Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPatchcord światłowodowy

FC - LC Jednomodowy kabel światłowodowy Duplex Optical Fiber Patch Cord

FC - LC Jednomodowy kabel światłowodowy Duplex Optical Fiber Patch Cord

    • FC - LC Single Mode Fiber Optic Cable Duplex Optical Fiber Patch Cord
    • FC - LC Single Mode Fiber Optic Cable Duplex Optical Fiber Patch Cord
    • FC - LC Single Mode Fiber Optic Cable Duplex Optical Fiber Patch Cord
    • FC - LC Single Mode Fiber Optic Cable Duplex Optical Fiber Patch Cord
  • FC - LC Single Mode Fiber Optic Cable Duplex Optical Fiber Patch Cord

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS, ISO9001
    Numer modelu: FC-LC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 20SZT
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 1 sztuk / worek PE
    Czas dostawy: 2-4 dni / dzień
    Zasady płatności: T / T, Western Union, PayPal, miesięcznie
    Możliwość Supply: 7000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Złącze: FC-LC Kurtka: PVC, LSZH, OFNP, OFNR
    Rdzeń kabla: Dupleks Końcówka tulei: UPC, APC
    Długość kabla: 1 mln; 2 mln; 3 mln; można dostosować Średnica kabla: 0,9 mm 2 mm 3 mm
    Błonnik: G652D, G657A1 lub inne Tryb światłowodowy: Jednomodowy, wielomodowy

    FC-LC Jednomodowy, dwupoziomowy światłowodowy kabel krosowy do sieci FTTH

    Cecha:

    1. Mała utrata wtrącenia i utrata odbicia wstecznego
    2. Dobra powtarzalność
    3. Dobra trwałość
    4. Wysoka stabilność temperaturowa



    Podanie:

    1. Metro
    2. Aktywne zakończenie urządzenia
    3. Sieci lokalne (LAN)
    4. Sieci przetwarzania danych


    Specyfikacja:

    Parametr Jednostka FC, SC, LC ST, MU
    SM MM Sm MM
    PC UPC APC PC PC UPC PC
    Wstawianie Los (typowe) dB ≤ 0,3 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,2 ≤0,2
    Strata zwrotna dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30
    Długość fali operacyjnej nm 1310,1510 1310,1510
    Wymienialność dB ≤0,2 ≤0,2
    Wibracja dB ≤0,2 ≤0,2
    Temperatura robocza -40 ~ 75 -40 ~ 75
    Temperatura przechowywania -40 ~ 85 -40 ~ 85
    Średnica kabla nm .03,0, .02,0, .90,9 .03,0, .02,0, .90,9




    Wysyłka :

    1. Od drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
    2. Z lotniska na lotnisko: samolotem
    3. Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski.)






    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Jacky Liao

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty