Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySplitter światłowodowy

Rozdzielacz światłowodowy FBT o niskim współczynniku strat przy wprowadzaniu do systemu CATV, 1310 i 1550 nm

Rozdzielacz światłowodowy FBT o niskim współczynniku strat przy wprowadzaniu do systemu CATV, 1310 i 1550 nm

Low Insertion Loss FBT Fiber Optic Splitter for CATV System , 1310 & 1550 nm

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: TTI
Orzecznictwo: ROHS, SGS

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 5szt
Szczegóły pakowania: 1 sztuk w kartonie
Czas dostawy: 1 sztuk w kartonie
Zasady płatności: T / T, Western Union, rozliczenie miesięczne
Możliwość Supply: 70000 sztuk / miesiąc
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu

Rozdzielacz światłowodowy FBT o niskim współczynniku stratności dla systemu CATV, 1310 i 1550 nm

Szybki podgląd:

  1. Opakowanie: ABS, rura stalowa
  2. Złącze: SC, LC, ST, FC, MU, E2000
  3. Końcówka okucia: PC, UPC, APC
  4. Typ światłowodu: G652D, G657A1, G657A2
  5. Płaszcz kablowy: PVC, LSZH, OFNR, OFNP
  6. Długość kabla: 1 M, 1,5 m… dostosowane


Funkcje:

  1. Mała utrata wtrącenia
  2. Niski PDL
  3. Kompaktowa konstrukcja
  4. Dobra jednorodność kanałów
  5. Szeroka długość fali roboczej: 1310/1490/1550 nm
  6. Wysoka niezawodność i stabilność


Aplikacje:

  1. Światłowodowy system komunikacji
  2. Światłowodowe czujniki optyczne
  3. System CATV
  4. System LAN
  5. System WAN

Specyfikacja:

Tabela 1 - 1 × N FBT Splitter

Parametry 1 × 2 1 × 4 1 x 8 1 × 16 1 × 32
Długość fali operacyjnej (nm) 1310/1490/1550
Typ włókna G657A1 lub klient określony
Strata wtrąceniowa (dB) (klasa P / S) 3,8 / 4,0 7.1 / 7.3 10,2 / 10,5 13,5 / 13,7 17 / 17.4
Jednorodność strat (dB) 0,4 0,6 0,8 1.2 1.5
Strata zależna od polaryzacji (dB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3
Strata powrotna (dB) (klasa P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Kierunkowość (dB) 55 55 55 55 55
Strata zależna od długości fali (dB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5
Stabilność temperatury (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5
Temperatura pracy (℃) -40 ~ 85
Temperatura przechowywania (℃) -40 ~ 85
Wymiar urządzenia (mm) 40 × 4 × 4 40 × 4 × 4 40 × 4 × 4 50 × 4 × 4 50 × 7 × 4
Wymiar modułu (mm) 100 × 80 × 10 100 × 80 × 10 100 × 80 × 10 120 × 80 × 18 140 × 115 × 18
Wymiar mini-modułu (mm) 50 × 7 × 4 50 × 7 × 4 50 × 7 × 4 60 × 12 × 4 80 × 20 × 6

Wysyłka :

  1. Od drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
  2. Lotnisko na lotnisko: drogą lotniczą
  3. Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski.)


Nasze usługi:

  1. Możemy wydrukować nazwę Twojej firmy na kablu.
  2. Mile widziane są standardowe i niestandardowe produkty OEM od małych do dużych ilości.
  3. Zgodność ze światowym przemysłem ochrony środowiska ze standardami RoHS i SGS.
  4. Wszystkie produkty są w 100% w pełni przetestowane przez naszą wiedzę techniczną.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Jacky Liao

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty