Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMPO Patch Panel

Złącza LC Duplex 12-portowy patch panel światłowodowy do Mpo Casstte

Złącza LC Duplex 12-portowy patch panel światłowodowy do Mpo Casstte

    • LC Connectors Duplex 12 Port Fiber Optic Patch Panel For Mpo Casstte
    • LC Connectors Duplex 12 Port Fiber Optic Patch Panel For Mpo Casstte
    • LC Connectors Duplex 12 Port Fiber Optic Patch Panel For Mpo Casstte
    • LC Connectors Duplex 12 Port Fiber Optic Patch Panel For Mpo Casstte
  • LC Connectors Duplex 12 Port Fiber Optic Patch Panel For Mpo Casstte

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 10SZT.
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 1 sztuk w kartonie
    Czas dostawy: 3-5 dni
    Zasady płatności: T / T, Western Union, PayPal, rozliczenie miesięczne
    Możliwość Supply: 50000PCS/miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Złącze: LC, SC Kabel: 12 kolorów z płaszczem 0,9 mm
    Długość: Można dostosować Certyfikat: ROHS

    Złącza LC Duplex 12-portowy panel światłowodowy do kasety Mpo

    Szybki szczegół:

    1. Nazwa: Kaseta MPO
    2. Pojemność: 12 LC, 24LC, 12SC
    3. Materiał: stal walcowana na zimno
    4. Struktura: port 12LC
    5. Dostępny port adaptera: LC, SC
    6. Zgodność z RoHS, SGS

    Opis:

    Moduły światłowodowe MPO zapewniają szybki i wydajny sposób na rozmieszczenie do 24 części światłowodowych LC lub 12 części SC w jednym module.

    Funkcje:

    1. Stal walcowana na zimno lub aluminium, malowanie elektrostatyczne
    2. MPO do LC, SC, ST, FC opcjonalnie
    3. Dostępny w kolorze czarnym, białym i szarym
    4. Korzystanie w pomieszczeniach

    Podanie:

    1. FTTH
    2. CATV
    3. Telekomunikacja

    Dane techniczne:

    Rodzaj 12MS-6 12MS-12 12ML-6 24ML-6
    Rodzaj włókna SM, MM, OM3, OM4
    Liczba włókien 12 12 12 24
    Liczba adapterów na panel 6 12 6 6
    Typ adaptera Przód SC Duplex SC Simplex LC Duplex LC Quad
    Kolor adaptera z przodu Niebieski, Beżowy, Aqua, Fioletowy
    Typ adaptera Powrót MPO / MTP
    Kolor adaptera Powrót czarny

    Wysyłka :

    1. Od drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
    2. Z lotniska na lotnisko: samolotem
    3. Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski.)

           

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: vicky

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty