Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySplitter światłowodowy

FBT 1X2 2x2 Splitter światłowodowy PLC 1310 / 1550nm 0.9mm Typ ABS Do systemu FTTX

FBT 1X2 2x2 Splitter światłowodowy PLC 1310 / 1550nm 0.9mm Typ ABS Do systemu FTTX

    • FBT 1X2 2x2 Fiber Optic Splitter PLC 1310/1550nm 0.9mm ABS Type For FTTX System
    • FBT 1X2 2x2 Fiber Optic Splitter PLC 1310/1550nm 0.9mm ABS Type For FTTX System
  • FBT 1X2 2x2 Fiber Optic Splitter PLC 1310/1550nm 0.9mm ABS Type For FTTX System

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS
    Numer modelu: S-1

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 5szt
    Szczegóły pakowania: 1 sztuk w kartonie
    Czas dostawy: 1 sztuk w kartonie
    Zasady płatności: T / T, Western Union, rozliczenie miesięczne
    Możliwość Supply: 70000 sztuk / miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Produktu: Rozgałęźnik światłowodowy PLC robocza długość fali: 1260–1650
    strata zwrotna: 55/50 kierunkowość: 55
    aplikacji: System FTTX Funkcja: doskonałe mechaniczne

    FBT 1X2 2x2 Światłowodowy rozgałęźnik 1310 / 1550nm 0,9 mm ABS Stosunek rodzaju 30: 70/60: 40/50: 50 Dla systemu FTTX

    rozdzielacz Szybki podgląd:

    1. Nazwa: rozdzielacz PLC
    2. Typ: 1 × 2, 2x2
    3. Tryb: jednomodowy
    4. Typ światłowodu: G652D, G657A1, G657A2
    5. Płaszcz kablowy: PVC, LSZH, OFNR, OFNP
    6. Długość kabla: 1 M, 1,5 m… dostosowane

    splitter Opis:

    Rozgałęźnik PLC oparty jest na technologii Planar Waveguide.
    Możemy dostarczyć całą serię produktów splitterów 1xN i 2xN, które są dostosowane do konkretnych zastosowań.

    Funkcje rozdzielacza :

    1. Mała utrata wtrącenia
    2. Szeroka długość fali operacyjnej: od 1260 nm do 1650 nm
    3. Doskonała stabilność środowiskowa i mechaniczna
    4. Wysoka niezawodność i stabilność
    5. Low PDL (utrata zależna od polaryzacji)
    6. Kompaktowa konstrukcja

     
    plc splitter Zastosowania:

    1. Systemy FTTX (FTTB, FTTH, FTTC)
    2. Pasywna sieć optyczna (PON)
    3. Telewizja kablowa (CATV)
    4. Dystrybucja sygnału optycznego

     
    splitter plc Specyfikacja:

    Tabela 1 - 1 × Rozdzielacz N

    Parametry 1 × 2 1 × 4 1 x 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
    Długość fali operacyjnej (nm) 1310/1490/1550
    Typ włókna G657A lub klient określony
    Strata wtrąceniowa (dB) (klasa P / S) 3,8 / 4,0 7.1 / 7.3 10,2 / 10,5 13,5 / 13,7 16,5 / 16,9 20,5 / 21,0
    Jednorodność strat (dB) 0,4 0,6 0,8 1.2 1.5 2.0
    Strata powrotna (dB) (klasa P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
    Strata zależna od polaryzacji (dB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3 0,35
    Kierunkowość (dB) 55 55 55 55 55 55
    Zależna strata długości fali (dB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
    Stabilność temperatury (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
    Temperatura pracy (℃) -40 ~ 85
    Temperatura przechowywania (℃) -40 ~ 85
    Pakiet Rura stalowa lub ABS

    Tabela 2 - Rozdzielacz PLC 2 × N

    Parametry 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
    Długość fali operacyjnej (nm) 1260 × 1650
    Typ włókna G657A lub klient określony
    Utrata insercji (dB) 4.0 7.6 11,0 14.4 17.5 21,0
    Jednorodność strat (dB) 0,6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
    Strata powrotna (dB) (klasa P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
    Strata zależna od polaryzacji (dB) 0,2 0,2 0,3 0,3 0,4 0,4
    Kierunkowość (dB) 55 55 55 55 55 55
    Zależna strata długości fali (dB) 0,3 0,4 0,5 0,5 0,5 0,5
    Stabilność temperatury (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
    Temperatura pracy (℃) -40 ~ 85
    Temperatura przechowywania (℃) -40 ~ 85
    Pakiet Rura stalowa lub ABS

     
    splitter Uwagi:

    1. Określone bez złączy.
    2. Dodaj dodatkową stratę 0,15 dB na złącze.

    splitter Wysyłka:

    1. Od drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
    2. Lotnisko na lotnisko: drogą lotniczą
    3. Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski.)

     
    splitter Nasz serwis:

    1. Możemy wydrukować nazwę Twojej firmy na kablu.
    2. Mile widziane są standardowe i niestandardowe produkty OEM od małych do dużych ilości.
    3. Zgodność ze światowym przemysłem ochrony środowiska ze standardami RoHS i SGS.
    4. Wszystkie produkty są w 100% w pełni przetestowane przez naszą wiedzę techniczną.

     
    splitter Informacje o firmie:

    1. Budujemy i dostarczamy rozdzielacz i urządzenia, aby sprostać wymaganiom rynku.
    2. Oferujemy produkty szyte na miarę, możesz zamówić dowolną długość, dowolną kombinację, produkty dopasowane do Twoich potrzeb.
    3. Posiadamy pełny zestaw systemów kontroli jakości i gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów.

    1.Dlaczego wybrać TTI FIBER?
    (1) Profesjonalny producent: niskie MOQ, dostępne są bezpłatne próbki.
    (2) Zapewnienie jakości: stabilna wysoka jakość.
    (3) Rozwiązania dla klientów: szybkie.
    (4) Cena Win-Win: Zaoszczędź dużo kosztów, przynieś więcej korzyści klientom.

    2. Czy akceptujesz OEM, ODM?
    Tak, akceptujemy je.

    3. Czy możesz wydrukować nasze LOGO?
    Oczywiście, Twoje LOGO może być drukowane na pudełkach lub produktach.

    4. Jaka jest metoda wysyłki?
    Akceptujemy wszystkie przesyłki, takie jak Delievery, transport oceaniczny, transport lądowy, transport lotniczy.

    5. Co to jest płatność?
    Akceptujemy wszystkie płatności, takie jak LC, TT, DP, DA, Paypal, Western Union, Money Gram.

    Kontakt:

    Yuyan Xie

    Telefon / Whatsapp / Wechat / 0086-15675814378

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Yuyan Xie

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty