Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyWarkocz Światłowodowy

FC / APC UPC-FC / APC UPC Pigtail światłowodowy Tryb pojedynczy Żółty OTDR Pigatil 3,0 mm LSZH

FC / APC UPC-FC / APC UPC Pigtail światłowodowy Tryb pojedynczy Żółty OTDR Pigatil 3,0 mm LSZH

    • FC/APC UPC-FC/APC UPC Fiber Optic Pigtail Single mode Yellow OTDR Pigatil 3.0mm LSZH
    • FC/APC UPC-FC/APC UPC Fiber Optic Pigtail Single mode Yellow OTDR Pigatil 3.0mm LSZH
  • FC/APC UPC-FC/APC UPC Fiber Optic Pigtail Single mode Yellow OTDR Pigatil 3.0mm LSZH

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: CE / ROHS
    Numer modelu: FC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 sztuk
    Cena: USD 0.1-0.4 /Piece
    Szczegóły pakowania: Pudła
    Czas dostawy: 2-3 dni
    Zasady płatności: L / C, T / T, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Możliwość Supply: 5000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa: Pigtail światłowodowy typu: FC
    Polerowanie: APC PC UPC Błonnik: Jednomodowy (SM) / Wielomodowy (MM)
    Kolor: Żółty Pomarańczowy Acqa Różowy Średnica: 0,9 mm, 2 mm, 3 mm
    Kurtka: PVC LSZH Rdzeń: Rdzeń lub Multicore
    materiał: ABS aplikacji: Sieć

    FC / APC UPC-FC / APC UPC Kabel światłowodowy jednomodowy Żółty OTDR Pigatil 3,0 mm LSZH

    TTI

    Dostarczamy pigtaile światłowodowe FC w bardzo konkurencyjnych cenach. Oferujemy 3 wersje światłowodów pierwotnych, w tym tryb jednomodowy 9 / 125um, wielomodowy 62,5 / 125 i OM3 10 Gb 50um. Te pigtaile światłowodowe są wyposażone w najwyższej jakości złącza FC i typowe kable o średnicy zewnętrznej 0,9 mm. Dostępne są pigtaile z włókien simplex i pigtaile z włókien duplex, z opcjonalnym innym kolorem kabla, średnicą kabla i typem płaszcza.
    Cechy jednomodowych pigtaili światłowodowych FC / UPC:
    1) polerowanie PC, APC, UPC, SPC o podwyższonych kwalifikacjach;
    2) 100% test optyczny: utrata wtrąceniowa: ≤0,3 (PC); ≤0,2 (APC); ≤0,2 (UPC); ≤0,3 (SPC);
    3) 100% test optyczny: Return Loss: ≥45 (PC); ≥60 (APC); ≥55 (UPC); ≥50 (SPC);
    4) opcjonalnie kabel .90,9 mm, φ2,0 mm, φ3,0 mm;
    5) Dostępne włókno jednomodowe (9/125) lub wielomodowe (50/125 lub 62,5 / 125);
    6) Opcje złącza FC, SC, LC, MU, ST, MT-RJ itp
    7) Dostępne złącze simpleks i dupleks; 8) Dobra zdolność wymiany i dobra trwałość;
    9) Dostępne w wiązce włókien, wachlowaniu wstążki, dostępne warkoczyki;
    10) Spełnia normy ISO9001, ROHS i Bell core GR 326-core;
    11) Dostosowane specyfikacje są mile widziane.

    Funkcje:

    Kabel światłowodowy FC Pigtail jest dostępny zarówno w wersji jednomodowej, jak i wielomodowej i jest w pełni kompatybilny z produktami NTT-FC. Obejmuje inny typ polerowania. Takich jak jednomodowy lub dupleks jednomodowy FC / PC, jednomodowy lub dupleks jednomodowy FC / APC, jednomodowy lub dupleks wielomodowy FC / PC.

    Zarówno wersje jednomodowe simplex lub duplex, jak i „wielomodowe simplex lub duplex” Światłowód FC Pigtail jest wyposażony w ceramiczną tuleję z tlenku cyrkonu z wstępnie polerowanym profilem PC i wypukłym sferycznym zakończeniem. Teleweaver oferuje przewód FC Tunable Patch z czterostopniowym strojeniem do zastosowań wymagających precyzyjnego wyrównywania włókien. Specjalnie zaprojektowana pigtail FC / PM jest dostępna do użytku z włóknami utrzymującymi polaryzację. FC Fibre Pigtail jest bardzo popularny w produkcji kabli światłowodowych FC i produkcji pigtailów FC.

    Aplikacje:

    Optyczna sieć dostępowa

    Sieci przetwarzania danych

    Instalacje lokali

    Sieci telekomunikacyjne

    Światłowodowe sieci komunikacyjne

    CATV, LAN, WAN, Testy i pomiary

    Specyfikacja:

    Parametr Tryb pojedyńczy Tryb Multi
    Podstawowy Złącze światłowodowe FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO
    Tuleja czołowa PC UPC APC UPC
    Utrata wtrąceniowa ≤0,2dB ≤0,2dB ≤0,3dB ≤0,3bB
    Strata zwrotna ≥50dB ≥55dB ≥60dB ≥35dB
    Specyfikacja tulei ceramicznych Odchylenia od koncentryczności 125,5um: <= 1um Odchylenia od koncentryczności 127um: <= 3um
    Odpowiedni Błonnik 9 / 125um 50 / 125um, 62,5 / 125um
    Geometria czoła Promień krzywizny 7 ~ 25 mm 5 ~ 12 mm Nie dotyczy
    Występ światłowodu ≤50nm ≤100 nm Nie dotyczy
    Fibre Under Cut ≤100 nm ≤100 nm Nie dotyczy
    Przesunięcie wierzchołka ≤50um
    Mechaniczny Wymienność ≤0,2dB
    Rozpylacz soli ≤0,1dB
    Upuszczać ≤0,2dB (1,5 M, 5 kropli)
    Wibracja IL ≤ 0,2 dB (550 Hz, 1,5 mm)
    Powtarzalność ≤ 0,1dB (1000 razy)
    Trwałość > 1000 razy
    temperatura robocza -40 ° C ~ + 85 ° C

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Yuyan Xie

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty