Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Adapter światłowodowy

Orzecznictwo
dobra jakość Warkocz Światłowodowy na sprzedaż
dobra jakość Warkocz Światłowodowy na sprzedaż
Opinie klientów
Dobra jakość, czas realizacji! Niezawodny dostawca!

—— Ruben Martin

Produkt jest tak miły i dobrze się sprawdza w moim sprzęcie. Spodziewaj się naszej kolejnej współpracy.

—— Rasa Zarske

Im Online Czat teraz

Adapter światłowodowy

(66)
Chiny Cyfrowa optyczna przejściówka jednomodowa / wielomodowa LC / SC / ST / FC 3 lata gwarancji fabryka

Cyfrowa optyczna przejściówka jednomodowa / wielomodowa LC / SC / ST / FC 3 lata gwarancji

Standardowy adapter światłowodowy LC / SC / ST / FC jednomodowy lub wielomodowy adapter światłowodowy cecha 1) Niska wartość tłumienia wtrąceniowego 2) Wysoka precyzja rękawa 3) Doskonała zdolność mechaniczna 4... Read More
2019-07-25 11:52:51
Chiny Hybrydowy adapter kabla światłowodowego, adapter światłowodowy ST-FC / LC-FC FC na SC żeński na męski fabryka

Hybrydowy adapter kabla światłowodowego, adapter światłowodowy ST-FC / LC-FC FC na SC żeński na męski

Hybrydowy adapter światłowodowy żeński do męskiego ST-FC / LC-FC / FC-SC / adapter 1. Aplikacje: 1. Telekomunikacja 2. CATV 3. LAN i WAN 4. Sieć 5. Szerokopasmowy 6. FTTP 2. Funkcje : Wycięcia w panelu ... Read More
2019-07-25 11:52:00
Chiny Adapter światłowodowy z tworzywa sztucznego Jednomodowy LC / UPC do LC / UPC Duplex Niska strata wtrąceniowa fabryka

Adapter światłowodowy z tworzywa sztucznego Jednomodowy LC / UPC do LC / UPC Duplex Niska strata wtrąceniowa

LC / UPC do LC / UPC Duplex Jednomodowy plastikowy adapter światłowodowy z migawką Szybkie Szczegóły Typ: SC / UPC Tryb: jednomodowy Rdzeń światłowodowy: Simplex, Duplex Budowa: z kołnierzem, bez kołnierza R... Read More
2019-03-26 11:18:48
Chiny Sc / Apc LC Adapter światłowodowy Adapter Fc Łącznik sieci lokalnej fabryka

Sc / Apc LC Adapter światłowodowy Adapter Fc Łącznik sieci lokalnej

bezpłatne złącze światłowodowe próbek, łącznik adaptera fc, adapter LC sc / apc Szybkie Szczegóły Wpisz: SC / UPC Tryb: jednomodowy Rdzeń światłowodowy: Simplex, Duplex Struktura: z kołnierzem, bez kołnierza R... Read More
2019-03-26 10:38:53
Chiny Akcesoria Ftth Adapter światłowodowy do Ethernet bez kołnierzowej migawki SC fabryka

Akcesoria Ftth Adapter światłowodowy do Ethernet bez kołnierzowej migawki SC

ftth akcesoria sprzęt światłowodowy bez kołnierza Adapter do żaluzji SC Szybkie Szczegóły Wpisz: SC / UPC Tryb: jednomodowy Rdzeń światłowodowy: Simplex, Duplex Struktura: z kołnierzem, bez kołnierza Rękaw: r... Read More
2019-03-26 10:38:53
Chiny Standardowy adapter światłowodowy ODM / OEM Indywidualne złącza LC / SC / ST / FC Kompaktowa konstrukcja fabryka

Standardowy adapter światłowodowy ODM / OEM Indywidualne złącza LC / SC / ST / FC Kompaktowa konstrukcja

Standardowy adapter światłowodowy ODM / OEM Dostosowane złącza LC / SC / ST / FC Opis produktu: Adapter światłowodowy, Simplex, do ODF i pigtail ze złączem światłowodowym LC, przyjmuj małe zamówienie, bez MOQ, ... Read More
2018-12-18 16:24:37
Chiny Adapter światłowodowego kabla optycznego Blue Fibre SC Duplex Coupler Jednomodowy dla sieci lokalnej fabryka

Adapter światłowodowego kabla optycznego Blue Fibre SC Duplex Coupler Jednomodowy dla sieci lokalnej

Adapter jednomodowy Blue Fibre Optic SC Duplex FIber Optic Coupler stosowany w sieci lokalnej a: Funkcje: 1: tłumienie wtrąceniowe: poniżej 0,2 dB 2: Strata powrotna: 45 dB / PC, 55 dB / UPC, 65 dB / APC 3: ... Read More
2018-12-18 16:24:37
Chiny SC Złącza światłowodowe wielomodowe Aqua Color Z dupleksem usznym OM3 fabryka

SC Złącza światłowodowe wielomodowe Aqua Color Z dupleksem usznym OM3

SC Wielomodowy adapter światłowodowy z adapterem dousznym OM Duplex Aqua3 1: funkcja a) Długa wartość strat wtrąceniowych b) Tuleja o wysokiej precyzji c) Doskonałe właściwości mechaniczne d) Stabilna zdolność ... Read More
2018-12-18 16:24:37
Chiny Adapter światłowodowy FTTH Złącze światłowodowe SC / APC Simplex Zgodny z RoHS fabryka

Adapter światłowodowy FTTH Złącze światłowodowe SC / APC Simplex Zgodny z RoHS

FTTH Fiber Optical SC / APC Adapter Simplex Fiber Flange Coupler Dane techniczne: 1. Adapter światłowodowy 2. Wysoka wydajność interfejsu 3. Zgodność z RoHS 4.IL 55dB 5. OEM / ODM Funkcje : * Typ: FC, SC, ST, ... Read More
2018-12-18 16:24:37
Chiny Standardowy adapter kabla optycznego LC o wysokiej stratności tulei ceramicznej Do ODF / Pigtail fabryka

Standardowy adapter kabla optycznego LC o wysokiej stratności tulei ceramicznej Do ODF / Pigtail

Standardowy adapter światłowodowy o wysokim zwrocie, LC / UPC Opis: Adapter LC służy do łączenia kabli krosowych światłowodowych lub złączy światłowodowych. Są niezawodne w działaniu. Adaptery optyczne są ... Read More
2018-12-18 16:24:37
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|