PVC, LSZH

    Krok 10 Długość i ilość

    Funkcje:

    Kabel światłowodowy ST Fiber Optic ma obudowę w kształcie bagnetu i długą sprężynową skuwkę przytrzymującą włókno. Zawiera inny rodzaj polerowania. Takich jak ST / PC jednokierunkowy simpleks lub dupleks, ST / APC jednokierunkowy simpleks lub dupleks, ST / PC wielomodowy simpleks lub dupleks.

    Mechanizm bagnetowy z kluczowanym mechanizmem sprzęgającym z blokadą złącza typu push and turn zapobiega nadmiernemu dokręceniu i uszkodzeniu końca włókna. Pigtail światłowodowy ST jest nadal szeroko stosowany w sieciach wielomodowych, w tym sieciach LAN dla budynków i kampusów. Pigtail ST był pierwszym standardem deflektora dla okablowania światłowodowego, a pigtail światłowodowy ST jest jednym z wiodących pigtaili światłowodowych. Teleweaver oferuje również pigtail ST XPFit niezawierający epoksydów do szybkiego zakończenia pola.

    Złącze kabla światłowodowego ST ma obudowę w kształcie bagnetu i długą sprężynową skuwkę przytrzymującą włókno. Są dostępne zarówno w wersji wielomodowej, jak i jednomodowej. Montowane poziomo adaptery simplex i duplex są dostępne z metalową lub plastikową obudową, z wyborem tulei z brązu fosforowego lub cyrkonu. Łata światłowodowa ST jest jedną ze starszych generacji łączników, ale nadal jest szeroko stosowana w sieciach wielomodowych, w tym w sieciach LAN dla budynków i kampusów.

    Aplikacje:
    Telekomunikacja, CATV, LAN, MAN, WAN, Testy i pomiary,
    Przemysł, Medycyna

    Aplikacje:

    Optyczna sieć dostępowa

    Sieci przetwarzania danych

    Instalacje lokalowe

    Sieci telekomunikacyjne

    Światłowodowe sieci komunikacyjne

    CATV, LAN, WAN, Test & Measurement

    Specyfikacja:

    Parametr Tryb pojedyńczy Tryb Multi
    Podstawowy Złącze światłowodowe FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO, E2000, DIN
    Końcówka okucia PC UPC APC UPC
    Utrata wkładania ≤0,2dB ≤0,2dB ≤0,3dB ≤0,3bB
    Strata zwrotna ≥50 dB ≥55dB ≥ 60 dB ≥35 dB
    Specyfikacja okuć ceramicznych 125,5um odchylenia współśrodkowości: <= 1um 127um odchylenia współśrodkowości: <= 3um
    Odpowiednie włókno 9 / 125um 50 / 125um, 62,5 / 125um
    Geometria czoła Promień krzywizny 7 ~ 25 mm 5 ~ 12 mm Nie dotyczy
    Fiber Protrusion ≤50nm ≤ 100 nm Nie dotyczy
    Fibre Under Cut ≤ 100 nm ≤ 100 nm Nie dotyczy
    Przesunięcie wierzchołka ≤50um
    Mechaniczny Wymienialność ≤0,2dB
    Spray do soli ≤0,1dB
    Upuszczać ≤0,2dB (1,5 M, 5 kropli)
    Wibracja IL ≤0,2dB (550 Hz, 1,5 mm)
    Powtarzalność ≤ 0,1dB (1000 razy)
    Trwałość > 1000 razy
    temperatura robocza -40 ° C ~ + 85 ° C

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: vicky

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty