Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPatchcord światłowodowy

Sieci przetwarzania danych SC Patch Simple Fiber Optic Patch z światłowodem jednomodowym

Sieci przetwarzania danych SC Patch Simple Fiber Optic Patch z światłowodem jednomodowym

    • Data processing networks SC Simplex Fiber Optic Patch Cord with Single Mode fiber
    • Data processing networks SC Simplex Fiber Optic Patch Cord with Single Mode fiber
    • Data processing networks SC Simplex Fiber Optic Patch Cord with Single Mode fiber
    • Data processing networks SC Simplex Fiber Optic Patch Cord with Single Mode fiber
  • Data processing networks SC Simplex Fiber Optic Patch Cord with Single Mode fiber

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Chiny (część lądowa
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS
    Numer modelu: SC / APC SM SX

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 20
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 1 sztuk / worek PE
    Czas dostawy: za 2-4 dni
    Zasady płatności: T / T, Western Union, ESCROW, PayPal, rozliczenie miesięczne
    Możliwość Supply: 7000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Złącze: SC Końcówka okucia: PC UPC APC
    Tryb światłowodowy: Tryb Sigle Rdzeń kabla: Simplex
    Długość kabla: 1 mln; 2 mln; 3 mln; 4M itp. Można dostosować Średnica kabla: 0,9 mm, 2,0 mm lub 3,0 mm
    Wewnętrzny: ceramiczne Gwarancja: 5 lat

    Sieci przetwarzania danych SC Patch Simple Fiber Optic Patch z światłowodem jednomodowym

    Szybkie Szczegóły:

    1. Typ: przewód światłowodowy SC, UPC
    2. Tryb: Tryb pojedynczy
    3. Światłowód: G652D, G657A1, G657A2, G657A3
    4. Końcówka okucia: PC, UPC, APC
    5. Rdzeń kabla: Simplex
    6. Średnica kabla: 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm

    Funkcje:

    1. Niska tłumienność wtrąceniowa i wysoka strata powrotna
    2. Serializowane i indywidualne rekordy testowe
    3. Gwarantowane zero defektów
    4. Spełnia normy RoHS i Bell Core GR 326-core
    5. Konfiguracje niestandardowe dostępne bez dodatkowych opłat
    6. Dostępny jest interferometr 3D
    7. Wtykana konstrukcja, łatwa do intensywnej instalacji

    Aplikacje:

    1. Sieci telekomunikacyjne
    2. Światłowodowe sieci komunikacyjne
    3. CATV, LAN, WAN, Test & Measurement
    4. Optyczna sieć dostępowa
    5. Sieci przetwarzania danych

    Specyfikacja:

    Parametr Tryb pojedyńczy Tryb Multi
    Podstawowy Złącze światłowodowe FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO, E2000
    Końcówka okucia PC UPC APC UPC
    Utrata wtrąceniowa ≤0,2dB ≤0,2dB ≤0,3dB ≤0,3bB
    Strata zwrotna ≥50 dB ≥55dB ≥ 60 dB ≥35 dB
    Specyfikacja okuć ceramicznych 125,5um odchylenia współśrodkowości: <= 1um 127um odchylenia współśrodkowości: <= 3um
    Odpowiednie włókno 9 / 125um 50 / 125um, 62,5 / 125um
    Geometria czoła Promień krzywizny 7 ~ 25 mm 5 ~ 12 mm Nie dotyczy
    Fiber Protrusion ≤50nm ≤ 100 nm Nie dotyczy
    Fibre Under Cut ≤ 100 nm ≤ 100 nm Nie dotyczy
    Przesunięcie wierzchołka ≤50um
    Mechaniczny Wymienialność ≤0,2dB
    Spray do soli ≤0,1dB
    Upuszczać ≤0,2dB (1,5 M, 5 kropli)
    Wibracja IL ≤0,2dB (550 Hz, 1,5 mm)
    Powtarzalność ≤ 0,1dB (1000 razy)
    Trwałość > 1000 razy
    temperatura robocza -40 ° C ~ + 85 ° C

    Uszczelka:

    Jeden kawałek na worek PE z naklejką (moglibyśmy dodać logo klienta do etykiety).

    Wysyłka :

    1. Drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
    2. Lotnisko na lotnisko: drogą lotniczą
    3. Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski.)


    FAQ

    1. Dlaczego wybór kabla TTIFIBER jest jednym z twoich partnerów?
    (1) .. Profesjonalny producent: niskie MOQ, dostępne są bezpłatne próbki.
    (2). Zapewnienie jakości: stabilna wysoka jakość
    (3). Rozwiązania dla klientów: szybkie
    (4) .Win-Win Price: Zaoszczędź dużo kosztów, przynieś więcej korzyści klientom
    2. Czy akceptujesz OEM, takie jak: wydrukuj nasze LOGO?
    Tak, zamówienie OEM jest mile widziane, dostępne jest niestandardowe logo.
    3. Jaka jest metoda wysyłki?
    Towary zostaną wysłane przez International Express, takie jak DHL / Fedex. To trwa 3 ~ 7 dni

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: vicky

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty