Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAdapter światłowodowy

ST / UPC jednomodowy adapter światłowodowy Simplex okrągły typ adaptera światłowodowego

ST / UPC jednomodowy adapter światłowodowy Simplex okrągły typ adaptera światłowodowego

    • ST / UPC Single Mode Fiber Optic Adapter Simplex Round Type Fiber Optical Adapter
    • ST / UPC Single Mode Fiber Optic Adapter Simplex Round Type Fiber Optical Adapter
    • ST / UPC Single Mode Fiber Optic Adapter Simplex Round Type Fiber Optical Adapter
    • ST / UPC Single Mode Fiber Optic Adapter Simplex Round Type Fiber Optical Adapter
  • ST / UPC Single Mode Fiber Optic Adapter Simplex Round Type Fiber Optical Adapter

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS, ISO9001
    Numer modelu: A-ST

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 20SZT
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 50 sztuk / Etui
    Czas dostawy: 2-3 dni
    Zasady płatności: T/T, Western Union, Paypal
    Możliwość Supply: 10000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Rękaw: Cerimic, Brąz typu: Tryb pojedyńczy
    kolory: Czerwony, zielony, żółty, biały, czarny Obudowa: Tworzywo sztuczne, metal
    Struktura: Z kołnierzem, bez kołnierza Końcówka okucia: UPC, APC

    ST / UPC jednomodowy adapter światłowodowy Simplex



    Cecha:
    1. Adapter typu stałego
    2. Adapter typu prostokątnego
    3. Adapter typu kwadratowego
    4. Metalowy korpus
    5. Precyzyjny wymiar mechaniczny

    Podanie:

    1. Optyczna rama rozdzielcza
    2. Przyrządy do testowania
    3. Interfejs światłowodowego systemu komunikacji
    4. Aktywne zakończenie urządzenia


    Specyfikacja:

    Specyfikacja

    Rodzaj

    SC / FC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO
    Tryb SM, MM
    Utrata wtrąceniowa SM≤0,2dB, MM≤0,3dB
    Powtarzalność (dB) ≤0,1dB
    Trwałość mechanizmu (500 cykli, dB ≤0,2dB
    Materiał rękawa > 50N
    Temperatura pracy Cyrkon lub brąz


    Testowanie niezawodności:

    Testowanie niezawodności
    Pozycja Nazwa testu Dodatkowa utrata wstawienia Dodatkowa utrata zwrotu
    1 Trwałość mechaniczna <0,2dB <5dB
    2 Powtarzalność <0,2dB <5dB
    3 Zablokuj siłę <0,2dB <5dB
    4 Niska wytrzymałość <0,2dB <5dB
    5 Wysoka temperatura <0,2dB <5dB
    6 Gotowanie na parze <0,2dB <5dB
    7 Cykl temperaturowy <0,2dB <5dB
    8 Wibracja <0,2dB <5dB
    9 Upuszczać <0,2dB <5dB


    Wysyłka :

    1. Od drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
    2. Z lotniska na lotnisko: samolotem
    3. Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski.)






    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: vicky

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty