Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyTłumik światłowodowy

Jednomodowy / wielomodowy LC Stały tłumik zmienny światłowodowy dla sieci lokalnej

Jednomodowy / wielomodowy LC Stały tłumik zmienny światłowodowy dla sieci lokalnej

    • Singlemode / Multimode LC Fixed fiber optic variable attenuator for Local Area Network
    • Singlemode / Multimode LC Fixed fiber optic variable attenuator for Local Area Network
    • Singlemode / Multimode LC Fixed fiber optic variable attenuator for Local Area Network
    • Singlemode / Multimode LC Fixed fiber optic variable attenuator for Local Area Network
  • Singlemode / Multimode LC Fixed fiber optic variable attenuator for Local Area Network

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS
    Numer modelu: FA-LC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 20SZT
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 1 SZTUK / Worek PE
    Czas dostawy: 2-3 dni
    Zasady płatności: T / T, Western Union, PayPal, rozliczenie miesięczne
    Możliwość Supply: 5000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu


    Jednomodowy / wielomodowy LC Stały tłumik światłowodowy zmienny dla sieci lokalnej


    Szybki podgląd:

    1. Nazwa: Tłumik światłowodowy LC
    2. Tryb: jednomodowy, wielomodowy
    3. Naprawiono tłumienie 1,2,3,5,10,15,20 dB lub opcjonalnie
    4. Return Loss PC≥50dB, APC≥60dB
    5. Długość fali 1310 nm lub 1550 nm
    6. Zakres tłumienia 0 - 30 dB


    Opis:

    Tłumik światłowodowy jest stosowany w wielu różnych zastosowaniach i może zaspokoić niemal każde wymaganie, gdzie potrzebna jest redukcja mocy.


    Funkcje:

    1. Różne tryby tłumienia i interfejsu
    2. Wysoka strata powrotu i stabilna utrata tłumienia
    3. Dobra powtarzalność i wymienność
    4. Tłumik o wysokim RL (żeński i męski typ FC, SC, LC)
    5. Zmienny tłumik
    6. Precyzyjna kontrola zakresu tłumienia


    Podanie:

    1. Sieć telekomunikacyjna
    2. Wyposażenie testowe
    3. Sieć lokalna (LAN)
    4. CATV
    5. FTTH


    Specyfikacja:

    Pozycja Parametr
    Model Naprawiono, Kobieta i mężczyzna, In-line, Variable
    Długość fali operacyjnej SM: 1310/1550 nm MM: 850/1300 nm
    Zakres tłumienia 1 ~ 30dB
    Strata zwrotna PC: ≥50 dB UPC: ≥55 dB APC: ≥ 60 dB
    Tolerancja tłumienia ≤ +/- 0,5 (1-10dB) lub ≤ +/- 1,0 (11-30dB)
    Maksymalna moc wejścia optycznego 1000mW
    Strata zależna od polaryzacji ≤0,1dB
    Temperatura pracy -40 ° C ~ + 75 ° C
    Temperatura przechowywania -40 ° C ~ + 85 ° C
    Wilgotność 95% RH



    Informacje o zamawianiu:

    SC / UPC-SM-3dB-Kobieta i mężczyzna

    Krok 1: Typ złącza: FC, SC, LC, ST, MU
    Krok 2: Tuleja czołowa: PC, UPC, APC
    Krok 3: Wpisz: Single-mode, Multimode
    Krok 4: Tłumienie: 1-10dB (krok 1dB), 15, 20, 25, 30dB
    Krok 5: Tryb: stały, żeński i męski, liniowy, zmienny
    Krok 6: Długość fali: 1310 nm, 1550 nm, 850 nm, 1300 nm


    Wysyłka :

    • Od drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
    • Lotnisko na lotnisko: drogą lotniczą
    • Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski.)


    Nasze usługi:

    • Mile widziane są standardowe i niestandardowe produkty OEM od małych do dużych ilości.
    • Zgodność ze światowym przemysłem ochrony środowiska ze standardami RoHS i SGS.
    • Wszystkie produkty są w 100% w pełni przetestowane przez naszą wiedzę techniczną.
    • możemy dodać logo klienta na etykiecie.

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: vicky

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty