Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Rozwiązanie FTTH

Orzecznictwo
dobra jakość Warkocz Światłowodowy na sprzedaż
dobra jakość Warkocz Światłowodowy na sprzedaż
Opinie klientów
Dobra jakość, czas realizacji! Niezawodny dostawca!

—— Ruben Martin

Produkt jest tak miły i dobrze się sprawdza w moim sprzęcie. Spodziewaj się naszej kolejnej współpracy.

—— Rasa Zarske

Im Online Czat teraz

Rozwiązanie FTTH

(12)
Chiny FTTH Rozwiązanie 4-portowe, mini-światłowodowe urządzenie końcowe z adapterami SC APC fabryka

FTTH Rozwiązanie 4-portowe, mini-światłowodowe urządzenie końcowe z adapterami SC APC

FTTH 4Port Mini terminal światłowodowy z adapterami SC APC Opis: Skrzynka rozdzielcza światłowodowa wykonana jest z wysokoudarowego tworzywa sztucznego. Posiada standardowy interfejs użytkownika. Funkcje: To ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Chiny Kabel upuszczający Simplex Jednomodowe rozwiązanie FTTH z szybkim złączem SC fabryka

Kabel upuszczający Simplex Jednomodowe rozwiązanie FTTH z szybkim złączem SC

Simplex Drop Cable Rozwiązanie FTTH jednomodowe z łącznikiem SC Fast Szybkie Szczegóły: Typ: Przewód opadowy ze złączem Fast Tryb: tryb pojedynczy, tryb wielomodowy Włókno: G657A1, G657A2 Końcówka okucia: PC, ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Chiny Duplex Multimode FTTH Solution z kablem krosowym 2core Drop Cable fabryka

Duplex Multimode FTTH Solution z kablem krosowym 2core Drop Cable

Duplex Multimode FTTH Solution z kablem krosowym 2core Drop Cable Szybkie Szczegóły: Typ: Kabel połączeniowy z kablem opadającym Tryb: tryb pojedynczy, tryb wielomodowy Światłowód: G652D, G657A1, G657A2, G657A3 ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Chiny Plastikowe i zewnętrzne rozwiązanie FTTH z 24-portową skrzynką światłowodową fabryka

Plastikowe i zewnętrzne rozwiązanie FTTH z 24-portową skrzynką światłowodową

Plastikowe rozwiązanie FTTH do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych z 24-portową skrzynką światłowodową Szybki szczegół: Nazwa: Fibre Distribution Box Do 24 kropli FTTH Możliwość montażu na ścianie i słupie ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Chiny Sieci CATV 4 włókna FTTH PC Gniazdo obudowy z adapterami LC fabryka

Sieci CATV 4 włókna FTTH PC Gniazdo obudowy z adapterami LC

Sieci CATV 4 włókna FTTH PC Gniazdo obudowy z adapterami LC Szybki podgląd: Nazwa: Skrzynka odbiorcza FTTH Maksymalna pojemność: 4 włókna Konstrukcja z własnym klipsem, łatwa obsługa 4 porty dla LC, SC, ST, FC ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Chiny Naścienna skrzynka zaciskowa 4-portowa FTTH z adapterami SC fabryka

Naścienna skrzynka zaciskowa 4-portowa FTTH z adapterami SC

Montowana na ścianie puszka terminalu klienta 4port FTTH z adapterami SC Szybki podgląd: Nazwa: Skrzynka zaciskowa klienta FTTH może być zainstalowany 1 * 2 i 1 * 4 PLC Wewnątrz i na zewnątrz, wodoodporny ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Chiny Kurtka LSZH Rozwiązania FTTH z samonośnym kablem światłowodowym FTTH fabryka

Kurtka LSZH Rozwiązania FTTH z samonośnym kablem światłowodowym FTTH

Rozwiązania LSZH Jacket FTTH z własnym wsparciem FTTH Drop Fibre Optic Cable Szybki podgląd: Kabel FTTH samonośny Rdzeń światłowodowy: 2-12 punktów typ wewnętrzny i zewnętrzny Kolor biały i czarny Kurtka LSZH z ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Chiny Możliwość montażu naściennego i słupowego Rozwiązanie FTTH, skrzynka rozdzielcza FTTH o wysokiej odporności na uderzenia fabryka

Możliwość montażu naściennego i słupowego Rozwiązanie FTTH, skrzynka rozdzielcza FTTH o wysokiej odporności na uderzenia

Możliwość montażu naściennego i słupowego Rozwiązanie FTTH, skrzynka rozdzielcza FTTH o wysokiej odporności na uderzenia Szybki podgląd: Nazwa: skrzynka dystrybucyjna FTTH Może pomieścić splitter PLC 1x8 ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Chiny Wewnętrzny przewód krosowy FTTH / FTTX PVC LSZH z kablem opadającym fabryka

Wewnętrzny przewód krosowy FTTH / FTTX PVC LSZH z kablem opadającym

Wewnętrzny przewód krosowy FTTH / FTTX PVC LSZH z kablem opadającym Szybki podgląd: Nazwa: Wewnętrzny kabel upuszczający Kolor biały i czarny Kurtka LSZH wewnątrz i na zewnątrz Rdzeń światłowodowy: 2-12 punktów ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Chiny 12-żyłowy kabel światłowodowy LSZH z zewnętrznym kablem FTTH z włóknem G657A, czarny fabryka

12-żyłowy kabel światłowodowy LSZH z zewnętrznym kablem FTTH z włóknem G657A, czarny

12-żyłowy kabel światłowodowy LSZH z zewnętrznym kablem FTTH z włóknem G657A, czarny Szybki podgląd: Nazwa: Produkty FTTH Solution Rdzeń światłowodowy: 2-12 punktów z FRP i stalą Kolor biały i czarny Kurtka ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Page 1 of 2|< 1 2 >|