Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyŚwiatłowód

Światłowodowy kabel Ethernet GYXTW Uni Tube 12-rdzeniowy pojedynczy tryb do telekomunikacji

Światłowodowy kabel Ethernet GYXTW Uni Tube 12-rdzeniowy pojedynczy tryb do telekomunikacji

    • GYXTW Uni Tube Fiber Optic Ethernet Cable 12 Core Single Mode For Telecommunication
    • GYXTW Uni Tube Fiber Optic Ethernet Cable 12 Core Single Mode For Telecommunication
  • GYXTW Uni Tube Fiber Optic Ethernet Cable 12 Core Single Mode For Telecommunication

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: CE/ROHS/ISO9001
    Numer modelu: GYXTC8S

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1000 metrów
    Szczegóły pakowania: drewniany bęben
    Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
    Możliwość Supply: 100000 metrów / tydzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Kolor: Czarny aplikacji: Telekomunikacja
    Kurtka: PVC LSZH PE Liczba włókien: 2-288 rdzeni
    Długość: 1m / 2m / 5m / dostosowane Włókna typu: G652D / G657A

    Kabel światłowodowy GYXTW Uni Tube Cena 12-rdzeniowy kabel światłowodowy jednomodowy

    Włókna 250 μm są umieszczone pośrodku luźnej rurki wykonanej z tworzywa o wysokim module sprężystości i wypełnionej wodoodporną masą wypełniającą. Rura jest owinięta warstwą stalowej taśmy pokrytej tworzywem sztucznym (PSP). Oprócz masy wypełniającej rurki, PSP, materiału blokującego wodę i osłony PE, ma on również dwa stalowe druty po obu stronach, aby zwiększyć odporność na zgniatanie i elastyczność.

    CHARAKTERYSTYKA OPTYCZNA
    G652
    50 / 125μm
    62,5 / 125 μm
    Osłabienie
    (+ 20 ℃)
    Przy 850 nm
    <= 3,0 dB / km
    <= 3,3 dB / km
    Przy 1300 nm
    <= 1,0 dB / km
    <= 1,0 dB / km
    Przy 1310 nm
    <= 0,36 dB / km
    Przy 1550 nm
    <= 0,22dB / km
    Pasmo
    (Klasa A)
    Przy 850 nm
    > = 500 MHz * km
    > = 200 MHz * km
    Przy 1300 nm
    > = 1000 MHz * km
    > = 600 MHz * km
    Przysłona numeryczna
    0,200 + -0,015NA
    0,275 + -0,015NA
    Długość fali odcięcia kabla
    <= 1260 nm

    CHARAKTERYSTYKA KABLI

    1.Jednorurkowa, wypełniona żelem konstrukcja dla doskonałej ochrony włókien.

    2. Metalowy pancerz chroniący kabel przed atakiem gryzoni i uszkodzeniami mechanicznymi.

    3. Osadzony drut stalowy zapewnia pożądaną wytrzymałość na rozciąganie i odporność na zgniatanie.

    4.Kompaktowy, łatwy w instalacji.

    5.UV i wodoodporna konstrukcja.

    Liczba włókien
    Nominalny
    Średnica
    (mm)
    Nominalny
    Waga
    (kg / km)
    Dopuszczalne obciążenie rozciągające
    (N)
    Dopuszczalna odporność na zgniatanie (N / 100 mm)
    krótkoterminowo
    długoterminowy
    krótkoterminowo
    długoterminowy
    2 ~ 12
    8.0
    90
    1500
    600
    1000
    300
    14 ~ 48
    9.0
    110
    1500
    600
    1000
    300

    1.Dlaczego wybrać TTI FIBER?
    (1) Profesjonalny producent: niskie MOQ, dostępne są bezpłatne próbki.
    (2) Zapewnienie jakości: stabilna wysoka jakość.
    (3) Rozwiązania dla klientów: szybkie.
    (4) Win-Win Price: Oszczędź dużo kosztów, przynieś więcej korzyści dla klientów.

    2. Czy akceptujesz OEM, ODM?
    Tak, akceptujemy je.

    3.Czy możesz wydrukować nasze LOGO?
    Jasne, Twoje LOGO może być wydrukowane na pudełkach lub produktach.

    4.Jaki jest sposób wysyłki?
    Przyjmujemy wszystkie przesyłki, takie jak Delievery, transport oceaniczny, transport lądowy, transport na lotnisko.

    5.Jaka jest płatność?
    Akceptujemy wszystkie płatności, takie jak LC, TT, DP, DA, Paypal, Western Union, Money Gram.

    Kontakt:

    Yuyan Xie

    Telefon / Whatsapp / Wechat / 0086-15675814378

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Yuyan Xie

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty