Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPatchcord światłowodowy

Wewnętrzny / zewnętrzny opancerzony kabel światłowodowy Opancerzony kabel antygrzechotowy

Wewnętrzny / zewnętrzny opancerzony kabel światłowodowy Opancerzony kabel antygrzechotowy

    • Indoor/Outdoor Armored fiber optical cable  Anti-rat bite fiber cable armored cable
    • Indoor/Outdoor Armored fiber optical cable  Anti-rat bite fiber cable armored cable
  • Indoor/Outdoor Armored fiber optical cable  Anti-rat bite fiber cable armored cable

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: TTI Fiber
    Orzecznictwo: ISO CE UL
    Numer modelu: Opancerzony -1

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 kilometr
    Cena: USD 0.035- 2 meter
    Szczegóły pakowania: Worek PE w kartonie z kablem testowym
    Czas dostawy: 2-5 dnia roboczego
    Zasady płatności: LC, L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
    Możliwość Supply: 8000 Kilometrów dziennie
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa:: Włókno TTI
    Nasza pochwa:: PVC LSZH PE Waga:: 23,5 (kg / km)
    Błonnik: Tryb pojedynczy / tryb Multi

    Wewnętrzny / zewnętrzny opancerzony kabel światłowodowy Opancerzony kabel antygrzechotowy

    Producent zbrojonych kabli światłowodowych

    Opis kabla krosowego:

    Patchcord światłowodowy i pigtail można łączyć z różnego rodzaju złączami, takimi jak ST, FC, SC, LC lub MU. Dzięki wysokiej jakości ceramicznej tulejce ma dobrą zgodność i niskie straty wtrąceniowe. I jest szeroko stosowany w sieciach telekomunikacyjnych, transmisji danych, urządzeniach testowych i sieciach telewizji kablowej itp.

    Dane techniczne kabla krosowego:

    Pozycja SM (tryb pojedynczy) MM (wielomodowy)
    Rodzaj kabla światłowodowego G652 / G655 / G657 OM1 OM2 / OM3 / OM4
    Średnica włókna (um) 9/125 62,5 / 125 50/125
    OD kabla (mm) 0,9 / 1,6 / 1,8 / 2,0 / 2,4 / 3,0
    Rodzaj końcówki PC UPC APC UPC UPC
    Typowa strata wtrąceniowa (dB) <0,2 <0,15 <0,2 <0,1 <0,1
    Strata powrotna (dB) > 45 > 50 > 60 /
    Test wkładki (dB) <0,2 <0,3 <0,15
    Zamienność (dB) <0,1 <0,15 <0,1
    Siła przeciw rozciągająca (N) > 70
    Zakres temperatur (℃) -40 ~ + 80

    Opcje zamówienia:

    1) Typ złącza: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, MPO, DIN, D4, SMA

    2) Tuleja czołowa: PC, UPC, APC
    3) Typ rdzenia: jednomodowy (SM: 9 / 125um), wielomodowy (MM: 50 / 125um lub 62,5 / 125um)
    4) Ilość kabli: Simplex, Duplex, 6 rdzeni, 12 rdzeni, 16 rdzeni, 24 rdzeni, 36 rdzeni, 48 rdzeni ...
    5) Średnica kabla: φ3,0 mm, φ2,0 mm, φ0,9 mm
    6) Długość kabla: 1, 2, 3 metry lub niestandardowe

    7) Typ kabla: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plenum, zbrojony

    Dlaczego właśnie my:

    1) Ponad 15 lat doświadczenia

    2) ponad 200 profesjonalnych pracowników

    3) Eksportuj ponad 100 krajów

    4) można wyprodukować co najmniej 20 000 patchcordów dziennie.

    5) Certyfikowany zgodnie z ISO9001: 2008, ROHS

    Producent opancerzonych kabli światłowodowych od ST do SC

    Produkty względne:

    Patchcord światłowodowy

    Adapter światłowodowy

    Rozgałęźnik PLC

    24 porty ODF

    Zamknięcie splotu światłowodowego

    Konwerter mediów światłowodowych

    FAQ:

    1, bezpłatne próbki - możemy dostarczyć bezpłatne produkty do testowania

    2, marka - usługi FOC / OEM / ODM są dopuszczalne

    3, poziom jakości - wysoka jakość zgodnie z Twoimi wymaganiami

    4, konkurencyjna cena - mamy własną fabrykę, konkurencyjna cena może być podana

    5, Warunki płatności - Dobra opłata. Jak T / T, Western Union, Paypal, LC itp

    6, wysyłka sposobem - drogą morską, lotniczą lub ekspresową (DHL, Fedex, UPS, EMS itp.)

    7, czas dostawy - zwykle 3-5 dni, krócej niż tydzień.

    Skontaktuj się z nami:

    Sprzedaż zagraniczna: Allen Liu

    Mob / Wechat / Whatsapp : +86 15814679651

    E-mail: sales9@ttifiber.com

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Jacky Liao

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty