Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Patchcord światłowodowy

Orzecznictwo
dobra jakość Warkocz Światłowodowy na sprzedaż
dobra jakość Warkocz Światłowodowy na sprzedaż
Opinie klientów
Dobra jakość, czas realizacji! Niezawodny dostawca!

—— Ruben Martin

Produkt jest tak miły i dobrze się sprawdza w moim sprzęcie. Spodziewaj się naszej kolejnej współpracy.

—— Rasa Zarske

Im Online Czat teraz

Patchcord światłowodowy

(175)
Chiny Światłowodowy kabel sieciowy FC do FC Duplex Multi Mode OM3 50/125 Niski ubytek wtrąceniowy fabryka

Światłowodowy kabel sieciowy FC do FC Duplex Multi Mode OM3 50/125 Niski ubytek wtrąceniowy

FC Do FC Duplex Multi Mode OM3 50/125 Światłowodowy kabel sieciowy Niskie straty wtrąceniowe TTI oferuje pełny wybór zestawów kabli światłowodowych FC FC, te kable światłowodowe FC-FC, w tym typy jednomodowe i ... Read More
2019-05-08 16:35:01
Chiny Patchowy światłowód wielomodowy 10 GB LC Do LC Duplex OM4 50/125 Spełnia wymagania ROHS fabryka

Patchowy światłowód wielomodowy 10 GB LC Do LC Duplex OM4 50/125 Spełnia wymagania ROHS

10 GB LC Do LC Duplex Multi Mode OM4 50/125 Kabel światłowodowy Niska strata wtrąceniowa TTI oferuje pełny wybór zestawów kabli światłowodowych LC LC, te kable światłowodowe LC-LC, w tym typy jednomodowe i ... Read More
2019-05-08 16:35:01
Chiny SC to LC kabel światłowodowy patch cord MM 62,5 OM1 różne rodzaje włókien PVC LSZH fabryka

SC to LC kabel światłowodowy patch cord MM 62,5 OM1 różne rodzaje włókien PVC LSZH

Wielomodowy kabel światłowodowy typu duplex MM 62,5 OM1 SC do kabla światłowodowego LC TTI oferuje pełny wybór zestawów kabli światłowodowych FC FC, te kable światłowodowe FC-FC, w tym typy jednomodowe i ... Read More
2019-05-08 16:35:01
Chiny Wielomodowe kable światłowodowe o niskiej stratności wtrąceniowej MM 62,5 OM1 LC do LC fabryka

Wielomodowe kable światłowodowe o niskiej stratności wtrąceniowej MM 62,5 OM1 LC do LC

Wielomodowy dupleksowy kabel światłowodowy MM 62,5 OM1 LC na LC kabel światłowodowy TTI oferuje pełny wybór zestawów kabli światłowodowych LC LC, te kable światłowodowe LC-LC, w tym typy jednomodowe i ... Read More
2019-05-08 16:35:01
Chiny OM3 50/125 Światłowód FC do SC Duplex Multi Mode / Fibers With Aqua fabryka

OM3 50/125 Światłowód FC do SC Duplex Multi Mode / Fibers With Aqua

Patchcord światłowodowy FC To SC Duplex Multi Mode OM3 50/125 z Aqua TTI oferuje kompletny wybór światłowodów FC SC, te kable światłowodowe SC-FC, w tym typy jednomodowe i wielomodowe w wersjach simpleks i ... Read More
2019-05-08 16:35:01
Chiny Aqua Patch światłowodowy FC do LC Duplex 1-144 Multi Fibers Zgodny z RoHS fabryka

Aqua Patch światłowodowy FC do LC Duplex 1-144 Multi Fibers Zgodny z RoHS

FC To LC Duplex Multi Mode OM3 50/125 Światłowód Patch Cord Z Aqua TTI oferuje kompletny wybór światłowodów FC LC, te kable światłowodowe LC-FC, w tym typy jednomodowe i wielomodowe w wersjach simpleks i ... Read More
2019-05-08 16:35:01
Chiny Duplex 2M kable światłowodowe De Conexion FO ST / PC-ST / PC SM 9/125 fabryka

Duplex 2M kable światłowodowe De Conexion FO ST / PC-ST / PC SM 9/125

Kabel de conexion FO ST / PC-ST / PC SM 9/125 Duplex 2M kabel Fibra Optica Funkcje: Spełnia standardy rdzenia ROHS i Bell GR 326 Konfiguracje niestandardowe dostępne bez dodatkowych opłat Dostępna w wiązce wł... Read More
2019-03-26 10:36:02
Chiny Przewody Sc / Lc / Fc / St 12 Kable światłowodowe Niestandardowy rozmiar UPC APC Końcówka okucia fabryka

Przewody Sc / Lc / Fc / St 12 Kable światłowodowe Niestandardowy rozmiar UPC APC Końcówka okucia

Wysokiej jakości niestandardowy kabel światłowodowy światłowodowy sc / lc / fc / st 12 kabli światłowodowych mpo Szybkie Szczegóły: Nazwa: MPO - LC światłowód krosowy Końcówka okucia: UPC, APC Tryb: OS1, OS2, ... Read More
2019-03-26 10:36:02
Chiny Kablowy kabel krosowy światłowodowy MPO z wewnętrznym złączem żeńskim fabryka

Kablowy kabel krosowy światłowodowy MPO z wewnętrznym złączem żeńskim

Wewnętrzny jednomodowy wielomodowy kabel światłowodowy MPO do trunkingu ze złączem żeńskim do żeńskiego MPO Szybkie Szczegóły: Nazwa: MPO - LC światłowód krosowy Końcówka okucia: UPC, APC Tryb: OS1, OS2, OM1, ... Read More
2019-03-26 10:36:02
Chiny Kabel światłowodowy o wysokim współczynniku odbicia Straty kablowe SC / FC / ST / LC / MPO fabryka

Kabel światłowodowy o wysokim współczynniku odbicia Straty kablowe SC / FC / ST / LC / MPO

Konkurencyjna cena Kabel połączeniowy SC / FC / ST / LC / MPO Kabel światłowodowy Szybkie Szczegóły: Nazwa: MPO - LC światłowód krosowy Końcówka okucia: UPC, APC Tryb: OS1, OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 Osłona kabla: ... Read More
2019-03-26 10:36:02
Page 1 of 18|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|