Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Patchcord światłowodowy

Orzecznictwo
dobra jakość Warkocz Światłowodowy na sprzedaż
dobra jakość Warkocz Światłowodowy na sprzedaż
Opinie klientów
Dobra jakość, czas realizacji! Niezawodny dostawca!

—— Ruben Martin

Produkt jest tak miły i dobrze się sprawdza w moim sprzęcie. Spodziewaj się naszej kolejnej współpracy.

—— Rasa Zarske

Im Online Czat teraz

Patchcord światłowodowy

(176)
Chiny ODVA-LC Duplex IP67 Wodoodporny kabel światłowodowy fabryka

ODVA-LC Duplex IP67 Wodoodporny kabel światłowodowy

ODVA -LC Wodoodporny światłowodowy dupleks IP67 Szybkie Szczegóły Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny (kontynent) Typ światłowodu: SM, OM1, OM2, OM3, OM4 Numer modelu: ODVA Kolor kabla: czarny Długość: ... Read More
2020-06-30 18:23:20
Chiny Wewnętrzny / zewnętrzny odporny na zgryz kabel światłowodowy opancerzony fabryka

Wewnętrzny / zewnętrzny odporny na zgryz kabel światłowodowy opancerzony

Wewnętrzny / zewnętrzny opancerzony kabel światłowodowy Opancerzony kabel antygrzechotowy Producent zbrojonych kabli światłowodowych Opis kabla krosowego: Fiber optic patch cord and pigtail can connect with ... Read More
2020-06-23 16:22:58
Chiny LC-SC Single Mode Światłowodowy podwójny kabel 1,6 mm, 2,0 mm, 3,0 mm fabryka

LC-SC Single Mode Światłowodowy podwójny kabel 1,6 mm, 2,0 mm, 3,0 mm

LC-SC Duplex Patchcord światłowodowy Jednomodowe kable światłowodowe 1,6 mm, 2,0 mm, 3,0 mm Opis: Patchcord światłowodowy jest zbudowany z rdzenia o wysokim współczynniku załamania światła, otoczony powłoką o ... Read More
2020-06-11 13:54:24
Chiny Kabel zrywalny 0,9 mm / 2,0 mm 24-żyłowy kabel SC SC wstępnie zakończony fabryka

Kabel zrywalny 0,9 mm / 2,0 mm 24-żyłowy kabel SC SC wstępnie zakończony

Kabel zrywalny 24-żyłowy SM SC-LC Wstępnie zakończony kabel Taśma na 0,9 mm / 2,0 mm funkcje 1.CE, RoHS, ISO9001 2. Wysoka niezawodność, niska strata wtrąceniowa 3.100% Producent 4.IL = 55d 5. dokładnie ... Read More
2020-06-11 13:54:24
Chiny Złącza światłowodowe Multifiber 0,9 mm, 2,0 mm SC / LC / FC / ST / MTRJ fabryka

Złącza światłowodowe Multifiber 0,9 mm, 2,0 mm SC / LC / FC / ST / MTRJ

Zwyczaj kabel rozdzielający 2-144 Rdzeń Wstępnie zakończony kabel Taśma na złączach 0,9 mm, 2,0 mm SC / LC / FC / ST / MTRJ funkcje 1.CE, RoHS, ISO9001 2. Wysoka niezawodność, niska strata wtrąceniowa 3.100% ... Read More
2020-06-11 13:54:23
Chiny Aqua Patch światłowodowy FC do LC Duplex 1-144 Multi Fibers Zgodny z RoHS fabryka

Aqua Patch światłowodowy FC do LC Duplex 1-144 Multi Fibers Zgodny z RoHS

FC To LC Duplex Multi Mode OM3 50/125 Światłowód Patch Cord Z Aqua TTI oferuje kompletny wybór światłowodów FC LC, te kable światłowodowe LC-FC, w tym typy jednomodowe i wielomodowe w wersjach simpleks i ... Read More
2020-06-11 13:50:59
Chiny OM3 50/125 Światłowód FC do SC Duplex Multi Mode / Fibers With Aqua fabryka

OM3 50/125 Światłowód FC do SC Duplex Multi Mode / Fibers With Aqua

Patchcord światłowodowy FC To SC Duplex Multi Mode OM3 50/125 z Aqua TTI oferuje kompletny wybór światłowodów FC SC, te kable światłowodowe SC-FC, w tym typy jednomodowe i wielomodowe w wersjach simpleks i ... Read More
2020-06-11 13:50:59
Chiny Wielomodowe kable światłowodowe o niskiej stratności wtrąceniowej MM 62,5 OM1 LC do LC fabryka

Wielomodowe kable światłowodowe o niskiej stratności wtrąceniowej MM 62,5 OM1 LC do LC

Wielomodowy dupleksowy kabel światłowodowy MM 62,5 OM1 LC na LC kabel światłowodowy TTI oferuje pełny wybór zestawów kabli światłowodowych LC LC, te kable światłowodowe LC-LC, w tym typy jednomodowe i ... Read More
2020-06-11 13:50:59
Chiny SC to LC kabel światłowodowy patch cord MM 62,5 OM1 różne rodzaje włókien PVC LSZH fabryka

SC to LC kabel światłowodowy patch cord MM 62,5 OM1 różne rodzaje włókien PVC LSZH

Wielomodowy kabel światłowodowy typu duplex MM 62,5 OM1 SC do kabla światłowodowego LC TTI oferuje pełny wybór zestawów kabli światłowodowych FC FC, te kable światłowodowe FC-FC, w tym typy jednomodowe i ... Read More
2020-06-11 13:50:59
Chiny Patchowy światłowód wielomodowy 10 GB LC Do LC Duplex OM4 50/125 Spełnia wymagania ROHS fabryka

Patchowy światłowód wielomodowy 10 GB LC Do LC Duplex OM4 50/125 Spełnia wymagania ROHS

10 GB LC Do LC Duplex Multi Mode OM4 50/125 Kabel światłowodowy Niska strata wtrąceniowa TTI oferuje pełny wybór zestawów kabli światłowodowych LC LC, te kable światłowodowe LC-LC, w tym typy jednomodowe i ... Read More
2020-06-11 13:50:59
Page 1 of 18|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|