Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Oświetl swój czas internetowy.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Złącze światłowodowe

Orzecznictwo
dobra jakość Pigtail światłowodowy na sprzedaż
dobra jakość Pigtail światłowodowy na sprzedaż
Opinie klientów
Dobra jakość, na czas realizacji! Niezawodny dostawca!

—— Ruben Martin

Produkt jest taki miły i dobrze pasuje do mojego sprzętu. Oczekuj naszej kolejnej współpracy.

—— Rasa Zarske

Im Online Czat teraz

Złącze światłowodowe

(38)
Chiny Szybkie szybkie złącza światłowodowe Adapter SM MM Do UPC FTTH SC Tryb pojedynczy fabryka

Szybkie szybkie złącza światłowodowe Adapter SM MM Do UPC FTTH SC Tryb pojedynczy

Adapter szybkiej szybkozłączki światłowodowej Do UPC FTTH SC Tryb pojedynczy Opis: Szybkie złącze światłowodowe Szybkie złącze światłowodowe może zapewnić szybkie i łatwe zakończenie włókien w terenie, a opcje ... Read More
2019-03-12 09:48:02
Chiny UPC FTTH SC Złącze światłowodowe jednomodowe 0,3db Strata wtrąceniowa 50N Wytrzymałość na rozciąganie fabryka

UPC FTTH SC Złącze światłowodowe jednomodowe 0,3db Strata wtrąceniowa 50N Wytrzymałość na rozciąganie

Adapter szybkiej szybkozłączki światłowodowej Do UPC FTTH SC Tryb pojedynczy Opis: Szybkie złącze światłowodowe Szybkie złącze światłowodowe może zapewnić szybkie i łatwe zakończenie włókien w terenie, a opcje ... Read More
2019-03-12 09:48:02
Chiny Szybkozłącze światłowodowe SC APC / UPC Polskie szybkie mocowanie 0.3db Wstawienie straty fabryka

Szybkozłącze światłowodowe SC APC / UPC Polskie szybkie mocowanie 0.3db Wstawienie straty

Szybkozłącze światłowodowe tanie ceny SC APC / UPC Szybkozłącze montażowe Cecha 1) Brak specjalnego narzędzia do montażu 2) Łatwy do montażu ze złączem mechanicznym i bez polerowania 3) Łatwa do nauki ... Read More
2018-12-18 16:09:15
Chiny Plastikowe złącza światłowodowe SC UPC SM MM Typ Do sieci FTTH fabryka

Plastikowe złącza światłowodowe SC UPC SM MM Typ Do sieci FTTH

Złącze światłowodowe FTTH 0.9mm 2.0mm 3.0mm SC UPC SM MM Złącza światłowodowe Opisy: Właściwie to fuzja światłowodów Jednak punkt zgrzewania na wewnętrznym końcu łącznika, który nie jest konieczny dla ... Read More
2018-12-18 16:09:15
Chiny Green Blue CE ROHS QuickFiber Optic Connector SC Szybkozłącze światłowodowe fabryka

Green Blue CE ROHS QuickFiber Optic Connector SC Szybkozłącze światłowodowe

Green Blue CE ROHS Szybki światłowód SC Szybkozłącze światłowodowe Opis ♥ szybkie złącze zostało zaprojektowane z myślą o wysokiej jakości i wysokiej wydajności podczas instalacji ♥ struktura miejsca zagniatani... Read More
2018-12-18 16:09:15
Chiny Złącze komunikacji sieciowej FC FC UPC z 3-letnią gwarancją fabryka

Złącze komunikacji sieciowej FC FC UPC z 3-letnią gwarancją

Złącze komunikacji optycznej z interfejsem światłowodowym ABS FC UPC z 3-letnią gwarancją Złącza światłowodowe służą do łączenia włókien światłowodowych, w których wymagana jest zdolność łączenia / rozłączania. ... Read More
2018-12-18 16:09:14
Chiny Złącze Green SC APC Fast Quick Optical Fiber do sprzętu światłowodowego fabryka

Złącze Green SC APC Fast Quick Optical Fiber do sprzętu światłowodowego

Szybkozłącze SC APC do włókien światłowodowych Złącza światłowodowe są wyjątkowo niezawodnymi komponentami cechującymi się niską stratą wtrąceniową i stratami powrotnymi. Wyposażone są w konfigurację kabli ... Read More
2018-12-18 16:09:14
Chiny Jednomodowe złącze światłowodowe Sc / Upc, szybkie złącza światłowodowe fabryka

Jednomodowe złącze światłowodowe Sc / Upc, szybkie złącza światłowodowe

Jednomodowe złącze światłowodowe Sc / Upc, szybkie złącza światłowodowe Specyfikacja: Specyfikacja Kabel Kabel kroplowy 3.1x2.0mm lub kabel 3.0 / 2.0 / 0.9mm Średnica powłoki 250 μm Tryb SM, MM Utrata wstawki ... Read More
2018-12-18 16:09:13
Chiny Złącza światłowodowe SC / PC do światłowodów, wielomodowe złącza światłowodowe fabryka

Złącza światłowodowe SC / PC do światłowodów, wielomodowe złącza światłowodowe

Multimode Duplex Złącza światłowodowe SC / PC do patchcordów światłowodowych Specyfikacja: Utrata wstawki SM ≤0,20 dB MM ≤0.25dB Utrata powrotu PC ≥50 dB UPC ≥55 dB APC ≥65 dB Trwałość Read More
2018-12-18 16:09:13
Chiny 0.9 / 2.0 / 3.0mm Jednomodowe, dwupoziomowe złącza światłowodowe SC / PC fabryka

0.9 / 2.0 / 3.0mm Jednomodowe, dwupoziomowe złącza światłowodowe SC / PC

Jednomodowy Duplex SC / PC Złącza światłowodowe z włókna szklanego Specyfikacja: Utrata wstawki SM ≤0,20 dB MM ≤0.25dB Utrata powrotu PC ≥50 dB UPC ≥55 dB APC ≥65 dB Trwałość Read More
2018-12-18 16:09:13
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|