Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Oświetl swój czas internetowy.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Pigtail światłowodowy

Orzecznictwo
dobra jakość Pigtail światłowodowy na sprzedaż
dobra jakość Pigtail światłowodowy na sprzedaż
Opinie klientów
Dobra jakość, na czas realizacji! Niezawodny dostawca!

—— Ruben Martin

Produkt jest taki miły i dobrze pasuje do mojego sprzętu. Oczekuj naszej kolejnej współpracy.

—— Rasa Zarske

Im Online Czat teraz

Pigtail światłowodowy

(43)
Chiny LC APC Złącze jednomodowe wtyki światłowodowe wielordzeniowe dla sieci komunikacyjnych fabryka

LC APC Złącze jednomodowe wtyki światłowodowe wielordzeniowe dla sieci komunikacyjnych

Zewnętrzny światłowodowy Pigtail LC APC Złącze Wielordzeniowe wtyki światłowodowe 1) Funkcja a: Mała strata wtrąceniowa i duża strata powrotu b: Doskonała wytrzymałość mechaniczna c: Wysoka wiarygodność i ... Read More
2018-12-18 17:05:09
Chiny Zewnętrzny kabel światłowodowy Pigtail 12 rdzeni LC / APC Connector Customsized Length fabryka

Zewnętrzny kabel światłowodowy Pigtail 12 rdzeni LC / APC Connector Customsized Length

Światłowodowe warkocze Zewnętrzne kable optyczne z 12 rdzeniami LC / APC Connector Opis: Fiber Pigtails to krótkie włókno światłowodowe na stałe podłączone do źródła, detektora lub innego urządzenia świat... Read More
2018-12-18 17:05:09
Chiny Singlelemode 9/125 Patchcordy wtykowe światłowodowe LC APC Connector 3 lata gwarancji fabryka

Singlelemode 9/125 Patchcordy wtykowe światłowodowe LC APC Connector 3 lata gwarancji

Jednomodowy 9/125 Pigtail światłowodowy Wielordzeniowy LC APC Wtyk światłowodowy opis 1: Dostępne w każdym typie złączy, zestawy pigtailowe Century Fibre Optic są dostępne w 6 i 12 macierzach światłowodowych, ... Read More
2018-12-18 17:05:09
Chiny Wodoodporny zewnętrzny Pigtail Multi Core Single Mode SC Low Insertion Loss fabryka

Wodoodporny zewnętrzny Pigtail Multi Core Single Mode SC Low Insertion Loss

Wodoodporny światłowód Pigtail Wielordzeniowy Single Mode SC Pigtail światłowodowy Opis Pigtail światłowodowy jest z jednoczęściową konstrukcją i ściąga dowód konstrukcji. Niski koszt, ale wysoka wydajność, co ... Read More
2018-12-18 17:05:09
Chiny FC / APC-FC / APC Pigtail światłowodowy jednomodowy żółty OTDR Pigatil 3,0 mm LSZH fabryka

FC / APC-FC / APC Pigtail światłowodowy jednomodowy żółty OTDR Pigatil 3,0 mm LSZH

FC / APC-FC / APC Kabel światłowodowy jednomodowy żółty OTDR Pigatil 3.0mm LSZH TTI Dostarczamy pigtaile światłowodowe FC w bardzo konkurencyjnych cenach. Oferujemy 3 podstawowe wersje światłowodów, w tym ... Read More
2018-12-18 17:05:08
Chiny LC / APC 0.9mm Światłowód Pigatil Jumper Jednomodowy sieci PVC fabryka

LC / APC 0.9mm Światłowód Pigatil Jumper Jednomodowy sieci PVC

LC / APC 0.9mm Światłowód Pigatil Jumper Jednomodowy sieci PVC Dostarczamy pigtaile światłowodowe FC w bardzo konkurencyjnych cenach. Oferujemy 3 podstawowe wersje światłowodów, w tym single mode 9 / 125um, 62... Read More
2018-12-18 17:05:08
Chiny SC UPC OM3 50/125 Pigtail do sieci światłowodowej Pigtail Aqua Fiber Optical Patch Pigtail fabryka

SC UPC OM3 50/125 Pigtail do sieci światłowodowej Pigtail Aqua Fiber Optical Patch Pigtail

SC UPC OM3 50/125 warkocz światłowodowy z łatką optyczną dla sieci Cechy: 100% test przed wysyłką Mała strata wtrąceniowa i duża strata powrotu Serialized & Individual Test Records Spełnia standardy rdzeni ROHS ... Read More
2018-12-18 17:05:08
Chiny 12 Core FTTX Pigtail wtykowy do panelu krosowniczego, multimode lc pigtail fabryka

12 Core FTTX Pigtail wtykowy do panelu krosowniczego, multimode lc pigtail

12 Core FTTX Pigtail wtykowy do panelu krosowniczego, multimode lc pigtail Cechy: Dostępne w wersjach jednomodowych i wielomodowych Dostępne ze wszystkimi typami złącz światłowodowych Wysokiej jakości okucia i ... Read More
2018-12-18 17:05:08
Chiny MPO / APC - LC / APC 12 rdzeni Pigtail światłowodowy Wzmocniony okrągły kabel fabryka

MPO / APC - LC / APC 12 rdzeni Pigtail światłowodowy Wzmocniony okrągły kabel

MPO / APC - LC / APC Jednomodowy przewód światłowodowy 12 rdzeni Cechy: Zatrzask push-pull Łatwy montaż, bez potrzeby użycia narzędzia zaciskającego Wyrównanie osiągnięte dzięki szpilkom prowadzącym o wysokiej ... Read More
2018-12-18 17:05:07
Chiny 12 rdzeni 12F SC APC 1.5M wtyki światłowodowe jednomodowe High Performance fabryka

12 rdzeni 12F SC APC 1.5M wtyki światłowodowe jednomodowe High Performance

12 rdzeni 12F SC APC 1,5 M Jednomodowe wtyki światłowodowe SC / APC Cechy: Wysoka wydajność Wysoka wytrzymałość na rozciąganie; Nietrawiony Wodoodporny i antykorozyjny Łatwy w instalacji Aplikacje: System ... Read More
2018-12-18 17:05:07
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|