Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyLoopback światłowodowy

Światłowodowa pętla zwrotna SM MM OM3 OM4 ze złączem MTRJ / MPO, Corning

Światłowodowa pętla zwrotna SM MM OM3 OM4 ze złączem MTRJ / MPO, Corning

    • SM MM OM3 OM4 Fiber Optical Loopback with MTRJ / MPO connector , Corning
    • SM MM OM3 OM4 Fiber Optical Loopback with MTRJ / MPO connector , Corning
    • SM MM OM3 OM4 Fiber Optical Loopback with MTRJ / MPO connector , Corning
    • SM MM OM3 OM4 Fiber Optical Loopback with MTRJ / MPO connector , Corning
  • SM MM OM3 OM4 Fiber Optical Loopback with MTRJ / MPO connector , Corning

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 20SZT
    Szczegóły pakowania: 1 SZTUK / Worek PE
    Czas dostawy: 2-3 dni
    Zasady płatności: T / T, Western Union, rozliczenie miesięczne
    Możliwość Supply: 7000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu

    SM MM OM3 OM4 Fiber Optical Loopback ze złączem MTRJ / MPO, Corning

    Opis:

    Do gniazda wyjściowego podłącza się jedno złącze pętli światłowodowej, drugie podłącza się do portu wejściowego urządzenia.

    Szybki podgląd:

    1. Nazwa: MTRJ Loopback
    2. Tryb: jednomodowy i wielomodowy
    3. Końcówka światłowodu: UPC, APC
    4. Marka włókna: YOFC, Corning
    5. Tryb: SM MM OM3 OM4
    6. Złącze: LC, SC, MTRJ, MPO

    Funkcje:

    1. W pełni przetestowane kable zapewniają najwyższą jakość i trwałość
    2. Przewód pętlowy do wielu zastosowań testowych
    3. Urządzenia o krótkiej długości fali
    4. Formowane złącze do bezpiecznego połączenia

    Aplikacje:

    1. Połączenia komunikacyjne
    2. LoopBack do testowania komponentów sieciowych
    3. Wzmacniacz światłowodowy
    4. Czujnik światłowodowy
    5. Oprzyrządowanie
    6. CATV

    Specyfikacja:

    Wydajność optyczna Tryb pojedyńczy Tryb Multi
    Utrata wkładania ≤0,350dB ≤0,35dB
    Strata zwrotna ≥45 dB (PC) ≥35 dB
    ≥50 dB (UPC)
    ≥ 60 dB (APC)
    Powtarzalność ≤ 0,10dB
    Trwałość ≤0,2dB typowa zmiana, 1000 krycia
    temperatura robocza - 20 ~ + 75 ° C
    Temperatura przechowywania - 40 ~ + 85 ° C

    Informacje o zamawianiu:

    Krok 1: Typ złącza: SC, LC, MTRJ, MPO

    Krok 2: Rozmiar złącza: 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm

    Krok 3: Końcówka okucia: UPC, APC

    Krok 4: Typ rdzenia: jednomodowy (SM: 9 / 125um), wielomodowy (MM: 50 / 125um, 62,5 / 125um)

    Krok 5: Kolor startowy: Czarny, Niebieski, Biały, Czerwony, Żółty, Zielony, Beżowy, Aqua

    Wysyłka :

    1. Od drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
    2. Lotnisko na lotnisko: drogą lotniczą
    3. Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski.)

    Nasze usługi:

    1. Mile widziane są standardowe i niestandardowe produkty OEM od małych do dużych ilości.
    2. Zgodność z globalnym przemysłem ochrony środowiska dzięki standardom ROHS i SGS.
    3. Wszystkie produkty są w 100% w pełni przetestowane przez naszą wiedzę techniczną przed wysyłką.
    4. Zapewniamy pętle światłowodowe zgodnie ze standardem branżowym.

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: vicky

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty