Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAdapter światłowodowy

LC / PC Multi mode FTTH Network Fiber Optic Adapter Low Loss

LC / PC Multi mode FTTH Network Fiber Optic Adapter Low Loss

    • LC / PC Multi mode FTTH Network Fiber Optic Adapter Low Insertion Loss
    • LC / PC Multi mode FTTH Network Fiber Optic Adapter Low Insertion Loss
    • LC / PC Multi mode FTTH Network Fiber Optic Adapter Low Insertion Loss
    • LC / PC Multi mode FTTH Network Fiber Optic Adapter Low Insertion Loss
  • LC / PC Multi mode FTTH Network Fiber Optic Adapter Low Insertion Loss

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS, ISO9001
    Numer modelu: ALC-SX

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 20SZT
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 25 sztuk / skrzynka
    Czas dostawy: 3-5dni
    Zasady płatności: T/T, Western Union, Paypal
    Możliwość Supply: 10000 sztuk dziennie
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Zakres temperatury pracy: -40 ° C ~ + 80 ° C typu: Simplex
    Rękaw: Cyrkon, brąz Obudowa: Tworzywo sztuczne, metal
    Struktura: Z kołnierzem, bez kołnierza Kolor: Niebieski, zielony lub niestandardowy


    LC / PC Multi mode FTTH Network Fiber Optic Adapter Low Loss

    Opis:
    Adaptery hybrydowe są używane do łączenia 2 różnych styków lub zespołów. Adaptery te mają żeński koniec adaptera połączony z tylnym końcem innego złącza męskiego, które można podłączyć do dodatkowego adaptera lub interfejsu tego samego typu. Może to zmienić koniec montażu bez potrzeby stosowania dodatkowego kabla, co zmniejsza przestrzeń.

    Cecha:

    1. Niska strata wtrąceniowa i wysoka strata powrotna
    2. Wysoka niezawodność i stabilność
    3. Ceramiczny rękaw, obudowa ABS
    4. Single mode, Multi-mode Versions
    5. Dokładne wymiary mechaniczne

    Podanie:
    1. Patch panele, ODF i inne połączenia optyczne
    2. Punkt rozgraniczenia i monitorowania sieci optycznych
    3. Telewizja kablowa
    4. Sieci telekomunikacyjne


    Specyfikacja:

    Specyfikacja

    Rodzaj

    SC / FC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO
    Tryb SM, MM
    Utrata wtrąceniowa SM≤0,2dB, MM≤0,3dB
    Powtarzalność (dB) ≤0,1dB
    Trwałość mechanizmu (500 cykli, dB ≤0,2dB
    Materiał rękawa > 50N
    Temperatura pracy Cyrkon lub brąz


    Testowanie niezawodności:

    Testowanie niezawodności
    Pozycja Nazwa testu Dodatkowa utrata wstawienia Dodatkowa utrata zwrotu
    1 Trwałość mechaniczna <0,2dB <5dB
    2 Powtarzalność <0,2dB <5dB
    3 Zablokuj siłę <0,2dB <5dB
    4 Niska wytrzymałość <0,2dB <5dB
    5 Wysoka temperatura <0,2dB <5dB
    6 Gotowanie na parze <0,2dB <5dB
    7 Cykl temperaturowy <0,2dB <5dB
    8 Wibracja <0,2dB <5dB
    9 Upuszczać <0,2dB <5dB


    Wysyłka :

    1. Od drzwi do drzwi: ekspresowo (np. DHL, UPS, TNT, FedEx itp.)
    2. Z lotniska na lotnisko: samolotem
    3. Port morski do portu morskiego: drogą morską (nasza lokalizacja Shenzhen to port morski.)

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Allen

    Tel: +8615814679651

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty