• FTTH Solution 1x2 Mini Optical Fiber Splitter With 0.9mm Fiber And SC/APC Connector
    • FTTH Solution 1x2 Mini Optical Fiber Splitter With 0.9mm Fiber And SC/APC Connector
    • FTTH Solution 1x2 Mini Optical Fiber Splitter With 0.9mm Fiber And SC/APC Connector
    • FTTH Solution 1x2 Mini Optical Fiber Splitter With 0.9mm Fiber And SC/APC Connector
  • FTTH Solution 1x2 Mini Optical Fiber Splitter With 0.9mm Fiber And SC/APC Connector

    Rozdzielacz światłowodowy FTTH 1 x 2 z łącznikiem światłowodowym 0,9 mm i złączem SC / APC

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS
    Numer modelu: 1x2 mini PLC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 5szt
    Szczegóły pakowania: 1 sztuk w kartonie
    Czas dostawy: 1 sztuk w kartonie
    Zasady płatności: T / T, Western Union, rozliczenie miesięczne
    Możliwość Supply: 70000 sztuk / miesiąc
    Skontaktuj się teraz

    Szczegóły informacji

    High Light: <h2 style='display: inline-block;font-weight: bold;font-size: 14px;'>optical fiber splitter</h2>, <h2 style='display: inline-block;font-weight: bold;font-size: 14px;'>optical cable splitter</h2>

    opis produktu

    Rozdzielacz światłowodowy FTTH Solution 1x2 z włóknem 0,9 mm i złączem SC / APC

    Szybki podgląd:

    1. Nazwa: 1 × 2 Mini rozdzielacz światłowodowy PLC
    2. Typ światłowodu: G652D, G657A1, G657A2
    3. Płaszcz kablowy: PVC, LSZH, OFNR, OFNP
    4. Długość kabla: 1 M, 1,5 m… dostosowane
    5. Typ: 1 × 2, 1 × 4, 1 × 8, 1 × 16, 1 × 32, 1 × 64
    6. Tryb: jednomodowy

    Funkcje:

    1. Mała utrata wtrącenia
    2. Szeroka długość fali roboczej: od 1260 nm do 1650 nm
    3. Doskonała stabilność środowiskowa i mechaniczna
    4. Low PDL (utrata zależna od polaryzacji)
    5. Wysoka niezawodność i stabilność
    6. Kompaktowa konstrukcja


    Aplikacje:

    1. Systemy FTTX (FTTB, FTTH, FTTC)
    2. Telewizja kablowa (CATV)
    3. Dystrybucja sygnału optycznego
    4. Pasywna sieć optyczna (PON)


    Specyfikacja:

    Tabela 1 - Rozdzielacz PLC 1 × N

    Parametry 1 × 2 1 × 4 1 x 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
    Długość fali operacyjnej (nm) 1260 × 1650
    Typ włókna G657A lub klient określony
    Strata wtrąceniowa (dB) (klasa P / S) 3,8 / 4,0 7.1 / 7.3 10,2 / 10,5 13,5 / 13,7 16,5 / 16,9 20,5 / 21,0
    Jednorodność strat (dB) 0,4 0,6 0,8 1.2 1.5 2.0
    Strata powrotna (dB) (klasa P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
    Strata zależna od polaryzacji (dB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3 0,35
    Kierunkowość (dB) 55 55 55 55 55 55
    Zależna strata długości fali (dB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
    Stabilność temperatury (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
    Temperatura pracy (℃) -40 ~ 85
    Temperatura przechowywania (℃) -40 ~ 85
    Pakiet Rura stalowa lub ABS

    Tabela 2 - Rozdzielacz PLC 2 × N

    Parametry 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
    Długość fali operacyjnej (nm) 1260 × 1650
    Typ włókna G657A lub klient określony
    Utrata insercji (dB) 4.0 7.6 11,0 14.4 17.5 21,0
    Jednorodność strat (dB) 0,6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
    Strata powrotna (dB) (klasa P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
    Strata zależna od polaryzacji (dB) 0,2 0,2 0,3 0,3 0,4 0,4
    Kierunkowość (dB) 55 55 55 55 55 55
    Zależna strata długości fali (dB) 0,3 0,4 0,5 0,5 0,5 0,5
    Stabilność temperatury (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
    Temperatura pracy (℃) -40 ~ 85
    Temperatura przechowywania (℃) -40 ~ 85
    Pakiet Rura stalowa lub ABS


    Uwagi:

    1. Określone bez złączy.
    2. Dodaj dodatkową stratę 0,15 dB na złącze.

    Wysyłka :

    1. Drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
    2. Lotnisko na lotnisko: drogą lotniczą
    3. Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski.)


    Nasze usługi:

    1. Możemy wydrukować nazwę Twojej firmy na kablu.
    2. Mile widziane są standardowe i niestandardowe produkty OEM od małych do dużych ilości.
    3. Zgodność ze światowym przemysłem ochrony środowiska ze standardami RoHS i SGS.
    4. Wszystkie produkty są w 100% w pełni przetestowane przez naszą wiedzę techniczną.


    Informacje o firmie:

    1. Budujemy i dostarczamy rozdzielacz PLC i urządzenia, aby spełnić wymagania rynku.
    2. Oferujemy produkty szyte na miarę, możesz zamówić dowolną długość, dowolną kombinację, produkty dopasowane do Twoich potrzeb.
    3. Dysponujemy pełnym zestawem systemów kontroli jakości i gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów.