Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyTłumik światłowodowy

Tłumik światłowodowy 15dB dla kobiet / mężczyzn jednomodowy ST do urządzeń DWDM

Tłumik światłowodowy 15dB dla kobiet / mężczyzn jednomodowy ST do urządzeń DWDM

    • 15dB Female / Male Singlemode ST Fiber Optic Attenuator for DWDM Equipment
    • 15dB Female / Male Singlemode ST Fiber Optic Attenuator for DWDM Equipment
  • 15dB Female / Male Singlemode ST Fiber Optic Attenuator for DWDM Equipment

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS
    Numer modelu: FC-ST

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 20SZT
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 1 SZTUK / Worek PE
    Czas dostawy: 2-3 dni
    Zasady płatności: T / T, Western Union, rozliczenie miesięczne
    Możliwość Supply: 5000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu

    15dB żeński / męski jednomodowy tłumik światłowodowy ST dla urządzeń DWDM

    Szybki podgląd:

    1. Nazwa: Tłumik światłowodowy ST
    2. Włókno tłumiące wewnątrz
    3. SC, LC, FC, ST, MU Opcjonalne
    4. Tryb: jednomodowy, wielomodowy
    5. 0dB - opcjonalna wartość wzmocnienia 30dB
    6. Tłumik światłowodowy typu żeńskiego do męskiego

    Opis:

    Tłumiki są również używane do zrównoważenia linii transmisyjnych, które w przeciwnym razie miałyby nierówny poziom sygnału.

    Funkcje:

    1. 100% kontrola geometryczna: promień (10-25mm / PC), przesunięcie (0-50um), wysokość włókna (+/- 50nm)
    2. Wysoka wytrzymałość mocy optycznej: do 1000 mW (= 1 W)
    3. Wysoka niezawodność: Określona dla ponad 500 krycia
    4. Zgodny z Telcordią (GR-910-CORE i GR-1221-CORE).
    5. Wizualne testy z powiększeniem 800X: trzy razy (po polerowaniu, przed montażem, przed dostawą)

    Podanie:

    1. Systemy komunikacji światłowodowej
    2. Sprzęt DWDM
    3. Światłowód CATV
    4. Sieci lokalne
    5. Światłowodowe sieci komunikacyjne
    6. Optyczna sieć LAN
    7. Optyczna telewizja kablowa

    Specyfikacja:

    Pozycja Parametr
    Model Naprawiono, Kobieta i mężczyzna, In-line, Variable
    Długość fali operacyjnej SM: 1310/1550 nm MM: 850/1300 nm
    Zakres tłumienia 1 ~ 30dB
    Strata zwrotna PC: ≥50 dB UPC: ≥55 dB APC: ≥ 60 dB
    Tolerancja tłumienia ≤ +/- 0,5 (1-10dB) lub ≤ +/- 1,0 (11-30dB)
    Maksymalna moc wejścia optycznego 1000mW
    Strata zależna od polaryzacji ≤0,1dB
    Temperatura pracy -40 ° C ~ + 75 ° C
    Temperatura przechowywania -40 ° C ~ + 85 ° C
    Wilgotność 95% RH

    Informacje o zamawianiu:

    SC / UPC-SM-3dB-Kobieta i mężczyzna

    Krok 1: Typ złącza: FC, SC, LC, ST, MU

    Krok 2: Końcówka okucia: PC, UPC, APC

    Krok 3: Wpisz: Single-mode, Multimode

    Krok 4: Tłumienie: 1-10dB (krok 1dB), 15, 20, 25, 30dB

    Krok 5: Tryb: stały, żeński i męski, w linii, zmienny

    Krok 6: Długość fali: 1310 nm, 1550 nm, 850 nm, 1300 nm

    Wysyłka :

    1. Drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
    2. Lotnisko na lotnisko: drogą lotniczą
    3. Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski).

    Nasze usługi:

    1. Standardowe i niestandardowe produkty OEM od małych do dużych ilości są mile widziane.
    2. Zgodność z globalnym przemysłem ochrony środowiska dzięki standardom RoHS i SGS.
    3. Wszystkie produkty są w 100% w pełni przetestowane przez naszą wiedzę techniczną.
    4. możemy dodać logo klienta na etykiecie.

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: vicky

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty