Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPatchcord światłowodowy

Kabel połączeniowy światłowodowy zewnętrzny Jumper Duplex FC - złącze SC Długość niestandardowa

Kabel połączeniowy światłowodowy zewnętrzny Jumper Duplex FC - złącze SC Długość niestandardowa

    • Outdoor Jumper Fiber Optic Patch Cord Cable Duplex FC - SC Connector Customsized Length
    • Outdoor Jumper Fiber Optic Patch Cord Cable Duplex FC - SC Connector Customsized Length
    • Outdoor Jumper Fiber Optic Patch Cord Cable Duplex FC - SC Connector Customsized Length
  • Outdoor Jumper Fiber Optic Patch Cord Cable Duplex FC - SC Connector Customsized Length

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ISO, SGS, ROHS
    Numer modelu: Sweter FC - SC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1000 szt
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Torby PE
    Czas dostawy: 3-5 dni
    Zasady płatności: L / C, T / T, D / A, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 8000 sztuk na tydzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Włókna typu: SM/MM Długość: 1M / 2M / 3M / Dostosowane
    Końcówka okucia: APC / UPC / PC aplikacji: Telekomunikacja
    Kurtka: PVC Kolor: Pomarańczowy / niebieski / różowy ...
    Contral jakości: 100% test

    Kabel połączeniowy światłowodowy zewnętrzny Jumper Duplex FC - złącze SC Długość niestandardowa

    Opis:

    Patch cord światłowodowy (zworka) to długość światłowodu z dwoma końcami dodającymi złącza do łączenia ścieżki wiązki. Pigtail to długość światłowodu zamocowanego na stałe tylko na jednym końcu. Kable krosowe Yogel montowane z różnymi typami złączy (takich jak FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ itp.) Są trzy

    rodzaje polerowanych końcówek: PC, UPC i APC. stosujemy zaawansowaną technikę i sprzęt

    produkcja tak, aby zapewnić wysoką jakość produkcji masowej.

    Wielomodowy kabel światłowodowy 62,5 / 125μm nadaje się do sieci korporacyjnej, sali telekomunikacyjnej, farm serwerowych, sieci pamięci masowej w chmurze i wszelkich kabli światłowodowych w każdym miejscu. Kabel jest testowany optycznie pod kątem tłumienia w celu zapewnienia wysokiej jakości.
    Złącze FC do SC Kurtka OD 3,0 mm
    Typ włókna 62,5 / 125μm Liczba włókien Dupleks
    Typ polski UPC do UPC Materiał kurtki PVC
    Ubytek wtrąceniowy ≤0,3dB Wymienność ≤0,2dB
    Strata powrotna ≥50 dB Wibracja ≤0,2dB
    Minimalny promień zgięcia 30mm Temperatura przechowywania -40 ~ 75 ° C
    Stopień włókna G.652.D Biegunowość A (Tx) do B (Rx)

    Funkcje:

    Zgodny ze standardem IEC, Telcordia GR-326-CORE

    Niska tłumienność wtrąceniowa i wysoka strata powrotna

    Polerowanie PC / UPC / APC

    Średnica: 0,9, 2,0 i 3,0 mm

    Dostępna jest zworka światłowodowa w trybie pojedynczym lub multi

    Dostępny jest simpleks lub dupleks

    Dostępny jest kabel światłowodowy PVC lub LSZH

    Doskonała zmienność i powtarzalność

    Wytrzymałość na rozciąganie: 10N

    Zakres temperatury pracy: -40 do 80 ° C

    Zakres temperatury przechowywania: -40 do 80 ° C

    Kolor kabla światłowodowego: żółty (SM), pomarańczowy (MM) i Aqua (OM3)

    Podanie:


    FTTX + LAN

    Wyposażenie testowe
    Telekomunikacja

    Światłowód CATV
    System komunikacji optycznej

    Pakowanie i dostawa:

    Szczegóły dotyczące opakowania: Indywidualne opakowanie
    Port: Shenzhen
    Czas realizacji: wysłane w ciągu 7 dni po dokonaniu płatności

    Specyfikacja:

    Standard techniczny zworek światłowodowych:
    Utrata wstawienia: PC≤ 0,2dB, UPC≤ 0,2dB, APC≤ 0,3dB; Typowo 0,1 dB;
    Strata zwrotu: SM PC ≥ 50 dB, UPC ≥ 55 dB, APC ≥ 65 dB;
    MM PC≥ 35dB, UPC≥35dB
    Wymienność: ≤ 0,2dB
    Spray do soli: ≤ 0,2dB
    Powtarzalność: (1000 razy) ≤ 0,1 dB
    Wibracja: (550 Hz 1,5 mm) ≤ 0,1 dB
    Wysoka temperatura: (+85 wytrzymuje 100 godzin) ≤ 0,2 dB
    Niska temperatura: (-40 przedłuż 100 godzin) ≤ 0,2dB
    Temperatura w obiegu: (-40 + 85 trwa 100 godzin) ≤ 0,2 dB
    Wilgotność: (+ 25 + 65 93 RH 100 godzin) ≤ 0,2db
    Przesunięcie wierzchołka: 0μ m≤ ≤ 50μm
    Promień krzywizny: 7mm≤ ≤ 25mm
    Rodzaj kabla: Simplex, Duplex, Fan-Out;
    Typ złącza: LC, SC, FC, ST, MU, MPO, MTRJ, D4, DIN, SMA, FDDI,
    ESCON itp.
    Tryb światłowodu: SM (tryb pojedynczy) G652D, G655, G657,
    MM (wielomodowy); G651.1 (50/125, 62,5 / 125, 10 Gb / s 50/125)

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Jacky Liao

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty