Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyWarkocz Światłowodowy

Pigtail światłowodowy SM 9/125 LC, linia światłowodowa OFNP 0,9 mm z płaszczem

Pigtail światłowodowy SM 9/125 LC, linia światłowodowa OFNP 0,9 mm z płaszczem

    • SM 9 / 125 LC Fiber Optical Pigtail , 0.9mm OFNP Fiber Optic Line With Jacketed
    • SM 9 / 125 LC Fiber Optical Pigtail , 0.9mm OFNP Fiber Optic Line With Jacketed
  • SM 9 / 125 LC Fiber Optical Pigtail , 0.9mm OFNP Fiber Optic Line With Jacketed

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS, ISO9001
    Numer modelu: FP-OM1

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 20SZT
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 1 SZTUK / Worek PE
    Czas dostawy: 3-5dni
    Zasady płatności: T / T, Western Union, rozliczenie miesięczne
    Możliwość Supply: 7000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa modelu: Warkocz światłowodowy Złącze: SC FC ST LC MPO MU MTRJ D4 SMA ...
    Włókna typu: Jednomodowy, wielomodowy Liczba włókien: 1 ~ 144 wielowłókien
    Średnica kabla: 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm Rodzaj kabla: PVC LSZH OFNR OFNP
    Kolor: kolory

    Pigtail światłowodowy SM 9/125 LC, linia światłowodowa OFNP 0,9 mm z płaszczem

    Funkcje:

    • Spełnia standardy rdzenia ROHS i Bell GR 326
    • Konfiguracje niestandardowe dostępne bez dodatkowych opłat
    • Dostępna w wiązce włókien, wentylowana wstążką, dostępna warkocz
    • Opcjonalnie FC, LC, ST, SC, MTRJ, MU, MPO, D4, SMA
    • Okucie czoła: PC, UPC, APC
    • Opcjonalnie kabel światłowodowy PVC, LSZH, OFNR, OFNP
    • Fabryka 100% test przed wysyłką
    • Niska tłumienność wtrąceniowa i wysoka strata powrotna
    • Serializowane i indywidualne rekordy testowe

    Aplikacje:

    • Nadaje się do paneli światłowodowych
    • Sieci telekomunikacyjne
    • Światłowodowe sieci komunikacyjne
    • CATV, LAN, WAN, Test & Measurement

    Specyfikacja:

    Parametr Tryb pojedyńczy Tryb Multi
    Podstawowy Złącze światłowodowe FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO
    Końcówka okucia PC UPC APC UPC
    Utrata wkładania ≤0,2dB ≤0,2dB ≤0,3dB ≤0,2bB
    Strata zwrotna ≥50 dB ≥55dB ≥ 60 dB ≥35 dB
    Specyfikacja okuć ceramicznych 125,5um odchylenia współśrodkowości: <= 1um 127um odchylenia współśrodkowości: <= 3um
    Odpowiednie włókno 9 / 125um 50 / 125um, 62,5 / 125um
    Geometria czoła Promień krzywizny 7 ~ 25 mm 5 ~ 12 mm Nie dotyczy
    Fiber Protrusion ≤50nm ≤ 100 nm Nie dotyczy
    Fibre Under Cut ≤ 100 nm ≤ 100 nm Nie dotyczy
    Przesunięcie wierzchołka ≤50um
    Mechaniczny Wymienialność ≤0,2dB
    Spray do soli ≤0,1dB
    Upuszczać ≤0,2dB (1,5 M, 5 kropli)
    Wibracja IL ≤0,2dB (550 Hz, 1,5 mm)
    Powtarzalność ≤ 0,1dB (1000 razy)
    Trwałość > 1000 razy
    temperatura robocza -40 ° C ~ + 85 ° C

    Informacje o zamawianiu:

    Krok 1: Typ złącza: SC, LC, ST, FC, MTRJ, MU, MPO , MTP

    Krok 2: Końcówka okucia: PC, UPC lub APC

    Krok 3: Typ włókna: Single Mode (SM) lub Multimode (MM)

    Krok 4: Rdzeń kabla: Simplex lub Duplex

    Krok 5: Średnica kabla: 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm ...

    Krok 6: Długość kabla: 1, 2, 3 metry lub dostosowany

    Krok 7: Typ kabla: PVC, LSZH, OFNR, OFNP…

    Krok 8: Kolor kabla: żółty, pomarańczowy, biały, niebieski, zielony, czerwony, ...

    Wysyłka :

    1. Drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
    2. Lotnisko na lotnisko: drogą lotniczą
    3. Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski).

    Nasze usługi:

    1. Standardowe i niestandardowe produkty OEM od małych do dużych ilości są mile widziane.
    2. Zgodność z globalnym przemysłem ochrony środowiska dzięki standardom RoHS i SGS.
    3. Wszystkie produkty są w 100% w pełni przetestowane przez naszą wiedzę techniczną.
    4. Nasz okres gwarancji na krosownica wynosi jeden rok.

    Uszczelka:

    Jednoczęściowy worek PE z naklejką (możemy dodać logo klienta na etykiecie).

    1.Dlaczego wybrać TTI FIBER?
    (1) Profesjonalny producent: niskie MOQ, dostępne są bezpłatne próbki.
    (2) Zapewnienie jakości: stabilna wysoka jakość.
    (3) Rozwiązania dla klientów: szybkie.
    (4) Cena Win-Win: Zaoszczędź dużo kosztów, przynieś więcej korzyści klientom.

    2. Czy akceptujesz OEM, ODM?
    Tak, akceptujemy je.

    3. Czy możesz wydrukować nasze LOGO?
    Oczywiście, Twoje LOGO może być drukowane na pudełkach lub produktach.

    4. Jaka jest metoda wysyłki?
    Akceptujemy wszystkie przesyłki, takie jak Delievery, transport oceaniczny, transport lądowy, transport lotniczy.

    5. Co to jest płatność?
    Akceptujemy wszystkie płatności, takie jak LC, TT, DP, DA, Paypal, Western Union, Money Gram.

    Kontakt:

    Yuyan Xie

    Telefon / Whatsapp / Wechat / 0086-15675814378

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Yuyan Xie

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty