Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPatchcord światłowodowy

ST / PC - ST / PC Multinode 50/125 Kabel światłowodowy LSZH Orange Jacket

ST / PC - ST / PC Multinode 50/125 Kabel światłowodowy LSZH Orange Jacket

    • ST / PC - ST / PC Multinode 50 / 125 Fiber Optic Jumper  Cable LSZH Orange Jacket
    • ST / PC - ST / PC Multinode 50 / 125 Fiber Optic Jumper  Cable LSZH Orange Jacket
    • ST / PC - ST / PC Multinode 50 / 125 Fiber Optic Jumper  Cable LSZH Orange Jacket
    • ST / PC - ST / PC Multinode 50 / 125 Fiber Optic Jumper  Cable LSZH Orange Jacket
  • ST / PC - ST / PC Multinode 50 / 125 Fiber Optic Jumper  Cable LSZH Orange Jacket

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TRT
    Orzecznictwo: ISO, CE
    Numer modelu: ST / PC MM DX 3,0 mm

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: usd 1.2-1.3/pcs
    Szczegóły pakowania: Worek PP następnie w kartonie
    Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
    Zasady płatności: T/T, Western Union
    Możliwość Supply: 8000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    materiał: LSZH Błonnik: MM 50/125
    Kolor: Pomarańczowy Utrata wtrąceniowa: <0,2dB
    Obyty: PC Długość: 1M, 3M, 5M lub niestandardowy

    ST / PC-ST / PC Multinode 50/125 kabel światłowodowy LSZH pomarańczowy

    Opis:

    1. Typ: ST / UPC-ST / UPC-MM-DX-3.0mm-3M
    2. Tryb: wielomodowy
    3. Końcówka okucia: PC, UPC
    4. Rdzeń kabla: Dupleks
    5. Średnica kabla: 2,0 mm, 3,0 mm
    6. Długość kabla: 1 m, 2 m, 3 m…. Dostosowane

    Podanie:


    Telekomunikacja
    CATV, FTTH, LAN
    Czujniki światłowodowe
    System transmisji optycznej
    Sprzęt testowy

    Funkcje:

    Mechanizm sprzęgający z gwintem
    Ceramiczne złącza tulejkowe
    Niska tłumienność, wysoka strata powrotna
    Doskonała wytrzymałość mechaniczna
    Wysoka wiarygodność i stabilność
    Dobra powtarzalność i wymienność
    Inspekcja 100% wstawienia, utraty zwrotów, zakończenia powierzchni i zakłóceń


    Dane techniczne


    Parametr

    Jednostka

    FC, SC, LC

    ST, MU

    MTRJ, MPO

    E2000

    SM

    MM

    SM

    MM

    SM

    MM

    SM

    PC

    UPC

    APC

    PC

    PC

    UPC

    PC

    PC

    UPC

    PC

    PC

    APC

    Utrata wtrąceniowa

    dB

    ≤0,3

    ≤0,2

    ≤0,3

    ≤0,2

    ≤0,3

    ≤0,2

    ≤0,2

    ≤0,3

    ≤0,2

    ≤0,2

    ≤0,3

    ≤0,3

    Strata zwrotna

    dB

    ≥45

    ≥50

    ≥60

    ≥30

    ≥45

    ≥50

    ≥30

    ≥45

    ≥50

    ≥35

    ≥55

    ≥75

    Powtarzalność

    dB

    ≤0,1

    Trwałość

    dB

    ≤0,2dB typowa zmiana, 1000 krycia

    Temperatura robocza

    ºC

    -20 ~ +75

    Temperatura przechowywania

    ºC

    -40 ~ +85


    Informacje o zamawianiu


    Złącze

    Rdzeń światłowodowy

    Średnica kabla

    Typ włókna

    Polerowanie

    Kurtka kablowa

    Kolor kabla

    Długość włókna

    LC
    SC
    FC
    ST
    D4
    MU
    HAŁAS
    SMA
    MPO
    MTRJ
    E2000

    Simplex
    Dupleks

    0,9 mm
    2,0 mm
    3,0 mm

    SM: 9 / 125um
    MM: 50 / 125um MM: 62,5 / 125um
    OM3

    PC
    UPC
    APC

    PVC
    LSZH

    Żółty
    Pomarańczowy
    wodny
    inni

    1 mln
    2 mln
    3 mln
    10 mln
    20 mln
    30 mln



     

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Rita Wang

    Tel: +8613006641490

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty