Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySplitter światłowodowy

FTTH 1x8 PLC Splitter Box światłowodowy SC / UPC Typ złącza wtykowego do sieci CATV

FTTH 1x8 PLC Splitter Box światłowodowy SC / UPC Typ złącza wtykowego do sieci CATV

    • FTTH 1x8 PLC Fiber Optic Splitter Box SC/UPC Connector Insert Type For CATV Networks
    • FTTH 1x8 PLC Fiber Optic Splitter Box SC/UPC Connector Insert Type For CATV Networks
    • FTTH 1x8 PLC Fiber Optic Splitter Box SC/UPC Connector Insert Type For CATV Networks
  • FTTH 1x8 PLC Fiber Optic Splitter Box SC/UPC Connector Insert Type For CATV Networks

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ISO9001
    Numer modelu: Moduł rozdzielacza 1x8

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: to be discussed
    Szczegóły pakowania: w torbie pp
    Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
    Zasady płatności: Western Union, D / P, D / A, L / C, T / T
    Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa: Włóż rozdzielacz PLC Złącze: SC / UPC
    Tryb światłowodowy: Tryb pojedyńczy Włókna typu: G6572
    Długość fali: 1310/1550 nm Kabel: 0,9 mm
    Długość: 0,5 m, 1 m lub niestandardowe Temperatura pracy: -40 ~ 85

    Rozdzielacz światłowodowy FTTH 1x8 PLC ze złączem SC / UPC (typ wkładki)

    Opis:

    Wysokowydajny 1 × N lub 2 × N, jednomodowy, pasywny rozdzielacz mocy oparty na technologii PLC. Urządzenie równomiernie rozdziela sygnały optyczne obecne w portach wejściowych na wiele portów wyjściowych. Rozgałęźniki mocy można również stosować w odwrotnym kierunku w celu łączenia wielu sygnałów optycznych obecnych w portach wyjściowych w porty wejściowe.

    Funkcja:

    Niska strata zależna od polaryzacji

    Doskonałe mechanicai

    Dobra jednorodność i niska tłumienność

    Różne proporcje sprzęgania

    Środowisko stabilne

    Dostępny tryb pojedynczy i tryb multi

    Aplikacje:

    • Sprzęt i systemy światłowodowe

    • Sieci telewizji kablowej

    • Komunikacja danych

    • Pasywne sieci optyczne

    Struktury rozdzielacza PLC 1X8

    1X8 PLC Splitter.png

    Specyfikacja:

    Parametry 1 × 2 1 × 4 1 x 8 1 × 16 1 × 32
    Długość fali operacyjnej (nm) 1310/1490/1550
    Typ włókna G657A1 lub klient określony
    Utrata insercji (dB) ( klasa P / S ) 3,8 / 4,0 7.1 / 7.3 10,2 / 10,5 13,5 / 13,7 17 / 17.4
    Jednorodność strat (dB) 0,4 0,6 0,8 1.2 1.5
    Strata zależna od polaryzacji (dB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3
    Strata zwrotna (dB) ( klasa P / S ) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
    Kierunkowość (dB) 55 55 55 55 55
    Strata zależna od długości fali (dB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5
    Stabilność temperaturowa (-40 ~ 85 ) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5
    Temperatura pracy ( ) -40 ~ 85
    Temperatura przechowywania ( ) -40 ~ 85
    Wymiar urządzenia (mm) 40 × 4 × 4 40 × 4 × 4 40 × 4 × 4 50 × 4 × 4 50 × 7 × 4
    Wymiar modułu (mm) 100 × 80 × 10 100 × 80 × 10 100 × 80 × 10 120 × 80 × 18 140 × 115 × 18
    Wymiar mini-modułu (mm) 50 × 7 × 4 50 × 7 × 4 50 × 7 × 4 60 × 12 × 4

    80 × 20 × 6

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Jacky Liao

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty