Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Splitter światłowodowy

Orzecznictwo
dobra jakość Warkocz Światłowodowy na sprzedaż
dobra jakość Warkocz Światłowodowy na sprzedaż
Opinie klientów
Dobra jakość, czas realizacji! Niezawodny dostawca!

—— Ruben Martin

Produkt jest tak miły i dobrze się sprawdza w moim sprzęcie. Spodziewaj się naszej kolejnej współpracy.

—— Rasa Zarske

Im Online Czat teraz

Splitter światłowodowy

(62)
Chiny Optyczny rozdzielacz sygnału audio na poziomie telekomunikacyjnym PLC Jednomodowy kombinezon dla długości fali 1260 ~ 1650 fabryka

Optyczny rozdzielacz sygnału audio na poziomie telekomunikacyjnym PLC Jednomodowy kombinezon dla długości fali 1260 ~ 1650

Poziom Telecom PLC Splitter światłowodowy jednomodowy dla długości fali 1260 ~ 1650 1: Funkcja Doskonałe mechaniczne Wysoka niezawodność i stabilność Niska strata zależna od polaryzacji Dobra jednorodność i ... Read More
2019-07-25 15:55:27
Chiny UPC / APC Polski rozgałęźnik światłowodowy PLC Moduł niestandardowego splitu Pigtailed ABS fabryka

UPC / APC Polski rozgałęźnik światłowodowy PLC Moduł niestandardowego splitu Pigtailed ABS

Specyfikacje (1XN): Portowa migracja 1X 2 1X 4 1X8 1X 16 1X 32 1X 64 Długość fali operacyjnej (nm) 1260 ~ 1650 Utrata insercji (dB) Typowy 3 . 5 6 . 8 1 0 . 2 1 3 . 1 1 6 . 2 20 2 Max 4 . 0 7 4 1 0 . 5 1 3 . 5 ... Read More
2019-07-18 15:10:09
Chiny FBT Splitter światłowodowy jednomodowy SC UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 rura stalowa / pakiet ABS fabryka

FBT Splitter światłowodowy jednomodowy SC UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 rura stalowa / pakiet ABS

FBT Splitter światłowodowy jednomodowy SC UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 Pakiet rur stalowych i pakiet ABS FBT Fiber Optic Splitter to rodzaj optycznego urządzenia do zarządzania mocą, które jest wytwarzane przy użyciu ... Read More
2019-07-18 15:08:28
Chiny FBT 1X2 2x2 Splitter światłowodowy PLC 1310 / 1550nm 0.9mm Typ ABS Do systemu FTTX fabryka

FBT 1X2 2x2 Splitter światłowodowy PLC 1310 / 1550nm 0.9mm Typ ABS Do systemu FTTX

FBT 1X2 2x2 Światłowodowy rozgałęźnik 1310 / 1550nm 0,9 mm ABS Stosunek rodzaju 30: 70/60: 40/50: 50 Dla systemu FTTX rozdzielacz Szybki podgląd: Nazwa: rozdzielacz PLC Typ: 1 × 2, 2x2 Tryb: jednomodowy Typ ... Read More
2019-07-16 17:45:55
Chiny Stalowy typ rury Rozdzielacz światłowodowy 1/8 1/4 1/2 0,9 mm ze złączem APC SC / UPC fabryka

Stalowy typ rury Rozdzielacz światłowodowy 1/8 1/4 1/2 0,9 mm ze złączem APC SC / UPC

Stalowy typ rury Rozdzielacz światłowodowy 1/8 1/4 1/2 0,9 mm ze złączem SC / UPC APC splitter plc Szybki szczegół: Nazwa: rozdzielacz PLC Typ: 1 × 2, 1 × 4, 1 × 8, 1 × 16, 1 × 32, 1 × 64 Tryb: jednomodowy Typ ... Read More
2019-07-16 17:45:55
Chiny Stalowy typ rury Rozdzielacz audio optyczny 1x8 1x2 0,9 mm ze złączem APC SC / UPC fabryka

Stalowy typ rury Rozdzielacz audio optyczny 1x8 1x2 0,9 mm ze złączem APC SC / UPC

1x8 1x2 0.9mm Stalowy splot optyczny typu audio ze złączem APC SC / UPC plc splitter Szybki podgląd: Nazwa: rozdzielacz PLC Typ: 1 × 2, 1 × 4, 1 × 8, 1 × 16, 1 × 32, 1 × 64 Tryb: jednomodowy Typ włókna: G652D, ... Read More
2019-07-10 17:47:53
Chiny FBT 1X2 2x2 światłowodowy rozdzielacz 1310 / 1550nm 0,9 mm stalowy typ rury do systemu FTTX fabryka

FBT 1X2 2x2 światłowodowy rozdzielacz 1310 / 1550nm 0,9 mm stalowy typ rury do systemu FTTX

Rozdzielacz FBT 1X2 2x2 łącznik światłowodowy Współczynnik podziału: 50/50 ~ 95/5, 1310 / 1550nm, 0,9 mm Typ rury stalowej rozdzielacz Szybki podgląd: Nazwa: rozdzielacz PLC Typ: 1 × 2, 2x2 Tryb: jednomodowy ... Read More
2019-07-10 10:15:36
Chiny 1x4 0,9 mm stalowy optyczny rozgałęźnik typu tuba stalowa ze złączem SC / UPC APC fabryka

1x4 0,9 mm stalowy optyczny rozgałęźnik typu tuba stalowa ze złączem SC / UPC APC

1x4 0,9 mm stalowy światłowodowy rozgałęźnik PLC ze złączem SC / UPC APC splitter plc Szybki szczegół: Nazwa: rozdzielacz PLC Typ: 1 × 2, 1 × 4, 1 × 8, 1 × 16, 1 × 32, 1 × 64 Tryb: jednomodowy Typ światłowodu: ... Read More
2019-06-12 16:09:18
Chiny ABS Typ Splitter światłowodowy PLC Jednomodowy 1X2 Aplikacja systemu FTTX fabryka

ABS Typ Splitter światłowodowy PLC Jednomodowy 1X2 Aplikacja systemu FTTX

Splitter światłowodowy PLC typu ABS Splitter PLC jednomodowy 1X2 ze złączem SC APC splitter plc Szybki szczegół: Nazwa: rozdzielacz PLC Typ: 1 × 2, 1 × 4, 1 × 8, 1 × 16, 1 × 32, 1 × 64 Tryb: jednomodowy Typ ... Read More
2019-06-12 16:09:18
Chiny Typ rury stalowej Rozdzielacz kabla optycznego 1x2 bez złącza Długość niestandardowa fabryka

Typ rury stalowej Rozdzielacz kabla optycznego 1x2 bez złącza Długość niestandardowa

1x2 Stalowa rurka światłowodowa typu Splitter PLC 0,9 ​​mm bez złącza splitter plc Szybki szczegół: Nazwa: rozdzielacz PLC Typ: 1 × 2, 1 × 4, 1 × 8, 1 × 16, 1 × 32, 1 × 64 Tryb: jednomodowy Typ światłowodu: ... Read More
2019-06-12 16:09:18
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|