Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyWarkocz Światłowodowy

4-punktowy wodoodporny pigtail światłowodowy ze złączami SC UPC, czarny kabel

4-punktowy wodoodporny pigtail światłowodowy ze złączami SC UPC, czarny kabel

    • 4cores Waterproof Fiber Optic Pigtail with SC UPC connectors , black Cable
    • 4cores Waterproof Fiber Optic Pigtail with SC UPC connectors , black Cable
    • 4cores Waterproof Fiber Optic Pigtail with SC UPC connectors , black Cable
    • 4cores Waterproof Fiber Optic Pigtail with SC UPC connectors , black Cable
  • 4cores Waterproof Fiber Optic Pigtail with SC UPC connectors , black Cable

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS
    Numer modelu: FPG-PC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 20SZT
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 1 SZTUK / Worek PE
    Czas dostawy: 3-5dni
    Zasady płatności: T / T, Western Union, rozliczenie miesięczne
    Możliwość Supply: 7000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu

    4-rdzeniowy wodoodporny warkocz światłowodowy ze złączami SC APC, czarny kabel

    Szybki szczegół:

    1. Nam: wodoodporny warkocz z włókna
    2. Płaszcz kablowy: PVC, LSZH, OFNP, OFNR
    3. Długość kabla: 1 m, 2 m, 3 m, 5 m .... dostosowane
    4. Typ kabla: wodoodporny kabel światłowodowy
    5. Kolor kabla: kolor czarny
    6. Długość wyciągania kabla: 0,5 M lub 1 M.

    Funkcje:

    1. Serializowane i indywidualne rekordy testów
    2. Niestandardowe konfiguracje dostępne bez dodatkowych opłat
    3. Dostępne w wiązce włókien, wachlowaniu wstążki, dostępne warkocze
    4. Gwarantowane zero wad
    5. Spełnia standardy ROHS i Bell core GR 326-core

    Aplikacje:

    1. Transmisja wideo, transmisja danych
    2. Sieci telekomunikacyjne i przetwarzające dane
    3. Instalacje lokalu
    4. Zakończenie aktywnego urządzenia
    5. Przemysłowe, medyczne i wojskowe
    6. FTTH, CATV, LAN, MAN, WAN, Test & Measuremen
    7. Integracja systemów dla dalekiego zasięgu, metra i sieci dostępowej

    Specyfikacja:

    Parametr Tryb pojedyńczy Tryb Multi
    Podstawowy Złącze światłowodowe FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO
    Tuleja czołowa PC UPC APC UPC
    Utrata wtrąceniowa ≤0,2dB ≤0,2dB ≤0,3dB ≤0,3bB
    Strata zwrotna ≥50dB ≥55dB ≥60dB ≥35dB
    Specyfikacja tulei ceramicznych Odchylenia od koncentryczności 125,5um: <= 1um Odchylenia od koncentryczności 127um: <= 3um
    Odpowiedni Błonnik 9 / 125um 50 / 125um, 62,5 / 125um
    Geometria czoła Promień krzywizny 7 ~ 25 mm 5 ~ 12 mm Nie dotyczy
    Występ światłowodu ≤50nm ≤100 nm Nie dotyczy
    Fibre Under Cut ≤100 nm ≤100 nm Nie dotyczy
    Przesunięcie wierzchołka ≤50um
    Mechaniczny Wymienność ≤0,2dB
    Rozpylacz soli ≤0,1dB
    Upuszczać ≤0,2dB (1,5 M, 5 kropli)
    Wibracja IL ≤ 0,2 dB (550 Hz, 1,5 mm)
    Powtarzalność ≤ 0,1dB (1000 razy)
    Trwałość > 1000 razy
    temperatura robocza -40 ° C ~ + 85 ° C

    Informacje o zamawianiu:

    Krok 1: Typ złącza: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, MPO

    Krok 2: Tuleja czołowa: PC, UPC lub APC

    Krok 3: Typ światłowodu: Single Mode (SM) lub Multimode

    Krok 4: Rdzeń kabla: Simplex lub Duplex

    Krok 5: Średnica kabla: 0,9 mm, 2,0 mm lub 3,0 mm

    Krok 6: Długość kabla: 1, 2, 3 metry lub niestandardowe

    Krok 7: Typ kabla: PVC, LSZH, OFNR, OFNP…

    Krok 8: Kolor kabla: żółty, pomarańczowy, biały, niebieski, zielony, czerwony, ...

    Wysyłka :

    1. Od drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
    2. Z lotniska na lotnisko: samolotem
    3. Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski.)

    Uszczelka:

    Jeden kawałek na worek PE z naklejką (moglibyśmy dodać logo klienta do etykiety).

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Jacky Liao

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty