Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOkucie światłowodowe

Jednomodowy jednomodowy ceramiczno-światłowodowy do złącza LC / SC / ST / FC

Jednomodowy jednomodowy ceramiczno-światłowodowy do złącza LC / SC / ST / FC

    • Ceramic Fiber Optic Ferrule Singlemode Multimode For LC/SC/ST/FC Connector
    • Ceramic Fiber Optic Ferrule Singlemode Multimode For LC/SC/ST/FC Connector
  • Ceramic Fiber Optic Ferrule Singlemode Multimode For LC/SC/ST/FC Connector

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: CE . ISO9001
    Numer modelu: okucie z włókna

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 100szt
    Cena: 0.8~1.2usd/pcs
    Szczegóły pakowania: Worek PE
    Czas dostawy: 2-3 dni roboczych
    Zasady płatności: L/c, T/T, PayPal
    Możliwość Supply: 20000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: okucie z włókna ŚREDNICY ZEWNĘTRZNEJ: 1,25 / 2,5 mm
    materiał: ceramiczne Typ złącza: SC / LC / ST / FC
    Rodzaj rdzenia: jednomodowy / wielomodowy Pakiet: Worek PE

    1.25mm / 2.5mm Ceramiczne włókno światłowodowe jednomodowe lub wielomodowe do LC / SC / ST / FC / Złącze

    Specyfikacja:
    Średnica zewnętrzna: (1,2499 ± 0,0005) mm
    Średnica wewnętrzna: (0,125 + 0,001 / -0) mm
    Koncentryczność: 1,0 μm
    Strata wtrąceniowa: ≤0,2 dB
    strata powrotu: ≥60dB
    długość: (6,50 ± 0,05) mm
    Funkcje:
    Dobra kompatybilność
    Dokładne wymiary mechaniczne
    Dobra niezawodność i stabilność
    Zgodny z RoHS, Bellcore, IEC
    Podanie:
    Telekomunikacja
    CATV
    LAN (w tym FTTx)
    Sieć danych
    Specyfikacja
    Parametr Tryb pojedyńczy Tryb Multi
    Średnica zewnętrzna Ø2,499
    Tolerancja OD ± 0,0005 ± 0,001
    Wewnętrzna średnica Ø0,125
    Tolerancja tożsamości + 0,001 / 0 + 0,004 / 0
    Długość tulei 10,5 ± 0,05 10,5 + 0,05 / -0,1
    Koncentryczność ≤0,001 ≤0,004
    Promień zakończenia krzywej 15 + 10 / -5
    Zdjęcia produktu

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Yuyan Xie

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty