Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyZłącze światłowodowe

Złącza światłowodowe SC / PC do patchcordów światłowodowych, złącza światłowodowe wielomodowe

Złącza światłowodowe SC / PC do patchcordów światłowodowych, złącza światłowodowe wielomodowe

    • SC / PC Fiber Optic Connectors For Fiber  Patchcords , Multimode Fiber Connectors
    • SC / PC Fiber Optic Connectors For Fiber  Patchcords , Multimode Fiber Connectors
    • SC / PC Fiber Optic Connectors For Fiber  Patchcords , Multimode Fiber Connectors
    • SC / PC Fiber Optic Connectors For Fiber  Patchcords , Multimode Fiber Connectors
  • SC / PC Fiber Optic Connectors For Fiber  Patchcords , Multimode Fiber Connectors

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS, ISo9001
    Numer modelu: CSC-MM

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 100szt
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 200 sztuk / worek PE
    Czas dostawy: za 2-4 dni
    Zasady płatności: T / T, Western Union, Paypal, miesięczny ttlement
    Możliwość Supply: 10000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Złącze: SC Tryb światłowodowy: Wielomodowy
    Średnica: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm materiał: Plastikowy
    Kolor: Niebieski, zielony lub dostosowany Końcówka okucia: PC, UPC, APC

    Złącza światłowodowe wielomodowe Duplex SC / PC do patchcordów światłowodowych

     

    Specyfikacja:

    Ubytek wtrąceniowy SM ≤0,20 dB
    MM ≤0,25dB
    Strata powrotna PC ≥50 dB
    UPC ≥55 dB
    APC ≥65 dB
    Trwałość <0,20 dB typowa zmiana, 1000 krycia
    Rozmiary otworów w okuciach SM: 125,0 + 1 / -0um współśrodkowość: ≤1,0um
    125,5 + 1 / -0um ≤1,0um
    126,0 + 1 / -0um ≤1,0um
    MM: 125 um koncentryczność: 1 ≤ 3 um
    127 um ≤3 um
    128 um ≤3 um
    Temperatura robocza -40 ~ 80 ° C

    Wysyłka :

    1. Od drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
    2. Lotnisko na lotnisko: drogą lotniczą
    3. Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski.)

    Cecha:

    1. Nie wymaga epoksydu
    2. Włókno może być ponownie wycięte
    3. Wysokiej jakości tuleje cyrkonowe
    4. Materiały spełniają wymagania RoHS

    Podanie:

    1. CATV
    2. Sieci telekomunikacyjne
    3. Aktywne zakończenie urządzenia
    4. Metro
    5. Sieci lokalne (LAN)
    6. Sieci przetwarzania danych

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Jacky Liao

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty