Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySplitter światłowodowy

FBT Splitter światłowodowy jednomodowy SC UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 rura stalowa / pakiet ABS

FBT Splitter światłowodowy jednomodowy SC UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 rura stalowa / pakiet ABS

    • FBT Fiber Optic Splitter Singlemode SC UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 Steel Tube / ABS Package
    • FBT Fiber Optic Splitter Singlemode SC UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 Steel Tube / ABS Package
  • FBT Fiber Optic Splitter Singlemode SC UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 Steel Tube / ABS Package

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: OEM
    Orzecznictwo: CE/ISO9001
    Numer modelu: Rozdzielacz światłowodowy FBT

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 10SZT.
    Cena: 2.45usd/pcs~2.95usd/pcs
    Szczegóły pakowania: Worek PE
    Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
    Zasady płatności: L/c, T/T, PayPal
    Możliwość Supply: 2000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Splitter światłowodowy FBT Długość fali działania: 1310/1490/1550
    Temperatura pracy: -40 ~ + 85 Pakiet: stalowa rura i ABS
    Liczba włókien: 1x2 / 1x4 / 1x8 / 1x16 / 1x32 Gwarancja: 10 lat

    FBT Splitter światłowodowy jednomodowy SC UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 Pakiet rur stalowych i pakiet ABS

    FBT Fiber Optic Splitter to rodzaj optycznego urządzenia do zarządzania mocą, które jest wytwarzane przy użyciu technologii Fused Biconical Tape

    1: Funkcja

    Niska nadwyżka strat

    Różne współczynniki sprzężenia

    Środowisko stabilne

    Dostępny tryb jednomodowy i wielomodowy

    2: Zastosowanie

    Telekomunikacja dalekiego zasięgu s

    Systemy CATV i czujniki światłowodowe

    Światłowodowy system komunikacyjny

    Sieć lokalna

    3: Specyfikacja

    Parametry 1X2 1X4 1X8 1X16 1X32
    Długość fali roboczej (nm) 1310/1490/1550
    Typ włókna G657A1 lub określony przez klienta
    Strata wtrąceniowa (db) (klasa P / S) 3,8 / 4,0 7.1 / 7.3 10,2 / 10,5 13,5 / 13,7 17 / 17.4
    Jednorodność strat (db) 0,4 0,6 0,8 1.2 1.5
    Strata zależna od polaryzacji (db) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3
    Strata zwrotna (db) (klasa P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
    Derectivity (db) 55 55 55 55 55
    Strata zależna od długości fali (db) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5
    Temperatura
    Stabilność (-40 ~ 85 ℃)
    0,4 0,4 0,4 0,5 0,5
    Temperatura pracy (℃)
    Temperatura przechowywania (℃)
    Wymiar urządzenia (mm) 40X4X4 40X4X4 40X4X4 50X4X4 50X7X4
    Wymiar modułu (mm) 100X80X10 100X80X10 100X80X10 120X80X18 140X115X18
    Wymiar mini-modułu (mm) 50X7X4 50X7X4 50X7X4 60X12X4 80X20X6

    4: Zdjęcia produktów

    5: Informacje o firmie

    6: RFQ

    1.Dlaczego wybrać TTI FIBER?

    (1) Profesjonalny producent: niskie MOQ, dostępne są bezpłatne próbki.

    (2) Zapewnienie jakości: stabilna wysoka jakość.

    (3) Rozwiązania dla klientów: szybkie.

    (4) Cena Win-Win: Zaoszczędź dużo kosztów, przynieś więcej korzyści klientom.

    2. Czy akceptujesz OEM, ODM?

    Tak, akceptujemy je .

    3. Czy możesz wydrukować nasze LOGO?

    Oczywiście, Twoje LOGO może być drukowane na pudełkach lub produktach.

    4. Jaka jest metoda wysyłki?

    Akceptujemy wszystkie przesyłki, takie jak Delievery, transport oceaniczny, transport lądowy, transport lotniczy.

    5. Co to jest płatność?

    Akceptujemy wszystkie płatności, takie jak LC, TT, DP, DA, Paypal, Western Union

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Yuyan Xie

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty