• 1X8/ 1x16 Fiber Optic Splitter With SC/UPC Connector / PLC Splitter Module ( Insert Type )
    • 1X8/ 1x16 Fiber Optic Splitter With SC/UPC Connector / PLC Splitter Module ( Insert Type )
    • 1X8/ 1x16 Fiber Optic Splitter With SC/UPC Connector / PLC Splitter Module ( Insert Type )
    • 1X8/ 1x16 Fiber Optic Splitter With SC/UPC Connector / PLC Splitter Module ( Insert Type )
  • 1X8/ 1x16 Fiber Optic Splitter With SC/UPC Connector / PLC Splitter Module ( Insert Type )

    Rozdzielacz światłowodowy 1X8 / 1x16 ze złączem SC / UPC / modułem rozgałęźnika PLC (typ wkładki)

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
    Nazwa handlowa: TRT
    Orzecznictwo: ISO9001
    Numer modelu: Moduł rozdzielacza 1x8

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Cena: to be discussed
    Szczegóły pakowania: w worku pp
    Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
    Zasady płatności: T/T, Western Union, Paypal
    Możliwość Supply: 5000 sztuk / dzień
    Skontaktuj się teraz

    Szczegóły informacji

    Złącze: SC / UPC Długość fali: 1310/1550 nm
    Kabel: 0,9 mm Długość: 0,5 m, 1 m lub niestandardowe
    High Light: <h2 style='display: inline-block;font-weight: bold;font-size: 14px;'>optical fiber splitter</h2>, <h2 style='display: inline-block;font-weight: bold;font-size: 14px;'>optical cable splitter</h2>

    opis produktu

    Moduł rozdzielacza PLC 1X8 / 1x16 (typ wkładki) ze złączem SC / UPC

    Funkcja:

    Niska nadwyżka strat

    Różne proporcje sprzęgania

    Środowisko stabilne

    Dostępny tryb pojedynczy i tryb multi

    Aplikacja :

    Telekomunikacja długodystansowa

    Systemy CATV i czujniki światłowodowe

    System komunikacji światłowodowej

    Sieć lokalna

    Specyfikacja:

    Parametry 1 × 2 1 × 4 1 x 8 1 × 16 1 × 32
    Długość fali operacyjnej (nm) 1310/1490/1550
    Typ włókna G657A1 lub klient określony
    Utrata insercji (dB) ( klasa P / S ) 3,8 / 4,0 7.1 / 7.3 10,2 / 10,5 13,5 / 13,7 17 / 17.4
    Jednorodność strat (dB) 0,4 0,6 0,8 1.2 1.5
    Strata zależna od polaryzacji (dB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3
    Strata zwrotna (dB) ( klasa P / S ) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
    Kierunkowość (dB) 55 55 55 55 55
    Strata zależna od długości fali (dB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5
    Stabilność temperaturowa (-40 ~ 85 ) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5
    Temperatura pracy ( ) -40 ~ 85
    Temperatura przechowywania ( ) -40 ~ 85
    Wymiar urządzenia (mm) 40 × 4 × 4 40 × 4 × 4 40 × 4 × 4 50 × 4 × 4 50 × 7 × 4
    Wymiar modułu (mm) 100 × 80 × 10 100 × 80 × 10 100 × 80 × 10 120 × 80 × 18 140 × 115 × 18
    Wymiar mini-modułu (mm) 50 × 7 × 4 50 × 7 × 4 50 × 7 × 4 60 × 12 × 4

    80 × 20 × 6

    Pakowanie i wysyłka: