Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Kabel sieciowy

Orzecznictwo
dobra jakość Warkocz Światłowodowy na sprzedaż
dobra jakość Warkocz Światłowodowy na sprzedaż
Opinie klientów
Dobra jakość, czas realizacji! Niezawodny dostawca!

—— Ruben Martin

Produkt jest tak miły i dobrze się sprawdza w moim sprzęcie. Spodziewaj się naszej kolejnej współpracy.

—— Rasa Zarske

Im Online Czat teraz

Kabel sieciowy

(11)
Chiny ST-FC Jednomodowy / wielomodowy kabel światłowodowy Simplex / Duxplex OTDR z certyfikatem fabryka

ST-FC Jednomodowy / wielomodowy kabel światłowodowy Simplex / Duxplex OTDR z certyfikatem

ST-FC Jednomodowy / wielomodowy kabel światłowodowy Simplex / Duxplex OTDR z certyfikatem Nasza firma Zapewniamy inny przewód krosowy, prosimy o kroki Krok 1 Nazwa Patch cord, Pigtail, Cable Krok 2 Złącze: FC, ... Read More
2018-12-18 17:10:06
Chiny LC -LC Patchcord światłowodowy do komunikacji, żółty pomarańczowy Aqua Pink fabryka

LC -LC Patchcord światłowodowy do komunikacji, żółty pomarańczowy Aqua Pink

Patch cord światłowodowy LC -LC, żółty pomarańczowy Aqua Pink Ten patchcord MultiMode wykorzystuje patchcord światłowodowy 50 / 125µm z podwójnymi złączami LC na jednym końcu i podwójnymi złączami SC na drugim. ... Read More
2018-12-18 17:10:05
Chiny SC APC - SC APC Patch Cord światłowodowy sieciowy, pomarańczowy biały czarny fabryka

SC APC - SC APC Patch Cord światłowodowy sieciowy, pomarańczowy biały czarny

SC APC - Wewnętrzny kabel światłowodowy SC APC z 3-letnią gwarancją Dostarczamy jednomodowe zespoły kabli światłowodowych dupleksowych SC (APC) -SC (APC), które cechują się dobrą wydajnością i szybką dostawą. ... Read More
2018-12-18 17:10:04
Chiny Sieciowy patch cord RJ45 CAT6 ethernet miedziany Bare Copper do systemu CATV fabryka

Sieciowy patch cord RJ45 CAT6 ethernet miedziany Bare Copper do systemu CATV

Kabel sieciowy z gołej miedzi FTP RJ45 CAT6 Ethernet LAN do systemu CATV Szybki szczegół: Kabel sieciowy RJ45 8p8c Ethernet LAN UTP / FTP / SFTP cat5e cat6 cat6a cat7 CU, CCA, CCS Conductor Test Fluke, ISO ... Read More
2018-12-18 17:10:04
Chiny solidny kabel sieciowy UTP Cat6 LAN z czystej gołej miedzi do żyły wielożyłowej fabryka

solidny kabel sieciowy UTP Cat6 LAN z czystej gołej miedzi do żyły wielożyłowej

solidny kabel sieciowy UTP Cat6 LAN z czystej gołej miedzi do żyły wielożyłowej Szybki podgląd: Pary skręcone przez 2 izolowane przewody Taśma poliestrowa, kurtka PE Kurtka: PVC i LSZH ATM 155/50 / 550 MHz, ... Read More
2018-12-18 17:10:03
Chiny Transmisja audio Sieciowy przewód krosowy FTP5 Cat5 z kablem sieciowym 4paire LAN fabryka

Transmisja audio Sieciowy przewód krosowy FTP5 Cat5 z kablem sieciowym 4paire LAN

Transmisja audio Cat5 Patch Patch sieci FTP z kablem sieciowym 4paire LAN Szybki podgląd: Testowanie: 100% test ciągłości i AQL 15% tłumienia, następnie strata powrotna, test impedancji (UTP) używa 23 AWG, ... Read More
2018-12-18 17:10:03
Chiny Patchcord Patchcord Kabel sieciowy Cat6 LAN do sieci Ethernet fabryka

Patchcord Patchcord Kabel sieciowy Cat6 LAN do sieci Ethernet

Ripcord Skrętka Kabel sieciowy Cat6 LAN do sieci Ethernet Szybki podgląd: Specyfikacja: 4P Temperatura znamionowa: 60 ° C lub 75 ° C Izolator: HD-PE Impedancja: 100 ± 15% Ω przy 1 ~ 100 MHz Nieekranowane skr... Read More
2018-12-18 17:10:03
Chiny RJ45 Męski bezkrzywkowy kabel rozruchowy Cat5e do sieci Ethernet fabryka

RJ45 Męski bezkrzywkowy kabel rozruchowy Cat5e do sieci Ethernet

RJ45 Męski bezkrzywkowy kabel rozruchowy Cat5e do sieci Ethernet Szybki podgląd: Specyfikacja: 4P Kurtka: PVC lub LSZH Nieekranowane skręcone pary: Przewód: 26AWG lub 24AWG splotkowy lub lity miedziany Standard ... Read More
2018-12-18 17:10:03
Chiny transmisja danych CAT6E RJ45 Kabel sieciowy UTP z litą gołą miedzią 23AWG fabryka

transmisja danych CAT6E RJ45 Kabel sieciowy UTP z litą gołą miedzią 23AWG

transmisja danych CAT6E RJ45 UTP Network Patch Cord z 23AWG Solid Bare copper Szybki podgląd: Specyfikacja: 4P Temperatura znamionowa: 60 ° C lub 75 ° C Izolator: HD-PE Unrip rope: opcjonalnie Kurtka: PVC lub ... Read More
2018-12-18 17:10:02
Chiny Sieciowy kabel krosowy 4P Cat 5e UTP z kablem sieciowym 4 pary 26AWG fabryka

Sieciowy kabel krosowy 4P Cat 5e UTP z kablem sieciowym 4 pary 26AWG

Sieciowy kabel krosowy 4P Cat 5e UTP z kablem sieciowym 4 pary 26AWG Szybki podgląd: Specyfikacja: 4P Temperatura znamionowa: 60 ° C lub 75 ° C Izolator: HD-PE Unrip rope: opcjonalnie Kurtka: PVC lub LSNH ... Read More
2018-12-18 17:10:02
Page 1 of 2|< 1 2 >|