Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMPO Patch Panel

Dostosowany Duplex Fibre Optic MPO Patch Panel MPO To LC Connectors 12 Port

Dostosowany Duplex Fibre Optic MPO Patch Panel MPO To LC Connectors 12 Port

    • Customized Duplex Fiber Optic MPO Patch Panel MPO To LC Connectors 12 Port
    • Customized Duplex Fiber Optic MPO Patch Panel MPO To LC Connectors 12 Port
    • Customized Duplex Fiber Optic MPO Patch Panel MPO To LC Connectors 12 Port
  • Customized Duplex Fiber Optic MPO Patch Panel MPO To LC Connectors 12 Port

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, ISO9001

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 10SZT.
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 1 sztuk w kartonie
    Czas dostawy: 3-5 dni
    Zasady płatności: T / T, Western Union, PayPal, rozliczenie miesięczne
    Możliwość Supply: 50000PCS/miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Złącze: Dupleks LC, SC Kabel: 12 kolorów z płaszczem 0,9 mm
    Długość: dostosować Certyfikat: ROHS, ISO9001
    materiał: Stal walcowana na zimno aplikacji: FTTX, centrum danych

    Dostosowane złącza MPO do LC Dwuportowy panel światłowodowy z 12 portami

    Opis produktu:


    Kasety MPO / MTP wyposażone w światłowody 12/24 i adaptery LC / SC z przodu i MTP / MPO z tyłu. Kasety MPO / MTP są dostosowane do migracji do sieci Ethernet i światłowodów 10G / 40G / 100G; oszczędność czasu instalacji i oszczędność kosztów.

    Kasety MPO / MTP zaprojektowane jako małe rozmiary i mogą być instalowane w ODF dla głównego obszaru dystrybucji o większej gęstości do obszaru dystrybucji sprzętu w centrum danych.

    Funkcje:

    Przyjmuje wysokiej jakości tworzywa konstrukcyjne i materiał ze stopu aluminium, z elektrostatyczną powierzchnią poszycia, wyróżniającą się wyglądem i przyjazną dla użytkownika.

    Panel czołowy MPO można łatwo rozbudować.

    Wszystkie przednie porty mają oznaczenie nr. , łatwe do zidentyfikowania.

    Szybki i łatwy w instalacji, elastyczny w konfiguracji i łatwy w zarządzaniu.

    Aplikacje:


    Infrastruktura centrum danych.

    Sieć pamięci masowej - kanał światłowodowy Optyka równoległa.

    Migracja Ethernet 10G / 40G / 100G.

    Krzyż między biurami łączy się.

    Telekomunikacja.

    S pecyfikacje:

    Rodzaj 12MS-6 12MS-12 12ML-6 24ML-6
    Typ włókna SM, MM, OM3, OM4
    Liczba włókien 12 12 12 24
    Liczba adapterów na panel 6 12 6 6
    Typ adaptera przód SC Duplex SC Simplex Dupleks LC LC Quad
    Adapter Color Front Niebieski, Beżowy, Aqua, Fioletowy
    Typ adaptera Powrót MPO / MTP
    Kolor adaptera Powrót czarny

         

    Wysyłka :

    Od drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
    Lotnisko na lotnisko: drogą lotniczą.
    Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski.)

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: vicky

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty