Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAdapter światłowodowy

Simplex SC jednomodowy adapter światłowodowy do sieci telekomunikacyjnej

Simplex SC jednomodowy adapter światłowodowy do sieci telekomunikacyjnej

    • Simplex SC Singlemode Optical Fiber Adapter For Telecommunication Network
    • Simplex SC Singlemode Optical Fiber Adapter For Telecommunication Network
    • Simplex SC Singlemode Optical Fiber Adapter For Telecommunication Network
    • Simplex SC Singlemode Optical Fiber Adapter For Telecommunication Network
  • Simplex SC Singlemode Optical Fiber Adapter For Telecommunication Network

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS, ISO9001
    Numer modelu: ASC-SX

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 20SZT
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 25 sztuk / skrzynka
    Czas dostawy: 3-5dni
    Zasady płatności: T/T, Western Union, Paypal
    Możliwość Supply: 10000 sztuk dziennie
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Zakres temperatury pracy: -40 ° C ~ + 80 ° C typu: Simplex
    Rękaw: Cyrkon, brąz Obudowa: Tworzywo sztuczne, metal
    Struktura: Z kołnierzem, bez kołnierza Kolor: Niebieski, zielony lub niestandardowy

    Opis:
    Złącze światłowodowe SC / APC do szybkiego montażu Złącze światłowodowe Fusion Splice jest łatwe w montażu, a doskonała stabilność obejmuje kleje ułatwiające zakończenie włókna w warunkach terenowych i trudnodostępnych, do których można uzyskać dostęp w przypadku montażu jak słup, włazy. Ponadto można znacznie zmniejszyć współczynnik defektów na skutek błędu połączenia pracownika z powodu możliwości ponownego połączenia.

    Cecha:

    1. Niskie tłumienie wtrąceniowe
    2. Precyzyjne tuleje z cyrkonu lub brązu fosforowego
    3. Wysoka powtarzalność i stabilność.
    4. Dostępne w wersji simplex, duplex, quad (LC) i hybrydowej
    5. Dostępne jako FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO

    Podanie:
    1. Światłowodowy system transmisji
    2. Sieci CATV
    3. Przyrządy testujące / pomiarowe
    4. Ramka światłowodowa, uchwyty do montażu na ścianie i szafy do montażu w szafie

    Specyfikacja:

    Specyfikacja

    Rodzaj

    SC / FC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO
    Tryb SM, MM
    Utrata wtrąceniowa SM≤0,2dB, MM≤0,3dB
    Powtarzalność (dB) ≤0,1dB
    Trwałość mechanizmu (500 cykli, dB ≤0,2dB
    Materiał rękawa > 50N
    Temperatura pracy Cyrkon lub brąz

    Testowanie niezawodności:

    Testowanie niezawodności
    Pozycja Nazwa testu Dodatkowa utrata wstawienia Dodatkowa utrata zwrotu
    1 Trwałość mechaniczna <0,2dB <5dB
    2 Powtarzalność <0,2dB <5dB
    3 Zablokuj siłę <0,2dB <5dB
    4 Niska wytrzymałość <0,2dB <5dB
    5 Wysoka temperatura <0,2dB <5dB
    6 Gotowanie na parze <0,2dB <5dB
    7 Cykl temperaturowy <0,2dB <5dB
    8 Wibracja <0,2dB <5dB
    9 Upuszczać <0,2dB <5dB

    Wysyłka :

    1. Od drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
    2. Z lotniska na lotnisko: samolotem
    3. Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski.)

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: vicky

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty