Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKonwerter mediów światłowodowych

SFP MSA Transceiver Fiber Optic Media Converter do Gigabit Ethernet

SFP MSA Transceiver Fiber Optic Media Converter do Gigabit Ethernet

    • SFP MSA Transceiver Fiber Optic Media Converter for Gigabit Ethernet
    • SFP MSA Transceiver Fiber Optic Media Converter for Gigabit Ethernet
    • SFP MSA Transceiver Fiber Optic Media Converter for Gigabit Ethernet
  • SFP MSA Transceiver Fiber Optic Media Converter for Gigabit Ethernet

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS
    Numer modelu: FMC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 5 szt
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 1 sztuk / pudło
    Czas dostawy: 3-5 dni
    Zasady płatności: T / T, Western Union, PayPal, rozliczenie miesięczne
    Możliwość Supply: 2000 sztuk / tydzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu

    SFP MSA Transceiver Fibre Optic Media Converter dla Gigabit Ethernet

    Opis:

    Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy jest kompatybilny ze wszystkimi markami, w tym Cisco, Juniper, HP, Extreme, Huawei, Nortel, H3C itp.

    Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy jest wydajnym, opłacalnym modułem o zasięgu transmisji do 160 km z SMF.

    Transceiver składa się z trzech części: nadajnika laserowego FP, fotodiody PIN zintegrowanej z przedwzmacniaczem transimpedancyjnym (TIA) i jednostki sterującej MCU. Wszystkie moduły spełniają wymagania bezpieczeństwa lasera klasy I.

    Moduł jest zgodny z umową SFP Multi-Source Agreement (MSA) i SFF-8472. W celu uzyskania dalszych informacji.

    Cecha:

    1. Zgodny z SFP MSA i SFF-8472 z podwójnym gniazdem LC
    2. Cyfrowy monitoring diagnostyczny: Kalibracja wewnętrzna lub Kalibracja zewnętrzna
    3. Kompatybilny z SONET OC-24-LR-1
    4. Kompatybilny z RoHS
    5. Pojedyncze zasilanie + 3,3 V.
    6. Temperatura obudowy roboczej: Standard: od 0 do + 70 ° C Przemysł: od -40 do + 85 ° C

    Podanie:

    1. Gigabit Ethernet
    2. Fibre Channel
    3. Przełącz na interfejs przełączania
    4. Przełączane aplikacje na płycie montażowej
    5. Interfejs routera / serwera
    6. Inne systemy transmisji optycznej

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: vicky

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty