Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPatchcord światłowodowy

Kabel światłowodowy LC To LC Duplex Single Mode Niski poziom strat wtrąceniowych

Kabel światłowodowy LC To LC Duplex Single Mode Niski poziom strat wtrąceniowych

    • LC To LC Duplex Single Mode Fiber Optic Network Cable Low Insertion Loss
    • LC To LC Duplex Single Mode Fiber Optic Network Cable Low Insertion Loss
  • LC To LC Duplex Single Mode Fiber Optic Network Cable Low Insertion Loss

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS, ISO9001
    Numer modelu: FP-OM1

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 20SZT
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 1 sztuk / worek PE
    Czas dostawy: 3-5dni
    Zasady płatności: T / T, Western Union, rozliczenie miesięczne
    Możliwość Supply: 7000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa modelu: Pigtail światłowodowy Złącze: SC FC ST LC MPO MU MTRJ D4 SMA ...
    Włókna typu: Jednomodowy, wielomodowy Liczba włókien: 1 ~ 144 wielowłókien
    Średnica kabla: 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm Rodzaj kabla: PVC LSZH OFNR OFNP
    Kolor: Pomarańczowy

    Patchwork światłowodowy LC na LC Duplex Single Mode - żółty 1M

    Podwójne kable połączeniowe LC To LC

    TTI oferuje pełny wybór zestawów kabli światłowodowych LC LC, te kable światłowodowe LC-LC, w tym typy jednomodowe i wielomodowe w wersjach jedno- i dwupoziomowych. Płaszcz na kable może mieć klasę Riser lub Plenum, z opcjami kabla LSZH i PVC i wszystkie są kablami zgodnymi z RoHS. Dostarczamy powiązane standardowe i niestandardowe kable światłowodowe w konkurencyjnych cenach i szybkiej dostawie.

    Część LC kabla światłowodowego to kompaktowe złącze światłowodowe LC o niewielkich rozmiarach. Posiada interfejs w stylu RJ-45 z niską utratą wtrącania i niskim odbiciem wstecznym, jest z precyzyjnym wyrównaniem i jest szeroko stosowany na całym świecie. Dostarczamy zarówno kabel LC simplex, jak i kabel duplex LC. Złącze ma ceramiczną tuleję cyrkonową o średnicy zewnętrznej 1,25 mm; Kabel światłowodowy LC może być jednomodowy 9/125 lub wielomodowy 50/125 lub wielomodowy 62,5 / 125, PC, UPC lub APC. Jest zgodny ze standardami Telcordia, EIA / TIA i IEC.

    Funkcje i opcje

    • Zespoły simpleksowe, dupleksowe lub wielowłóknowe
    • Rodzaje płaszcza: Riser, PVC, Plenum lub LSZH (Low Smoke Zero Halogens) i wszystkie są kablami RoHS
    • Niestandardowe długości kabli światłowodowych i kolory płaszcza
    • Różne typy światłowodów i długości fal, typowy tryb jednomodowy 9/125, tryb wielomodowy 50/125 i tryb wielomodowy 62,5 / 125
    • Kable światłowodowe o średnicy zewnętrznej 0,9 mm / 1,8 mm / 2,0 mm / 3,0 mm
    • Typy polskie PC, UPC i APC
    • Dobre opakowanie, konkurencyjne ceny i bardzo szybka dostawa


    Dzięki miejscu na miejscu, precyzyjnemu sprzętowi produkcyjnemu i naszym wykwalifikowanym pracownikom, nasz kabel światłowodowy LC / UPC do LC / UPC jest niezawodny i w 100% przetestowany zgodnie z normami przemysłowymi i międzynarodowymi, te kable światłowodowe LC-LC można elastycznie dostosowywać, dobre ceny i bardzo szybka dostawa.

    Funkcje:

    • Spełnia standardy ROHS i Bell core GR 326-core
    • Niestandardowe konfiguracje dostępne bez dodatkowych opłat
    • Dostępne w wiązce włókien, wachlowaniu wstążki, dostępne warkocze
    • FC, LC, ST, SC, MTRJ, MU, MPO, D4, SMA opcjonalnie
    • Tuleja czołowa: PC, UPC, APC
    • Kabel światłowodowy PVC, LSZH, OFNR, OFNP jest opcjonalny
    • Fabrycznie 100% test przed wysyłką
    • Niska strata wtrąceniowa i wysoka strata powrotna
    • Serializowane i indywidualne rekordy testów

    Aplikacje:

    • Nadaje się do panelu krosowego światłowodowego
    • Sieci telekomunikacyjne
    • Światłowodowe sieci komunikacyjne
    • CATV, LAN, WAN, Testy i pomiary

    Specyfikacja:

    Parametr Tryb pojedyńczy Tryb Multi
    Podstawowy Złącze światłowodowe FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO
    Tuleja czołowa PC UPC APC UPC
    Utrata wtrąceniowa ≤0,2dB ≤0,2dB ≤0,3dB ≤0,2bB
    Strata zwrotna ≥50dB ≥55dB ≥60dB ≥35dB
    Specyfikacja tulei ceramicznych Odchylenia od koncentryczności 125,5um: <= 1um Odchylenia od koncentryczności 127um: <= 3um
    Odpowiedni Błonnik 9 / 125um 50 / 125um, 62,5 / 125um
    Geometria czoła Promień krzywizny 7 ~ 25 mm 5 ~ 12 mm Nie dotyczy
    Występ światłowodu ≤50nm ≤100 nm Nie dotyczy
    Fibre Under Cut ≤100 nm ≤100 nm Nie dotyczy
    Przesunięcie wierzchołka ≤50um
    Mechaniczny Wymienność ≤0,2dB
    Rozpylacz soli ≤0,1dB
    Upuszczać ≤0,2dB (1,5 M, 5 kropli)
    Wibracja IL ≤ 0,2 dB (550 Hz, 1,5 mm)
    Powtarzalność ≤ 0,1dB (1000 razy)
    Trwałość > 1000 razy
    temperatura robocza -40 ° C ~ + 85 ° C

    Informacje o zamawianiu:

    Krok 1: Typ złącza: SC, LC, ST, FC, MTRJ, MU, MPO , MTP

    Krok 2: Tuleja czołowa: PC, UPC lub APC

    Krok 3: Typ światłowodu: Single Mode (SM) lub Multimode (MM)

    Krok 4: Rdzeń kabla: Simplex lub Duplex

    Krok 5: Średnica kabla: 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm ...

    Krok 6: Długość kabla: 1, 2, 3 metry lub niestandardowe

    Krok 7: Typ kabla: PVC, LSZH, OFNR, OFNP…

    Krok 8: Kolor kabla: żółty, pomarańczowy, biały, niebieski, zielony, czerwony, ...

    Wysyłka :

    1. Od drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
    2. Z lotniska na lotnisko: samolotem
    3. Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski.)

    Nasze usługi:

    1. Mile widziane są standardowe i niestandardowe produkty OEM od małych do dużych ilości.
    2. Zgodność ze światowym przemysłem ochrony środowiska ze standardami RoHS i SGS.
    3. Wszystkie produkty są w 100% w pełni przetestowane przez naszą wiedzę techniczną.
    4. Nasz okres gwarancji na przewód patch wynosi jeden rok.

    Uszczelka:

    Jeden kawałek na worek PE z naklejką (moglibyśmy dodać logo klienta do etykiety).

    1.Dlaczego wybrać TTI FIBER?
    (1) Profesjonalny producent: niskie MOQ, dostępne są bezpłatne próbki.
    (2) Zapewnienie jakości: stabilna wysoka jakość.
    (3) Rozwiązania dla klientów: szybkie.
    (4) Win-Win Price: Oszczędź dużo kosztów, przynieś więcej korzyści dla klientów.

    2. Czy akceptujesz OEM, ODM?
    Tak, akceptujemy je.

    3.Czy możesz wydrukować nasze LOGO?
    Jasne, Twoje LOGO może być wydrukowane na pudełkach lub produktach.

    4.Jaki jest sposób wysyłki?
    Przyjmujemy wszystkie przesyłki, takie jak Delievery, transport oceaniczny, transport lądowy, transport na lotnisko.

    5.Jaka jest płatność?
    Akceptujemy wszystkie płatności, takie jak LC, TT, DP, DA, Paypal, Western Union, Money Gram.

    Kontakt:

    Yuyan Xie

    Telefon / Whatsapp / Wechat / 0086-15675814378

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Yuyan Xie

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty