Shenzhen TTI Fiber Communication Tech. Spółka.

Wybierz TTI, Light Your Internet Time.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAdapter światłowodowy

Adapter światłowodowy UPC typu LC na SC simplex / duplex żeński na żeński

Adapter światłowodowy UPC typu LC na SC simplex / duplex żeński na żeński

    • UPC type LC to SC simplex / duplex Fiber Optic Adapter female to female
    • UPC type LC to SC simplex / duplex Fiber Optic Adapter female to female
  • UPC type LC to SC simplex / duplex Fiber Optic Adapter female to female

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TTI
    Orzecznictwo: ROHS, SGS
    Numer modelu: LC-SC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 20SZT
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 25 sztuk / skrzynka
    Czas dostawy: 2-3 dni
    Zasady płatności: T/T
    Możliwość Supply: 10000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Kolor: niebieski Polskie: upc
    kształt: Plac materiał: plastik, metal

    Adapter światłowodowy UPC typu LC do SC simplex / duplex żeński do żeńskiego

    Szybkie Szczegóły

    1. Typ: LC-SC
    2. Tryb: jednomodowy
    3. Koniec: UPC
    4. Struktura: Jedno ciało
    5. Rękaw: rękaw ceramiczny, rękaw brązowy
    6. Obudowa: stop cynku, brąz

    Funkcje:

    1. Doskonała utrata wstawienia
    2. Dobra zamienność
    3. Stabilny i niezawodny dla środowiska
    4. Dokładny rozmiar
    5. Obowiązująca norma: IEC 61754-13
    6. Opcjonalny adapter hybrydowy

    Podanie:

    1. Sieci lokalne
    2. System CATV
    3. Sieci telekomunikacyjne
    4. Test sprzętu

    Specyfikacja:

    Rodzaj SC / FC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO
    Utrata insercji (dB) SM≤0,2dB, MM≤0,3dB
    Powtarzalność (dB) ≤0,1dB
    Trwałość mechanizmu (500 cykli, dB) ≤0,2dB
    Zakres temperatury -40 ° C - + 85 ° C
    Materiał rękawa Cyrkon lub brąz

    Informacje o zamawianiu:

    LC / UPC-SC / UPC-SM-SX

    Krok 1: Typ złącza: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, MPO

    Krok 2: Tuleja czołowa: PC, UPC, APC

    Krok 3: Wpisz: Single-mode, Multimode (MM, OM3, OM4)

    Krok 4: Tryb: Simplex, Duplex

    Krok 5: Rękaw: ceramiczny, brązowy

    Krok 6: Materiał obudowy: tworzywo sztuczne, metal

    Nasze usługi:

    1. Mile widziane są standardowe i niestandardowe produkty OEM od małych do dużych ilości.
    2. Zgodność ze światowym przemysłem ochrony środowiska ze standardami RoHS i SGS.
    3. Wszystkie produkty są w 100% w pełni przetestowane przez naszą wiedzę techniczną.

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Osoba kontaktowa: Allen

    Tel: +8615814679651

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty