Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAdapter światłowodowy

Hybrydowy, wielomodowy adapter światłowodowy ROHS, SGS z wysokim RL / niskim IL

Hybrydowy, wielomodowy adapter światłowodowy ROHS, SGS z wysokim RL / niskim IL

    • ROHS , SGS Hybrid Multimode Fiber Optic Adapter with High RL / Low IL
    • ROHS , SGS Hybrid Multimode Fiber Optic Adapter with High RL / Low IL
    • ROHS , SGS Hybrid Multimode Fiber Optic Adapter with High RL / Low IL
    • ROHS , SGS Hybrid Multimode Fiber Optic Adapter with High RL / Low IL
  • ROHS , SGS Hybrid Multimode Fiber Optic Adapter with High RL / Low IL

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS
    Numer modelu: Hybrydowy FOA

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 20SZT
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 25 sztuk / skrzynka
    Czas dostawy: 2-3 dni
    Zasady płatności: T/T
    Możliwość Supply: 10000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu

    Hybrydowy, wielomodowy adapter światłowodowy ROHS, SGS z wysokim RL / niskim IL

    Szybkie Szczegóły

    1. Typ: FC-LC, SC-LC, ST-LC, FC-SC ....
    2. Tryb: jednomodowy i wielomodowy
    3. Czoło: UPC, APC
    4. Rękaw: ceramiczny, brązowy
    5. Obudowa: stop cynku, brąz, tworzywo sztuczne
    6. ROHS, SGS

    Opis:

    Adapter jest urządzeniem mechanicznym przeznaczonym do wyrównania złączy światłowodowych. Zawiera tuleję łączącą, która utrzymuje dwie tuleje razem.
    Hybrydowe adaptery światłowodowe oferują rozwiązanie dla aplikacji hybrydowych, w których dwa różne rodzaje złączy światłowodowych lub zespołów kabli muszą być ze sobą połączone.

    Funkcje:

    1. Doskonała utrata wstawienia
    2. Dobra zamienność
    3. Obowiązująca norma: IEC 61754-13
    4. Opcjonalny adapter hybrydowy
    5. Stabilny i niezawodny dla środowiska
    6. Dokładny rozmiar

    Podanie:

    1. Światłowodowa sieć komunikacyjna
    2. Optyczna szerokopasmowa sieć dostępu
    3. System telewizji kablowej
    4. Optyka optyczna
    5. Optyczna sieć LAN
    6. Dokowanie adaptera

    Specyfikacja:

    Rodzaj SC / FC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO
    Strata wtrąceniowa (dB) SM≤0,2dB, MM≤0,3dB
    Powtarzalność (dB) ≤0,1dB
    Trwałość mechanizmu (500 cykli, dB) ≤0,2dB
    Zakres temperatury -40 ° C- + 85 ° C
    Materiał rękawa Cyrkonia lub brąz

    Testowanie niezawodności:

    Pozycja Nazwa testu Dodatkowe straty wtrąceniowe Dodatkowa strata zwrotu
    1 Trwałość mechaniczna <0,2dB <5dB
    2 Powtarzalność <0,2dB <5dB
    3 Zablokuj siłę <0,2dB <5dB
    4 Niska wytrzymałość <0,2dB <5dB
    5 Wysoka temperatura <0,2dB <5dB
    6 Gotowanie na parze <0,2dB <5dB
    7 Cykl temperaturowy <0,2dB <5dB
    8 Wibracja <0,2dB <5dB
    9 Upuszczać <0,2dB <5dB

    Wysyłka :

    1. Od drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
    2. Z lotniska na lotnisko: samolotem
    3. Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski.)

    Nasze usługi:

    1. Standardowe i niestandardowe produkty OEM od małych do dużych ilości są mile widziane.
    2. Zgodność z globalnym przemysłem ochrony środowiska dzięki standardom RoHS i SGS.
    3. Wszystkie produkty są w 100% w pełni przetestowane przez naszą wiedzę techniczną.

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Jacky Liao

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty