Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyWarkocz Światłowodowy

12 rdzeni 12F SC APC 1.5M jednokierunkowe pigtaile światłowodowe Wysoka wydajność

12 rdzeni 12F SC APC 1.5M jednokierunkowe pigtaile światłowodowe Wysoka wydajność

    • 12 Cores 12F SC APC 1.5M single mode fiber pigtails High Performance
    • 12 Cores 12F SC APC 1.5M single mode fiber pigtails High Performance
  • 12 Cores 12F SC APC 1.5M single mode fiber pigtails High Performance

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS, ISO9001
    Numer modelu: FP-SC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 20SZT
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 1 SZTUK / Worek PE
    Czas dostawy: 3-5dni
    Zasady płatności: T / T, Western Union, rozliczenie miesięczne
    Możliwość Supply: 7000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa modelu: Warkocz Światłowodowy Typ złącza: SC FC ST LC MU MTRJ MPO D4 SMA ...
    Tryb światłowodowy: Jednomodowy, wielomodowy Liczba włókien: 2,4,6,8 ~ 144 rdzeni
    Rodzaj kabla: PVC LSZH OFRR OFNP Fan-out: 0,9 mm 1,5 metra Pomarańczowy

    12 rdzeni 12F SC APC 1.5M jednomodowy SC / APC Pigtail światłowodowy

    Funkcje:

    • Wysoka wydajność
    • Wysoka wytrzymałość na rozciąganie; Anti-etrawione
    • Wodoodporny i antykorozyjny
    • Łatwa instalacja


    Aplikacje:

    • System komunikacji światłowodowej
    • Optyczna sieć dostępowa
    • Komunikacja światłowodowa Data
    • Światłowód CATV
    • Sieć lokalna (LAN)
    • Sprzęt testowy

    Specyfikacja:

    Złącze pigtail

    PC (SM)

    UPC (SM)

    APC (SM)

    MM

    Strata zwrotna (dB)

    ≥45

    ≥50

    ≥60

    ≥35

    Utrata insercji (dB)

    ≤0,2 (max≤0,3)

    Powtarzalność (dB)

    ≤0,1

    Trwałość (1 / krycia)

    ≥500

    Temperatura pracy (° C)

    -25 ~ + 70

    Wytrzymałość na rozciąganie (N)

    ≥90 (Φ3,0), ≥70 (Φ2,0), Φ0,9

    Błonnik

    9 / 125um, 50 / 125um, 62,5 / 125um, itp

    średnica

    0,9 mm 2,0 mm, 3,0 mm itp

    Materiał kabla

    PVC, LSZH

    Rdzenie

    Simplex, dupleks, 4 rdzenie, 6 rdzeni, 8 rdzeni, 12 rdzeni itp

    Wysyłka :

    1. Od drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
    2. Lotnisko na lotnisko: drogą lotniczą
    3. Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski.)

    Uszczelka:

    Jeden kawałek na worek PE z naklejką (moglibyśmy dodać logo klienta do etykiety).

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Jacky Liao

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty