Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyLoopback światłowodowy

SC LC MPO światłowodowa pętla światłowodowa z pętlą światłowodową z CE

SC LC MPO światłowodowa pętla światłowodowa z pętlą światłowodową z CE

    • SC LC MPO Fiber Optic Loopback optical fiber cable patch telecommunication with CE
    • SC LC MPO Fiber Optic Loopback optical fiber cable patch telecommunication with CE
  • SC LC MPO Fiber Optic Loopback optical fiber cable patch telecommunication with CE

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: CE / ROHS
    Numer modelu: pętla zwrotna

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 100 sztuk
    Cena: USD 2.5-3.2 / Piece
    Szczegóły pakowania: Pudła
    Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
    Zasady płatności: LC, T / T, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Możliwość Supply: 1000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa: Pętla światłowodowa typu: sprzężenie zwrotne
    aplikacji: Telekomunikacja Kolor: czarny / żółty / szary / niebieski
    materiał: ABS Orzecznictwo: CE / ROHS

    Łatka światłowodowa SC LC MPO pętla telekomunikacyjna z CE

    funkcje

    1. Kabel pętli zwrotnej dla wielu aplikacji testowych

    2. Kabel światłowodowy wielomodowy, 50/125 lub 62,5 / 125; Kabel jednomodowy, 9/125

    3. Złącza SC z precyzyjną ceramiczną nasadką dla maksymalnej wydajności optycznej

    4. Formowane złącze do bezpiecznego połączenia

    5 W pełni przetestowane kable zapewniają najwyższą jakość i trwałość

    6. Styl płaszcza: PVC lub LSZH

    7. Długość fali roboczej: 850 nm (tryb wielomodowy), 1310 nm (tryb pojedynczy)

    8. Utrata insercji: <= 0,30 dB (test bezpośredni)

    9. Strata powrotu:> = 50 dB (SM),> = 20 dB (MM)

    10. Kompatybilny z Fast Ethernet, Fibre Channel, ATM i Gigabit Ethernet

    Specyfikacja

    Pozycja Tryb pojedyńczy Tryb Multi
    Średnica włókna 9 / 125um 62,5 / 125um 50 / 125um
    Ubytek wtrąceniowy PC0,3dB APC0,2dB PC 0,3 dB
    Utrata zwrotu PC45 dB APC60 dB PC25 dB
    Wstaw - test ciągnięcia (1000 razy) 0,3 dB
    Wymieniać 0,2 dB
    Operacja Temperatura -40 ° C ~ + 80 ° C
    Siła przeciwdziałająca rozciąganiu 15kgf

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: vicky

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty