Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAdapter światłowodowy

Adapter światłowodowy LC OM3 Quad do sieci optycznej LAN, niebieski / beżowy / Aqua

Adapter światłowodowy LC OM3 Quad do sieci optycznej LAN, niebieski / beżowy / Aqua

    • LC OM3 Quad optical fiber adapter for Optic LAN , Blue / Beige / Aqua
    • LC OM3 Quad optical fiber adapter for Optic LAN , Blue / Beige / Aqua
    • LC OM3 Quad optical fiber adapter for Optic LAN , Blue / Beige / Aqua
    • LC OM3 Quad optical fiber adapter for Optic LAN , Blue / Beige / Aqua
  • LC OM3 Quad optical fiber adapter for Optic LAN , Blue / Beige / Aqua

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS
    Numer modelu: FOA-LC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 20SZT
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 25 sztuk / skrzynka
    Czas dostawy: 2-3 dni
    Zasady płatności: T/T
    Możliwość Supply: 10000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu

     

    Adapter światłowodowy LC OM3 Quad do sieci optycznej LAN, niebieski / beżowy / Aqua

    Szybkie Szczegóły

    1. Typ: LC
    2. Tryb: OM3
    3. Struktura: z kołnierzem, bez kołnierza
    4. Rękaw: rękaw ceramiczny
    5. Kolor: niebieski, beżowy, Aqua
    6. Quad adapter

    Funkcje:

    1. Cyrkonia lub brązowy rękaw
    2. Precyzyjny wymiar mechaniczny
    3. Niska strata wtrąceniowa, wysoka strata zwrotna
    4. Standaryzacja i ujednolicenie metalowej obudowy
    5. Dobra powtarzalność, wymienność i stabilność środowiska

    Podanie:

    1. Test sprzętu
    2. Sieć lokalna
    3. Optyka optyczna
    4. System CATV, optyczna sieć LAN
    5. Sieci telekomunikacyjne

    Specyfikacja:

    Parametr Jednostka LC, SC, FC, MU, ST, SC-ST, FC-ST, FC-SC, MTRJ E2000
    SM MM SM MM SM
    PC UPC APC PC PC UPC PC PC APC
    Utrata wstawienia (typowa) dB ≤ 0,3 ≤0,2 ≤ 0,3 ≤0,2 ≤ 0,3 ≤0,2 ≤0,2 ≤ 0,3 ≤ 0,3
    Strata zwrotna dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
    Wymienialność dB ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2
    Powtarzalność dB ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2
    Trwałość Czas > 1000 > 1000 > 1000
    temperatura robocza -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75
    Temperatura przechowywania -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85

    Wysyłka :

    1. Od drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
    2. Z lotniska na lotnisko: samolotem
    3. Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski.)

    Nasze usługi:

    1. Standardowe i niestandardowe produkty OEM od małych do dużych ilości są mile widziane.
    2. Zgodność z globalnym przemysłem ochrony środowiska dzięki standardom RoHS i SGS.
    3. Wszystkie produkty są w 100% w pełni przetestowane przez naszą wiedzę techniczną.

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Jacky Liao

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty