Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Loopback światłowodowy

Orzecznictwo
dobra jakość Warkocz Światłowodowy na sprzedaż
dobra jakość Warkocz Światłowodowy na sprzedaż
Opinie klientów
Dobra jakość, czas realizacji! Niezawodny dostawca!

—— Ruben Martin

Produkt jest tak miły i dobrze się sprawdza w moim sprzęcie. Spodziewaj się naszej kolejnej współpracy.

—— Rasa Zarske

Im Online Czat teraz

Loopback światłowodowy

(10)
Chiny Kurtka PVC Światłowód Loopback LC / UPC LC / APC Duplex PVC 9/125 Single Mode fabryka

Kurtka PVC Światłowód Loopback LC / UPC LC / APC Duplex PVC 9/125 Single Mode

LC / UPC lub LC / APC Duplex PVC 9/125 Jednomodowy sprzężony światłowodowy Opis Moduł światłowodowej pętli zwrotnej został zaprojektowany w celu dostarczenia nośnika zwrotnego dla sygnału światłowodowego. ... Read More
2018-12-18 15:53:43
Chiny SC LC MPO światłowodowa pętla światłowodowa z pętlą światłowodową z CE fabryka

SC LC MPO światłowodowa pętla światłowodowa z pętlą światłowodową z CE

Łatka światłowodowa SC LC MPO pętla telekomunikacyjna z CE funkcje 1. Kabel pętli zwrotnej dla wielu aplikacji testowych 2. Kabel światłowodowy wielomodowy, 50/125 lub 62,5 / 125; Kabel jednomodowy, 9/125 3. Zł... Read More
2017-11-06 15:29:46
Chiny OM3 LC Loopback światłowodowy dla sieci CATV / Sieci lokali fabryka

OM3 LC Loopback światłowodowy dla sieci CATV / Sieci lokali

OM3 LC Loopback światłowodowy dla sieci CATV / Sieci lokali Opis: Pętle światłowodowe zaprojektowano w celu zapewnienia nośnika zwrotnego dla sygnału światłowodowego; Zwykle jest używany do testowania świat... Read More
2017-01-16 13:50:45
Chiny Światłowodowa pętla zwrotna SM MM OM3 OM4 ze złączem MTRJ / MPO, Corning fabryka

Światłowodowa pętla zwrotna SM MM OM3 OM4 ze złączem MTRJ / MPO, Corning

SM MM OM3 OM4 Fiber Optical Loopback ze złączem MTRJ / MPO, Corning Opis: Do gniazda wyjściowego podłącza się jedno złącze pętli światłowodowej, drugie podłącza się do portu wejściowego urządzenia. Szybki podgl... Read More
2017-01-16 13:50:45
Chiny mechaniczna wtyczka pętli zwrotnej SM MM MPO z niską stratą fabryka

mechaniczna wtyczka pętli zwrotnej SM MM MPO z niską stratą

mechaniczna wtyczka pętli zwrotnej SM MM MPO z niską stratą Opis: Do gniazda wyjściowego podłącza się jedno złącze pętli światłowodowej, drugie podłącza się do portu wejściowego urządzenia. Szybki podgląd: ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Chiny SC UPC APC Fiber Loopback do testowania komponentów sieciowych, dostosowany fabryka

SC UPC APC Fiber Loopback do testowania komponentów sieciowych, dostosowany

SC UPC APC Fibre Loopback do testowania komponentów sieciowych, dostosowane Opis: Światłowodowe moduły sprzężenia zwrotnego zapewniają inżynierom testującym system prosty, ale skuteczny sposób testowania zdolno... Read More
2017-01-16 13:50:45
Chiny UPC APC MTRJ Światłowodowa pętla zwrotna do połączenia urządzeń fabryka

UPC APC MTRJ Światłowodowa pętla zwrotna do połączenia urządzeń

UPC APC MTRJ Światłowodowa pętla zwrotna do połączenia urządzeń Opis: Wykonujemy pętle światłowodowe ściśle według standardu branżowego, każdy kabel jest testowany funkcjonalnie przed wysyłką, a także oferujemy ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Chiny Jednomodowa pętla optyczna MPO z Precision Ceramic Ferrule fabryka

Jednomodowa pętla optyczna MPO z Precision Ceramic Ferrule

Jednomodowa pętla optyczna MPO z Precision Ceramic Ferrule Opis: pętle światłowodowe mogą być z różnymi typami płaszczy i średnicami kabli i mogą mieć różne zakończenia i długość. Szybki podgląd: Tryb: ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Chiny Pętla światłowodowa jednomodowa / wielomodowa ze złączem SC / LC fabryka

Pętla światłowodowa jednomodowa / wielomodowa ze złączem SC / LC

Tryb jednokierunkowy / wielomodowy z pętlą światłowodową ze złączem SC / LC Opis: Pętle światłowodowe zaprojektowano w celu zapewnienia nośnika zwrotnego dla sygnału światłowodowego; Zwykle jest używany do ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Chiny Jednomodowa pętla światłowodowa SC do pomiaru testowego sieci LAN CATV fabryka

Jednomodowa pętla światłowodowa SC do pomiaru testowego sieci LAN CATV

Jednomodowa pętla światłowodowa SC do pomiaru testowego sieci LAN CATV Opis: Pętla światłowodowa jest przeznaczona do testowania, projektowania i wypalania płyt lub innego sprzętu. Szybki podgląd: Nazwa: SC ... Read More
2017-01-16 13:50:45
Page 1 of 1