Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPatchcord światłowodowy

Patchcord wielomodowy FC / PC na LC / PC OM3, patchcord dupleks dupleks

Patchcord wielomodowy FC / PC na LC / PC OM3, patchcord dupleks dupleks

    • FC / PC to LC / PC OM3 multimode fiber patch cord , Duplex duplex patch cord
    • FC / PC to LC / PC OM3 multimode fiber patch cord , Duplex duplex patch cord
  • FC / PC to LC / PC OM3 multimode fiber patch cord , Duplex duplex patch cord

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny (część lądowa
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS, ISO9001
    Numer modelu: FC-LC / UPC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 20SZT
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 1 sztuk / worek PE
    Czas dostawy: za 2-4 dni
    Zasady płatności: T / T, Western Union, PayPal, miesięcznie
    Możliwość Supply: 7000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Złącze: FC, LC Wewnętrzny: ceramiczne
    Kurtka: PVC, LSZH, OFNP, OFNR Średnica kabla: 0,9 mm, 2,0 mm lub 3,0 mm
    Końcówka tulei: PC Długość kabla: 1 mln; 2 mln; 3M Itd., Można dostosować
    Tryb światłowodowy: Wielomodowy Rdzeń kabla: Simplex, Duplex

    FC / PC do LC / PC OM3 wielożyłowy przewód patch patch, Duplex duplex patch cord

    Funkcje:

    • Zakończone fabrycznie i przetestowane
    • Opcje światłowodów: G.652 /G.657/OM1/OM2/OM3 i PM Panda Fibre
    • Opcje złącza: FC / SC / LC / ST / MU / E2000 / MT-RJ / MPO / MTP
    • Opcje polerowania: PC / UPC / APC

    Podanie:

    • LANS, WANS, CATV, CCTV
    • Systemy telekomunikacyjne / CATV
    • Przemysłowe, mechaniczne i wojskowe
    • Sprzęt testowy i aktywne zakończenie urządzenia

    Specyfikacja:

    Parametr Tryb pojedyńczy Tryb Multi
    Podstawowy Złącze światłowodowe FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO, E2000
    Końcówka okucia PC UPC APC UPC
    Utrata wkładania ≤0,2dB ≤0,2dB ≤0,3dB ≤0,3bB
    Strata zwrotna ≥50 dB ≥55dB ≥ 60 dB ≥35 dB
    Specyfikacja okuć ceramicznych 125,5um odchylenia współśrodkowości: <= 1um 127um odchylenia współśrodkowości: <= 3um
    Odpowiednie włókno 9 / 125um 50 / 125um, 62,5 / 125um
    Geometria czoła Promień krzywizny 7 ~ 25 mm 5 ~ 12 mm Nie dotyczy
    Fiber Protrusion ≤50nm ≤ 100 nm Nie dotyczy
    Fibre Under Cut ≤ 100 nm ≤ 100 nm Nie dotyczy
    Przesunięcie wierzchołka ≤50um
    Mechaniczny Wymienialność ≤0,2dB
    Spray do soli ≤0,1dB
    Upuszczać ≤0,2dB (1,5 M, 5 kropli)
    Wibracja IL ≤0,2dB (550 Hz, 1,5 mm)
    Powtarzalność ≤ 0,1dB (1000 razy)
    Trwałość > 1000 razy
    temperatura robocza -40 ° C ~ + 85 ° C

    Uszczelka:

    Jednoczęściowy worek PE z naklejką (możemy dodać logo klienta na etykiecie).

    Wysyłka :

    1. Drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
    2. Lotnisko na lotnisko: drogą lotniczą
    3. Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski).

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Jacky Liao

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty