Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyWarkocz Światłowodowy

Kurtka z żółtego PVC 4-rdzeniowy Światłowodowy Pigatil Singelmode Optical Fiber Pigtail ST / UPC

Kurtka z żółtego PVC 4-rdzeniowy Światłowodowy Pigatil Singelmode Optical Fiber Pigtail ST / UPC

    • Yellow PVC Jacket 4 Core Fiber Optic Pigatil Singelmode Optical Fiber Pigtail ST/UPC
    • Yellow PVC Jacket 4 Core Fiber Optic Pigatil Singelmode Optical Fiber Pigtail ST/UPC
    • Yellow PVC Jacket 4 Core Fiber Optic Pigatil Singelmode Optical Fiber Pigtail ST/UPC
  • Yellow PVC Jacket 4 Core Fiber Optic Pigatil Singelmode Optical Fiber Pigtail ST/UPC

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI or OEM
    Orzecznictwo: CE, ROHS
    Numer modelu: 4-rdzeniowy SM ST 0,9 mm

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 10SZT.
    Cena: as discussed
    Szczegóły pakowania: torba pp
    Zasady płatności: T/T, Western Union, Paypal
    Możliwość Supply: 2000 / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Błonnik: Tryb singelowy Kolor: Żółty
    Kurtka: PVC Długość: 1 mln

    4-punktowy warkocz światłowodowy ST / UPC Singelmode

    Szybki podgląd:

    Nazwa: 4-rdzeniowy jednokierunkowy pigtail ST

    Złącze: FC, LC, ST, SC, MTRJ, MU, MPO, D4, SMA

    Tryb: jednomodowy i wielomodowy

    Końcówka światłowodu: PC, UPC, APC

    Marka włókna: YOFC, Corning

    Tryb światłowodowy: G652D, G657A1, G657A2

    Funkcje:

    1. 100% test przed wysyłką
    2. Niska tłumienność wtrąceniowa i wysoka strata powrotna
    3. Serializowane i indywidualne rekordy testowe
    4. Spełnia standardy rdzenia ROHS i Bell GR 326
    5. Konfiguracje niestandardowe dostępne bez dodatkowych opłat
    6. Dostępna w wiązce włókien, wentylowana wstążką, dostępna warkocz

    Aplikacje:

    1. Optyczna sieć dostępowa
    2. Sieci przetwarzania danych
    3. Instalacje lokalowe
    4. Sieci telekomunikacyjne
    5. Światłowodowe sieci komunikacyjne
    6. CATV, LAN, WAN, Test & Measurement

    Specyfikacja:

    Parametr Tryb pojedyńczy Tryb Multi
    Podstawowy Złącze światłowodowe FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO
    Końcówka okucia PC UPC APC UPC
    Utrata wtrąceniowa ≤0,2dB ≤0,2dB ≤0,3dB ≤0,3bB
    Strata zwrotna ≥50 dB ≥55dB ≥ 60 dB ≥35 dB
    Specyfikacja okuć ceramicznych 125,5um odchylenia współśrodkowości: <= 1um 127um odchylenia współśrodkowości: <= 3um
    Odpowiednie włókno 9 / 125um 50 / 125um, 62,5 / 125um
    Geometria czoła Promień krzywizny 7 ~ 25 mm 5 ~ 12 mm Nie dotyczy
    Fiber Protrusion ≤50nm ≤ 100 nm Nie dotyczy
    Fibre Under Cut ≤ 100 nm ≤ 100 nm Nie dotyczy
    Przesunięcie wierzchołka ≤50um
    Mechaniczny Wymienialność ≤0,2dB
    Spray do soli ≤0,1dB
    Upuszczać ≤0,2dB (1,5 M, 5 kropli)
    Wibracja IL ≤0,2dB (550 Hz, 1,5 mm)
    Powtarzalność ≤ 0,1dB (1000 razy)
    Trwałość > 1000 razy
    temperatura robocza -40 ° C ~ + 85 ° C

    Informacje o zamawianiu:

    Krok 1: Typ złącza: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, MPO

    Krok 2: Końcówka okucia: PC, UPC lub APC

    Krok 3: Typ włókna: Single Mode (SM) lub Multimode

    Krok 4: Rdzeń kabla: Simplex lub Duplex

    Krok 5: Średnica kabla: 0,9 mm, 2,0 mm lub 3,0 mm

    Krok 6: Długość kabla: 1, 2, 3 metry lub dostosowany

    Krok 7: Typ kabla: PVC, LSZH, OFNR, OFNP…

    Krok 8: Kolor kabla: żółty, pomarańczowy, biały, niebieski, zielony, czerwony,

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Jacky Liao

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty