Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Oświetl swój czas internetowy.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Pigtail światłowodowy

Orzecznictwo
dobra jakość Pigtail światłowodowy na sprzedaż
dobra jakość Pigtail światłowodowy na sprzedaż
Opinie klientów
Dobra jakość, na czas realizacji! Niezawodny dostawca!

—— Ruben Martin

Produkt jest taki miły i dobrze pasuje do mojego sprzętu. Oczekuj naszej kolejnej współpracy.

—— Rasa Zarske

Im Online Czat teraz

Pigtail światłowodowy

(51)
Chiny Splice ST na światłowodzie wielomodowym OM3 Aqua 3 metry do sieci telekomunikacyjnych fabryka

Splice ST na światłowodzie wielomodowym OM3 Aqua 3 metry do sieci telekomunikacyjnych

Splice ST na światłowodowym pigtailu wielomodowym OM3 Aqua, 3 metry Dostarczamy jednokierunkowe pigtaile światłowodowe FC / UPC w konkurencyjnej cenie. Dostarczamy jakościowe pigtaile światłowodowe FC / UPC ... Read More
2019-03-12 10:24:59
Chiny FC Splice On Fiber Optic Pigtail Jednomodowy Żółty Kolor 1 ~ 144 Multi Fibers Fibre Count fabryka

FC Splice On Fiber Optic Pigtail Jednomodowy Żółty Kolor 1 ~ 144 Multi Fibers Fibre Count

FC Splice na światłowodzie Pigtail jednomodowy, żółty, 3 metry Dostarczamy jednokierunkowe pigtaile światłowodowe FC / UPC w konkurencyjnej cenie. Dostarczamy jakościowe pigtaile światłowodowe FC / UPC ... Read More
2019-03-12 10:24:59
Chiny SC / APC Pigtail Fibra Optical 6 Fiber SM Multi Color 3 Metry Długość ROHS Certyfikowany fabryka

SC / APC Pigtail Fibra Optical 6 Fiber SM Multi Color 3 Metry Długość ROHS Certyfikowany

SC / APC Pigtail 6 Fiber SM Multi Color Fiber Pigtails 3 Metry Dostarczamy jednokolorowe pigtaile światłowodowe 6-pakietowe SC / APC w konkurencyjnej cenie. Dostarczamy jednokierunkowe pigtaile światłowodowe SC ... Read More
2019-03-12 10:24:59
Chiny FTTH SC-APC Multi Mode światłowód OM1 OM2 3M z pomarańczową kurtką fabryka

FTTH SC-APC Multi Mode światłowód OM1 OM2 3M z pomarańczową kurtką

Top sprzedam FTTH SC-APC Warkocz światłowodowy wielomodowy OM1, OM2, 3M z pomarańczową kurtką Szybki podgląd: Nam: wodoodporny warkocz z włókna Osłona kabla: PVC, LSZH, OFNP, OFNR Długość kabla: 1 m, 2 m, 3 m, ... Read More
2019-03-12 10:24:59
Chiny Wodoodporny światłowodowy pigtail 2-24 rdzeni jednomodowy ze złączami UPC LC UPC / SC fabryka

Wodoodporny światłowodowy pigtail 2-24 rdzeni jednomodowy ze złączami UPC LC UPC / SC

2-24 rdzeni Wodoodporny warkocz światłowodowy ze złączami LC SC UPC, czarny kabel Szybki podgląd: Nam: wodoodporny warkocz z włókna Osłona kabla: PVC, LSZH, OFNP, OFNR Długość kabla: 1 m, 2 m, 3 m, 5 m .... ... Read More
2019-03-12 09:50:07
Chiny 4-24 rdzeni jednokierunkowy pigtail, dostosowany kabel światłowodowy Pigtail czarny fabryka

4-24 rdzeni jednokierunkowy pigtail, dostosowany kabel światłowodowy Pigtail czarny

4-24 rdzenie Wodoodporny warkocz światłowodowy ze złączami LC SC UPC, czarny kabel Szybki podgląd: Nam: wodoodporny warkocz z włókna Osłona kabla: PVC, LSZH, OFNP, OFNR Długość kabla: 1 m, 2 m, 3 m, 5 m .... ... Read More
2019-03-12 09:50:07
Chiny OM1 62.5 / 125 LC Optical Fib Pig Pigtail, 0.9mm OFNP Kabel światłowodowy Pomarańczowy z płaszczem fabryka

OM1 62.5 / 125 LC Optical Fib Pig Pigtail, 0.9mm OFNP Kabel światłowodowy Pomarańczowy z płaszczem

Światłowód OM1 62,5 / 125 LC, kabel światłowodowy OFNP 0,9 mm Funkcje: Spełnia standardy rdzeniowe GR 326 ROHS i Bell Konfiguracje niestandardowe dostępne bez dodatkowych opłat Dostępna w wiązce włókien, ... Read More
2019-03-07 15:54:20
Chiny Pigtail w jednym kolorze z płaszczem pomarańczowym 0,9 mm OFNP PVC LSZH OFNR OFNP Typ kabla fabryka

Pigtail w jednym kolorze z płaszczem pomarańczowym 0,9 mm OFNP PVC LSZH OFNR OFNP Typ kabla

Światłowód OM1 62,5 / 125 LC, kabel światłowodowy OFNP 0,9 mm Funkcje: Spełnia standardy rdzeniowe GR 326 ROHS i Bell Konfiguracje niestandardowe dostępne bez dodatkowych opłat Dostępna w wiązce włókien, ... Read More
2019-03-07 15:53:54
Chiny LC APC Złącze jednomodowe wtyki światłowodowe wielordzeniowe dla sieci komunikacyjnych fabryka

LC APC Złącze jednomodowe wtyki światłowodowe wielordzeniowe dla sieci komunikacyjnych

Zewnętrzny światłowodowy Pigtail LC APC Złącze Wielordzeniowe wtyki światłowodowe 1) Funkcja a: Mała strata wtrąceniowa i duża strata powrotu b: Doskonała wytrzymałość mechaniczna c: Wysoka wiarygodność i ... Read More
2018-12-18 17:05:09
Chiny Zewnętrzny kabel światłowodowy Pigtail 12 rdzeni LC / APC Connector Customsized Length fabryka

Zewnętrzny kabel światłowodowy Pigtail 12 rdzeni LC / APC Connector Customsized Length

Światłowodowe warkocze Zewnętrzne kable optyczne z 12 rdzeniami LC / APC Connector Opis: Fiber Pigtails to krótkie włókno światłowodowe na stałe podłączone do źródła, detektora lub innego urządzenia świat... Read More
2018-12-18 17:05:09
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|