Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPatchcord światłowodowy

2-żyłowy wodoodporny światłowodowy patchcord LC-FC SM / MM FTTA z kablem CPRI

2-żyłowy wodoodporny światłowodowy patchcord LC-FC SM / MM FTTA z kablem CPRI

    • 2 Cores Outdoor LC-FC Waterproof Fiber Optic Patch Cord SM/MM FTTA With CPRI Cable
    • 2 Cores Outdoor LC-FC Waterproof Fiber Optic Patch Cord SM/MM FTTA With CPRI Cable
    • 2 Cores Outdoor LC-FC Waterproof Fiber Optic Patch Cord SM/MM FTTA With CPRI Cable
  • 2 Cores Outdoor LC-FC Waterproof Fiber Optic Patch Cord SM/MM FTTA With CPRI Cable

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny (część lądowa
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS, ISD9001

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 20
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 1 sztuk / worek PE
    Czas dostawy: za 2-4 dni
    Zasady płatności: T / T, Western Union, ESCROW, PayPal, rozliczenie miesięczne
    Możliwość Supply: 5000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa modelu: Patchcord z włókna FC-LC Modelu: Tryb piosenkarza, tryb wielomodowy
    Błonnik: 2 rdzenie Złącze: LC / FC / ST / SC
    Kurtka: LSZH Rodzaj kabla: Opancerzony lub bez

    Wodoodporny patchcord zewnętrzny LC-FC SM / MM dla FTTA z kablem CPRI

    Opis produktu:


    W przypadku połączeń światłowodowych interfejs dupleks LC systemu złączy zawiera standard branżowy dla szybkiego, sparowany ze wszystkimi transceiverami SFP LC duplex. Złącze ODVA może być zaprojektowane do transmisji światłowodowej w trybie jednomodowym lub wielomodowym.

    Szybkie Szczegóły:

    Typ: Patchcord FC-LC
    Tryb: tryb pojedynczy i tryb wielomodowy
    Rozgałęzienie kabla: 0,5 M, 1 M.
    Tuleja czołowa: PC, UPC, APC
    Rdzeń kabla: 2-rdzeniowy, 4-rdzeniowy, 6-rdzeniowy ... dostosowany
    Długość kabla: 1 M, 2 M, 3 M…. Dostosowane

    Funkcje:

    Standardowe złącze Duplex LC, dobrze połączone ze standardowym adapterem LC
    Dostępny tryb pojedynczy i tryb wielomodowy
    Ochrona P67, mgła solna, wilgoć, pyłoszczelność
    Aluminiowa obudowa, zwarta konstrukcja
    Szeroki zakres temperatur i szeroki zakres kabli wewnętrznych i zewnętrznych
    Łatwa obsługa, niezawodna i ekonomiczna instalacja

    Aplikacje:

    Sieci telekomunikacyjne
    CATV, LAN, MAN, WAN, Testy i pomiary
    Optyczna sieć dostępowa
    Światłowodowe sieci komunikacyjne

    Specyfikacja:

    Pozycja Tryb pojedyńczy
    Tuleja czołowa PC UPC APC
    Wstaw tłumienie ≤0,3dB ≤0,3dB ≤0,3dB
    Utrata zwrotu ≥45dB ≥50dB ≥55dB
    powtarzalność ≤0,1dB ≤0,1dB ≤0,1dB
    Operacja Temperatura -20 ° C ~ + 70 ° C (PVC) / - 40 ° C ~ + 90 ° C (LSZH / PU)
    Średnica zewnętrzna 1,6 mm

    Uszczelka:

    Torba PE z naklejką (moglibyśmy dodać logo klienta do etykiety).

    Wysyłka :

    1. Od drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
    2. Z lotniska na lotnisko: samolotem
    3. Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski.)

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Jacky Liao

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty