Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMPO Patch Panel

Pyłoszczelny panel do montażu w szafie rack 3U z 12-elementowymi adapterami SC Simplex

Pyłoszczelny panel do montażu w szafie rack 3U z 12-elementowymi adapterami SC Simplex

    • Dustproof 3U rack mount patch panel with 12pcs SC Simplex Adapters
    • Dustproof 3U rack mount patch panel with 12pcs SC Simplex Adapters
  • Dustproof 3U rack mount patch panel with 12pcs SC Simplex Adapters

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 5szt
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 1 sztuk w kartonie
    Czas dostawy: 3-5 dni
    Zasady płatności: T / T, Western Union, PayPal, rozliczenie miesięczne
    Możliwość Supply: 50000PCS/miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu

    Pyłoszczelny panel do montażu w szafie rack 3U z 12-elementowymi adapterami SC Simplex

    Szybki podgląd:

    1. Nazwa: kaseta MPO
    2. Pojemność: 12 SC
    3. Materiał: stal walcowana na zimno
    4. Struktura: port 1MPO
    5. Dostępny port adaptera: SC, MPO
    6. Zgodność z RoHS, SGS

    Opis:

    Moduły światłowodowe MPO zapewniają szybki i wydajny sposób na rozmieszczenie do 24 części światłowodowych LC lub 12 części SC w jednym module.

    Funkcje:

    1. 19 "standardowy rozmiar, łatwa instalacja
    2. Lekka, mocna, odporna na wstrząsy i kurz
    3. Dobrze zarządza kablami, kabel można łatwo odróżnić

    4. Przestronna przestrzeń zapewnia współczynnik gięcia włókien

    5. Wszystkie typy pigtail dostępne do instalacji

    6. Wygodny do zainstalowania, przeniesienia i dodania

    Podanie:

    1. połączenie linii miejskich
    2. wysoki zintegrowany sprzęt i urządzenia
    3. system okablowania o wysokiej gęstości
    4. system okablowania o wysokiej wydajności

    Dane techniczne:

    Rodzaj 12MS-6 12MS-12 12ML-6 24ML-6
    Typ włókna SM, MM, OM3, OM4
    Liczba włókien 12 12 12 24
    Liczba adapterów na panel 6 12 6 6
    Typ adaptera przód SC Duplex SC Simplex Dupleks LC LC Quad
    Adapter Color Front Niebieski, Beżowy, Aqua, Fioletowy
    Typ adaptera Powrót MPO / MTP
    Kolor adaptera Powrót czarny

    Wysyłka :

    1. Od drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
    2. Lotnisko na lotnisko: drogą lotniczą
    3. Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski.)

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Rita Wang

    Tel: +8613006641490

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty