Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPatchcord światłowodowy

FC / APC-FC / APC Światłowód Patchwork Simplex 3,0 mm Żółta kurtka PVC

FC / APC-FC / APC Światłowód Patchwork Simplex 3,0 mm Żółta kurtka PVC

    • FC/APC-FC/APC Fiber Optic Patch Cord Simplex 3.0mm PVC Yellow Jacket
    • FC/APC-FC/APC Fiber Optic Patch Cord Simplex 3.0mm PVC Yellow Jacket
    • FC/APC-FC/APC Fiber Optic Patch Cord Simplex 3.0mm PVC Yellow Jacket
    • FC/APC-FC/APC Fiber Optic Patch Cord Simplex 3.0mm PVC Yellow Jacket
  • FC/APC-FC/APC Fiber Optic Patch Cord Simplex 3.0mm PVC Yellow Jacket

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TRT
    Orzecznictwo: SGS
    Numer modelu: FC / APC SM SX 3,0 mm

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: usd 1.2-1.3/pcs
    Szczegóły pakowania: Worek PP następnie w kartonie
    Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
    Zasady płatności: T/T, Western Union
    Możliwość Supply: 8000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    materiał: PVC Błonnik: SM
    Kolor: Żółty Utrata wkładania: <0,35 dB
    Obyty: APC Długość: 1 mln

    FC / APC-FC / APC patchcord światłowód simplex 3,0 mm żółta kurtka PCV

    Opis:

    Patchcord światłowodowy składa się z kabla światłowodowego zakończonego różnymi końcówkami na końcach. Kable krosowe światłowodowe są stosowane w dwóch głównych obszarach zastosowań: komputerowa stacja robocza do gniazdek i paneli krosowych lub centrum dystrybucji połączeń optycznych. Światłowód TTI zapewnia różnego rodzaju kable światłowodowe, w tym jednomodowe, wielomodowe, wielordzeniowe, zbrojone kable krosowe, a także pigtaile światłowodowe i inne specjalne kable krosowe. W przypadku większości kabli połączeniowych dostępne są złącza SC, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000 (polski APC / UPC). Ponadto w magazynie mamy również kable MTP / MPO.

    Podanie

    Telekomunikacja
    CATV, FTTH, LAN
    Czujniki światłowodowe
    System transmisji optycznej
    Sprzęt testowy

    funkcje

    Mechanizm sprzęgający z gwintem
    Złączki z ceramicznymi tulejami
    Niska strata wtrąceniowa, wysoka strata powrotna
    Doskonała wytrzymałość mechaniczna
    Wysoka wiarygodność i stabilność
    Dobra w powtarzalności i wymienności
    Kontrola w 100% wstawiania, utraty ubytku, powierzchni czołowej i zakłóceń


    Dane techniczne


    Parametr

    Jednostka

    FC, SC, LC

    ST, MU

    MTRJ, MPO

    E2000

    SM

    MM

    SM

    MM

    SM

    MM

    SM

    PC

    UPC

    APC

    PC

    PC

    UPC

    PC

    PC

    UPC

    PC

    PC

    APC

    Utrata wtrąceniowa

    dB

    ≤0,3

    ≤0,2

    ≤0,3

    ≤0,2

    ≤0,3

    ≤0,2

    ≤0,2

    ≤0,3

    ≤0,2

    ≤0,2

    ≤0,3

    ≤0,3

    Strata zwrotna

    dB

    ≥45

    ≥50

    ≥60

    ≥30

    ≥45

    ≥50

    ≥30

    ≥45

    ≥50

    ≥35

    ≥55

    ≥75

    Powtarzalność

    dB

    ≤0,1

    Trwałość

    dB

    ≤0,2dB typowa zmiana, 1000 krycia

    Temperatura robocza

    ºC

    -20 ~ +75

    Temperatura przechowywania

    ºC

    -40 ~ +85


    Informacje o zamawianiu


    Złącze

    Fibre Core

    Średnica kabla

    Rodzaj włókna

    Polerowanie

    Kurtka kablowa

    Kolor kabla

    Długość włókna

    LC
    SC
    FC
    ST
    D4
    MU
    HAŁAS
    SMA
    MPO
    MTRJ
    E2000

    Simplex
    Dupleks

    0,9 mm
    2,0 mm
    3,0 mm

    SM: 9 / 125um
    MM: 50 / 125um MM: 62,5 / 125um
    OM3

    PC
    UPC
    APC

    PVC
    LSZH

    Żółty
    Pomarańczowy
    wodny
    inni

    1 mln
    2 mln
    3 mln
    10 mln
    20 mln
    30 mln


    Przykład zastosowania:



    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Rita Wang

    Tel: +8613006641490

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty